2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

http://www.birmax.com/bebek.html
kızlar bunlar da süper, bi tülün içine 2 badem şekeri, üstüne de silikonla bunları yapıştrdıkmı oldu bittii

fiyatları da çok uygunmuş aslında geçen sene kayınvalidem görümcemin ikizleri için biblo alıp tülle süslemişti ,bilg.yazılar çıkartmıştım biz geldik yazıp adları ve doğum tarihlerini eklemiştik.
sadece bibloların tanesi 1,5 tu bunlardan da farkı yoktu bende aynısı olmasın diye değişik bişiler arıyorum

Azimin suyu akdi annemde yokki teyzeme gitti. Ama ne güzel ya insanin annesinn yanind aolmasi gecenlerde üşütmüşdüm işden erken çikdim annei aradim bana bi yayla çorbasi dedim sağolsun yapmişdi içdim bide uyumuşum hiç bişeyim kalmamişdi anneciğimi çok seviyorum allah hepsine sağlikli güzel hayatlar nasip etsin inş .

Ah ah neler geldi aklima ilk evlendiğimde adet sancim cok oluyor du eve gidiyordum evde kimse yok ağliyordum annem olsa bana corba yapardi diyip kendi kendime , bigünde eşim anen yoksa ben varim dedi bana corba yapdi. Ama içine ne bulduysa atmiş rondodanda çekmiş sebze corbasi ellerine sağlik kocaciğimin güzelde yapmişdi sağolsun

kızlar bakıyorumda bilgisayarı yemeye hazırlanıyosunuz :)benimde canım acayip portakal istiyoo.ne zaman cıkcak bu portakallar yaaaaaaaaaaaa(((((((888

canım haklısın walla allah yanımızdan eksik etmesinler,benım annem aslında 2 aydır yanımda ben gidemem dıe o geldı,adanada kendisi,pazarda dönüo,çok alışmıştım,gidince kötü olacak:1no2:

canım çok sağol iyi dileklerine valla dünden beri kızlar öyle moral verdiki kendime geldim bayagı.
kıyafetleri değiştirmiycez çok hevesle aldık hepsini çünkü. tulumları falan giyer giyemediklerini çok yakın arkadaşımın 4 aylık oğlu var ona vericez. kardeşim gibi severim zaten. o da bizim oğlumuz sayılır :))

aslında tüllere bayıldım acaba bursada bulabilirmiyim

İpekhanda var öyle tüller envai çeşit.. 2 dükkan biliyorum orda ama isimleri yok aklımda bir daha gittiğimde bakarım istersen. Ben de çok severim böyle şeyleri, yapacağım zaman da ipekhana koşuyorum hemen

Teşekkür ederim hayatım, fırsat bulabilirsem gelmeye çalışırımsüprizzzzz
Sen nerede oturuyorsun_?

aşk olsun kızlar :bbo: şubat annesiyim diyemi bana cevap yazmıyorsunuz.şubat annesiyim ama 20 ocaktan sonra dogma ihtimali var.yani ocak annesi de olabilirim.mesajıma cevap veren olmadı senağlama senağlama

slm kizlar nasilsiniz bebislerimiz nasil ay kizlar annemde yok yanimda bende beceriksizim kurebiye falan demeyin.bu arada marsg ne oldu canim anlayamadim kizlar bebisnin cinsiyetimi ynalis cikmis.benim bebis iyi teyzeleri 11ocagi sabirsizlikla bekliyom ama icimden bises 1ocakta dogcak diyo .ay obana gelsinde yeterki saglikliolsaunda beklerim artik

kızlar bakıyorumda bilgisayarı yemeye hazırlanıyosunuz :)benimde canım acayip portakal istiyoo.ne zaman cıkcak bu portakallar yaaaaaaaaaaaa(((((((888

canım burda portakallar yeşil yeşil olgunlaşmayı bekliyor,2 gün önce mandalin ve portakal ağaçlarına baktım bende. Sanırım bir ay sonrasında burada satılmaya başlar.cokacimcoook

canım erkek demişlerdi bana 4 hafta önce şimdi kız diyorlar.

muallakta kaldık bizde.

kız heralde .

aşk olsun kızlar :bbo: şubat annesiyim diyemi bana cevap yazmıyorsunuz.şubat annesiyim ama 20 ocaktan sonra dogma ihtimali var.yani ocak annesi de olabilirim.mesajıma cevap veren olmadı senağlama senağlama

slm demircool niye bişiy yazmıyalım sanayerimseniben subat annesi olmanla filan a alkası yok nasıl gidiyo hamilelik hem benim senle prtak bir yönüm de var senin canın portakal cekmiş benim canım mandalina gel biz arkadas olalım ikimizde turuncgillerden gidiyoruzkaydirigubbakcemile5 senin de sanırım oglun olcak...ben mandalina bulamam da sen portakalı kolay bulursun istanbul da var bazı yerler özel karısım meyve suyu yapıyo ya büfeler filan temin edersin oralardan ...

slm kızlar boşver marsg herşeyde bi hayır vardır yalnız şimdi özellikle kaynananın yüzünü görmek isterim hani böle kesin erkek yapıyodu ya :)))

slm kızlarrrrrrr ...misafirlerim gitti nasılsınız dünden beri...blooms şekerlemeden bahsetti ortalıgı kavurdu gecirdi...walla benden söylemesi blooms ta cok yaratıcı fikirler var buldugumuz yerde gıdıklayalım şimdi yok ama akşam gelirhihoyyyt ben artık hep ona takılcam sizleri kolay kolay tanımam:dilcikar:
kızlar kurabiye dediniz de bende bir tahinli kurabiye tarifi var cok güzel oluyo içinde margarin yok bir tepsi yap at buzluga harika... uzun süre kalıyo dogumdan önce yapıp buzluga atıcam cok büyük kolaylık ...
ekinsu eminönünde ki yerleri sormussun annem şu an tatilde şehir dısında gelince ögrenirim ondan bilgilendiririm seni...

senin oglunmu olacak:uhm: benimde içime oglan doguyor ama doktor pipi göremedi 12.haftada.erkenmiydi acaba:uhm:

marsg canim saglikli olsunda farketmez güzelimya banada gecen hafta erkek dedi ama bi süprizde olabilir dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…