2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

amaninnnn bütün belirtilerim oglann.ikili tesette de hcgb degeri 50 nin altındaysa erkek üstündeyse kız diyorlardı dün benim de degerim 39 bakalım artık hayırlısıyla ögrensek artıkk

talya annen bahsettiğim otu biliyo muymus....

sordum canım varmış böyle bir ot gerçekten annem benim için bulmaya çalışacak

bu otu sancilar başladığı zaman yasin ve kendi duası ile suya bırakıyormuşsun doğum kolay olacaksa açılırmış yoksa kapalı kalırmış

allah hepimize kolay doğum nasip etsin inşallah

kızlar nerdesiniz niye kimse yok... marsg nasılsın baska hangi bez firmaları kapını aşındırdı...ezraaa hala sana bişiycik gelmedi mi?

slm kızlar boşver marsg herşeyde bi hayır vardır yalnız şimdi özellikle kaynananın yüzünü görmek isterim hani böle kesin erkek yapıyodu ya :)))

:)))))))))) aradı kanıtı var mı diyo. ötekinden almıştık ya pipinin fotosunu :)))))))

ay çok yaşa nerden aklına geldi

amaninnnn bütün belirtilerim oglann.ikili tesette de hcgb degeri 50 nin altındaysa erkek üstündeyse kız diyorlardı dün benim de degerim 39 bakalım artık hayırlısıyla ögrensek artıkk

bencede inanma canım ye ekşiyi çıkar ayşeyi derler ya,benim görümcem 9 ay limon yedi 2 tane nurtopu gibi oğulları oldu:roflol::roflol::roflol:

kızlar nerdesiniz niye kimse yok... marsg nasılsın baska hangi bez firmaları kapını aşındırdı...ezraaa hala sana bişiycik gelmedi mi?

valla başka gelen bişey yok bu saate kadar.

teyzesi çok şirin bir elbise almış kızımız olucak ya galiba :)) moral olsun diye ... boş günümüz yok canım çok şükür.

ben hep tatlı yiyorum ekşi yemiyorum hatta eşim kavanoz kavonoz turşu yiyor iki gündür :)) ben tadına bakmadım. kızımız olcakmış.

eşim benim yerime aşeriyor. ekşileri götürüyor. o çıkarsa ayşeyi hiç fena olmazdı bu arada :)

ben hep tatlı yiyorum ekşi yemiyorum hatta eşim kavanoz kavonoz turşu yiyor iki gündür :)) ben tadına bakmadım. kızımız olcakmış.

eşim benim yerime aşeriyor. ekşileri götürüyor. o çıkarsa ayşeyi hiç fena olmazdı bu arada :)

çok sevdiğim tatlıyı yiyemez oldum, hep ekşili tuzlu şeyler yedim, ohh ne güzel kızım olacak
diyordum ama oğlum olacakmış :))

Alisha yazma anacim yemekleri valla azimizin suyu akiyor sonra biyerlerimiz şişecek :))) margs yakind aerkeklerde doğum yapicak hep öyle diyorlar ozmanda eşin çikarir ayşeyi merak etme, bend eöyle düşünüyorum bitane benden bitane eşimden gece kalksin nasil emzirirse emzirsin hiçç beni alakadar etmes :))))) anuuu o yapsin ben büyütürüm.

Ya buara ben elimi sürekli göbeğimin altina koyuyorum ama bişey hissetnmiyorum evdede yapiyorum ama tik yok belkide oluyor ama ben anlayamiyorum. Sizinki çokmu belirtili yoksa ufacik hareketlerdenmi anliyorsunuz. Vede elinizi hafifmi koyuyorsunuz yada basdiriyormusunuz hissetmek için

marsg canım bugün daha iyisin değilmi, keyfin yerinde mi ?

smrisk ben elimi falan koymuyorum artık,pıtır pıtır sağdan soldan oynaşıp duruyor :))

17 de başladım ben hissetmeye elini koymana gerek kalmıyo o pıt pıt attıkça içinden hissediyorsun. eşim elini koyunca hissediyor. artık bizimki gözlede görülüyor dışarı doğru minicik atıyor karnım.

marsg canım bugün daha iyisin değilmi, keyfin yerinde mi ?

smrisk ben elimi falan koymuyorum artık,pıtır pıtır sağdan soldan oynaşıp duruyor :))

çok şükür canım daha iyiyim. inanın dün acayip moral verdiniz eşim bile şaşırdı halime. berbat bir hafta sonu geçirdik çünkü.

beni gülerken görünce o da sevindi.

uzun uzun da konuştuk . en kötü ihtimalleri bile tartıştık kararımızı da verdik.

şuan sadece dua ediyoruz sağlıklı bebeğimize kavuşmak için.

çok güzel marsgcım, pozitif düşündükçe herşey iyi yönde gelişir..

bu mübarek günlerde bol bol dua edelim,hepimiz sağlıkla alalım kuzucuklarımızı kucaklarımıza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…