2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

çok teşekkür ederim canım, istanbul yolu gözümde büyümese, çıkıp gelirdim, ama o kadar uzak geliyor ki:1hug:

çok teşekkür ederim canım, istanbul yolu gözümde büyümese, çıkıp gelirdim, ama o kadar uzak geliyor ki:1hug:

canım sen buraya gel yakın burası,b urda kemeraltı yaparız senınle,bide kızlar ağası hanında lokumlu türk kahhesi içer keyif yaparızhihoyyyt

canım sen buraya gel yakın burası,b urda kemeraltı yaparız senınle,bide kızlar ağası hanında lokumlu türk kahhesi içer keyif yaparızhihoyyyt

Sağol esracım, valla hayatım kızlar ağasında kahve içmeyi de özledimkaydirigubbakcemile5Uzun zamandır gelemedim izmire.Gelsekte işimizi halledip dönüyoruz, aynı gün.
Bu hafta amcamın oğlu evleniyor, izmirsporun oraya geleceğiz.Ctesi pazar da biraz gezmeyi düşünüyorum. Sıcaklardan üşenmessem, ya da kocişi dışarı çıkartabilirsemnaniknaniknaniknanik.

http://ufukmutfakta.blogspot.com/search/label/Kurabiyeler
bunlar çok güzeeeel evde de yapılabilir önemli olan güzel değişik kalıplar bulmak, benim gördüüm en güzel tarifler burda başka bilen varsa yazsın

tarif güzele benziyor alishacım ben hiç zencefilli kurabiye yemedim ama tadını çok merak ediyorum hatta 1 ay önce aktardan zencefil aldım kurabiye yapmak için ama hala yapmadım üşengeçlikten belki bunu yaparım

walla haklısın bu ara acayip sıcaklar war,benımde annem burda ama daha bır kemeraltına inemedik,pazar gunu gitmeden bızde bı ara gitmeyı planlıoruz,aynen üşenmessekyerimseniben vaktin olursa bizede beklerım canım gerçektenhihoyyyt

ben bunu çok beğendim kızlar :lepi:içine badem şekeri koymuşlar çok güzel olmuş

Son düzenleme:
selam kızlar muhabbetler koyu bakıyorum şekerler kurabiyeler.alisha'nın verdiği site adresindekiler süper canım çekti vallaa.ne güzel sizin vaktiniz var çıkıp alışveriş yapmak araştırmak için.bende eminönüne gitmeyi çok istiyorum ama hiç vaktim yok kii.evden işe işten eve pazar günleride kapalı orası benim işim zor çok özeniyorum sizler anlatınca evde olsam bende neler yapardım.

http://www.birmax.com/bebek.html
kızlar bunlar da süper, bi tülün içine 2 badem şekeri, üstüne de silikonla bunları yapıştrdıkmı oldu bittii

biblo fiyatına + 35 kuruş eklediğinde şekerı de hazır yapılmış yolluolarmış,
öle yazmış kızlar ,mail atıp fıyat almışlar,aslında bızde bı fıyat sorabılırız fikir olsun die

Alisha sayende bizde fikir edinmiş olduk valla bende çalişmakdan bu tür şeyler aklima gelmemişdi. Arkadaşlar verdiğiniz paylaşimlar için tşk ederim. Bu bebişler süper hem maliyet acisindan ucuz olur hemde kendin hazirladiğindan dahada zevkli olur bence sanirim banada bi eminönü gözükücek :))))

merabalar hanımlar:)
marsg umarım bugünün son bi kaç gününden çok daha ii olur.benim içim çok rahat çünkü doktorun hem ii bi doktor hem de tanıdığınız biri,bi de bunlara bilimi ekleyince hiç korkmuo insan ,sağlıkla alırsın umarım kızını kollarına:))başladın mı aldıklarını değiştirmeye ,senin de gönlüne göre oldu bak ne güzel,gerçi cinsiyet konusu sağlığın yanına bile yaklaşamıo ama olsun biraz da eğlenelim:))
thinkerbell hayırlı olsun bebiş sağlıklıymış,Allah gönlüne göre versin:)

vallahi kurabiye tarifleri beni de kendimden geçirdi öle bi midem dönüo ki klavyeyi yiyebilir miyim??

Ianana sen mausdan başla sonra klavyeden işe yaramayan tuşlardan devam et, bende acikdim dişardan bişeyde yemek istemiyorum. Yazik bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…