2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Kız ne 20 kişisi inanmıorum.ALLAH yardımcın olsun.Sizin sülale baya kalabalık anlaşılan:)
Ben Eminönünde daha çok incik boncuk satan yerleri biliyorum.Süs eşyaları falan bide chiconun fabrika satış mağazası vardı orayı biliyorum.

İnsan hayatına çok önem verdikleri kesin.
Evet canım İnşallah oğluşum olucak
RABBİM hepimizin çocuklarını hayırlısıyla kucağımıza almamıızı nasip eder İnşallah

ewt eşimin tarafıda benim tarafımda kalabalık walla seker işine hiç girmesemde olur batarım gibi gözüküyokafamçokkarıştı
annem pierre cardin ,albimini,irem bebe,chicco filan biliyo bakalım dogıma yakın gitcez anlatırım sana o zaman...

neyse sohbet cok güzeldi ben kacıyorum yarın ki badireden fısat bulursam girerim artık
anne+bebiş=Şeniz

GÜNAYDIN BAYANLAR , GÜNÜNÜZÜN GÜZEL GECMESİ DİLEĞİYLE .

ya akşam yazdıkalrınııza bakdım valla güzel şekerlerden kurabiylerden bahsedilmiş maşşallah baya hızlı annelerimiz var. ben şuan hiç bişey düşünemiyorum aksıklarım ağrıyor onalr sonraki işler allah sağlıkla kıcağımıza almayı nasip etsinde, ha bu arada kızlar bana bi abla söyledi doğumdan sonra aklınızda bulunsun azınıza su değil ilk olarak tatlı şerbet veya meyva suyu versinler sütün çok olması ve sürekli olması ile alakası varmış. denemekden zarar çıkmas aklınızda bulunsun.

akşam çok gec saatlere kadar uykusus kalmanızda iyi değil mğmkün olduğunca düzenli uyumaya çalışın,unutmayın bu günler iyi günlerimiz, 7. aydan sonra hiç uyuyamıycaz.

Kızlar epeydir yazıcam bi türlü yazamadım sonucu. Başka bi doktora gitim bebek gyet sağlıklı, haftasıda benim sat hesabımla hemen hemen aynı. Üçlü test te yaptırdım o da gayet iyi çıktı çok şükür hiç bi sorun yok umarım herşey yolunda devam eder hepimiz için. bide cinsiyeti büyük ihtimalle kız. hihoyyyt Ama çok emin değiliz şimdilik.a.s.

günyadın cnm seninde mi kasıkların ağrıyo, ben de bi tek bende var sanıodum ilk 3 ay diolardı ama benim geçmedi nerdeyse günün her saati bi iki sancı giriyo.
kızlar ii oluo böle doğum hazırlıklarını konuşmak zaman başka türlü geçmez ki en azından çarşıya çıktıımızda aklımıza gelir araştırırız şimdiden.ben de kesinlikle ayıcıklı kurabiyelerden yapıcam bi kalıp bulmak lazım şekerlerini pelitten alıcam düğün pastası seçerken görmüştm mükemmeldi keşke doğum yakın olsa

önceden bukadar cok ağrımasdı şimdi daha çok ağrıyor sanki iyne batırıyorlar bide kuruk sokumum ağrıyor arada. allhdan işim ağır değil yoksa zor olurdu benim için.

şu kurabiyelerin tarfini bizede verin bari bizde yapalım ben bilmiyorum

hadi gözün aydın darısı bizim başımıza inş. allah sağlıkla kıcağına almayı nasip etsin.

günaydın kızlar hepinize iyi günler

şekerler kurabiyeler hastane bebek beşikleri süslemeleri falan erkencisin bayağı ne güzel

montesori annenden öğrenirmisin canım eminönündeki mağazaların yerini bizde gidelim bari çok iyi olur

thinkerbell gözünaydın canım testlerin iyi çıkmış

Günaydın annecikler ve bebişler, herkese güzel bir gün dilerim.
Thinkerbell, gözünaydın canım, testlerin sonucu iyi çıkmış. Kızın olacakmış, kutlarım, sağlıkla kucağına al inşallah.

Oooooo gece kızlar iyice şekerleme , kurabiye işine dalmışlar yaaaa.İlk bebek olunca sanırım böyle oluyor.
İstanbul'da olmanın avantajlarını yaşayın kızlar, bizim buralarda öyle bebek için satış mağazaları filan yok doğru dürüst.Bir tane gördüm, girdiğimde herşeyi bulup çıkabileceğim. Başka da doğru dürüst yok. Sanırım İzmir ypmam gerekecek bir ara, ya da internetten alışveriş yapacağım.
Benimde 2 gündür, karın kaslarım ağrıyor sabahları. Allahtan çabuk geçiyor.

Günaydın hanımlar ve kuzucukları.. :)

ohh ohh odalar süslenmiş,şekerler yapılmış,
birtek kuzucuklar kalmış geriye :))
blooms sen bir fikir edinde oda süslemesi için bizde faydalanırız senden :)

kardeşimin doğumunda şekerleri biz kendimiz hazırlamıştık,
eminönünden çukulataları,kurdaleleri,bebek süsleri aldık
kendimiz yaptık,çok keyifliydi..hem maliyet düşük olmuştu..

waterfull canım istanbula gel,misafir ederiz seni,
kuzularımıza da alışveriş yaparız güzel güzel :))

doktorum 24 ocak diyor birde siz doğumu hangi hastanede yapmayı düşünüyorsunuz ben erdem hastanesinde yapacağım ama üsküdar hospitallı ve baran hanımı önerdi birkaç kişi yani kafam karışık

uzun beyaz bulut, canım erdem hastaneside iyi bir hastane bende oraya gitmeyi
düşünmüştüm ama çok kalabalık oluyor diye gitmedim..
geçen yıl eylül ayında arkadaşımın eşi doğum yaptı orada
çok memnun kaldılar..sen ümraniyedemisin ?

as için nereye karar verdiniz, nerde yaptıracaksın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…