2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekinsuu nişantaşına mandalina için nasıl gitcem neyse gecti istegim...artık bir kilosuna 50 kagıt bayılırım:)
sana takılıyorum canım yaa hiç bebişinle dalga gecermiyim içime kızın olcakmıs gibi geliyo çok nazlı bir kız hemde...cok canlar yakıcak benden söylemesi...
niye kimse yok kızlar hepiniz uyudunuz mu?

Ben burdayım canım saatlerdir hastane süslemelerine bakıyorum. Hastane odasını ben süslemek istiyorum.Sabahın altısında giderim artık:))) Bebek şekerlerinide yapmak için sabırsızlanıyorum.

ewt yaaa hastane odası süsleme degilde bebek sekeri cok istiyorum eşimin arkadası yaptırmıs bulduk aynısından sorduk adam 8 ytl dedi 100 tane 800 milyon hayatta vermem o kadar para...baska tanıdıgımda bakırköyde 1,5 ytl ye yaptırmıs cok güzeldi sanırım ondan yaptırcam...

slm kizlar muhabbet koyulasmis ben de bir yerden giriyim bari...
bloomss cum anlasilan cok heycanlisin canim...sekerleri yapmaya basla elin degmisken bana da yap tatlim:)))))))

bu arada uzun ve beyaz bulut,canim o gogus agrin icin mutlaka dr a danis ya git ya da ara sor belki onemli biseydir...ihmal etme canim...insallah hersey yolundadir...

Evet kızlar yaa çok hevesliyim
Gerçekten adam çıldırmış heralde 8 ytl.ne demek
Ben kendim yapmak istiyorum böyle şeylere çok meraklıyım.Hastane odasını da İnşallah ben süsliycem.Hatta yarın Eminönüne gidicem sırf aşka geldiğim için biraz araştırma yapıcam.Umarım ipin ucunu kaçırıp alış veriş yapmam:))))

ewt yaaa hastane odası süsleme degilde bebek sekeri cok istiyorum eşimin arkadası yaptırmıs bulduk aynısından sorduk adam 8 ytl dedi 100 tane 800 milyon hayatta vermem o kadar para...baska tanıdıgımda bakırköyde 1,5 ytl ye yaptırmıs cok güzeldi sanırım ondan yaptırcam...

ooo amma da pahaliymis .:1shok:..gerci bizim burda da ucuz degil ..aslinda ben cok fazla yaptirmicam...85 tabe falan bize yeter...yakinlarimizin cogu turkiye de ..bir arkadasim iki cesi yaptirmis biri tulun icinde bohcalanmis badem sekeri, digeri de oyuncak ayinin icinde badem sekeri hosuma gitti ayicik olan ama bakalim o zaman gelsin...

Kançiçeğim yaparım canım hemde büyük bi zevkle
Bu arada ben beşik ve emzik şekline renkli kurabiyelerde yapıcam.
Hastaneye gelenlere ikram etmek için
Çok hayallerim var çooookkkk

Yanlız bi sorum var.Hastane beşiğini süslemek.Onun için bikaçgün önceden gidip ölçüsünü almam lazım:uhm:

blooms kurabiyeden nasıl oluyo anlamadım ben hastanede gümüş tepsi içine badem sekeri cikolata ikram ederim diye düşünüyorum eve gelenlere şeker cünkü hastaneye gelen eve de geliyo:)bir tanıdıgımda eminönünden malzemesini aldı kendi yaptı sepete dizmiş çok hoştu ... sen ne güzel kendin yapcan ben beceriksizimdir el işlerinde:)benim bakırköyde satılıyo dediğim pembe tül içerisinde üzerinde girl boy filan yazıyo cinsiyete göre üzerinde emzik var...eminönünü gezmeye bayılırım benide götüüüüüüüürrr:)

ooo amma da pahaliymis .:1shok:..gerci bizim burda da ucuz degil ..aslinda ben cok fazla yaptirmicam...85 tabe falan bize yeter...yakinlarimizin cogu turkiye de ..bir arkadasim iki cesi yaptirmis biri tulun icinde bohcalanmis badem sekeri, digeri de oyuncak ayinin icinde badem sekeri hosuma gitti ayicik olan ama bakalim o zaman gelsin...

Ama iki çeşit yaparsan gelenler ikisinden de almak istiyceklerdir zararlı çıkarsınkaydirigubbakcemile3

blooms aklıma bir fikir geldi sen odayı beşigi filan süslersin zaten benden önce dogum yapıcan konusuruz hastanedekilerle senden sonrada ben o odaya gecerim zaten ikimizinde oglu olcak nasıl fikir amahihoyyyt

blomms cum canim bu kurabiye fikrine bayildim:jeyyar:
Allah hayallerinin gercek oldugu gunleri de gostersin canim..
bu arada haklisin galiba iki cesit seker fikrini dusunebilirim birkez daha bakalim..

burda dogum yaptiktan sonra 5 gun yatiriyorlar hastanede ben de kurabiye seker falan hazirlayip gotururum artik gelen alsin...zaten hastane odasinin suslenme isi de hemsirelere ait ...o yonden yirttik:dance:

blooms kurabiyeden nasıl oluyo anlamadım ben hastanede gümüş tepsi içine badem sekeri cikolata ikram ederim diye düşünüyorum eve gelenlere şeker cünkü hastaneye gelen eve de geliyo:)bir tanıdıgımda eminönünden malzemesini aldı kendi yaptı sepete dizmiş çok hoştu ... sen ne güzel kendin yapcan ben beceriksizimdir el işlerinde:)benim bakırköyde satılıyo dediğim pembe tül içerisinde üzerinde girl boy filan yazıyo cinsiyete göre üzerinde emzik var...eminönünü gezmeye bayılırım benide götüüüüüüüürrr:)

Ben hastanede hem yaptığım şekerlerden hem de kurabiyelerden ikram etmek istiorum.Hani malum gelenlere çay meyve suyu falan ikram ediyosun onu yanına
Ben şekerlerimi dizmek için İkeadan ağaç dalı şeklinde bi obje aldım bile.Beyaz renkli üzerinede maviş süsler yapıcam İnşalllah...
Eve fazla gelen olmaz mevlüt yapmayı düşünüyorum o zaman da mevlüt şekeri yaptırırım üzerini tülle sarıp birde bebek koydunmu süper olur nasıl fikir amahihoyyyt
Ayrıca eminim sen çok beceriklisindir.Bende oldum olası böle şeylere meraklıyımdır ondan
Hadi gel beraber Eminönü altüst edelimkaydirigubbakcemile5

blomms cum canim bu kurabiye fikrine bayildim:jeyyar:
Allah hayallerinin gercek oldugu gunleri de gostersin canim..
bu arada haklisin galiba iki cesit seker fikrini dusunebilirim birkez daha bakalim..

burda dogum yaptiktan sonra 5 gun yatiriyorlar hastanede ben de kurabiye seker falan hazirlayip gotururum artik gelen alsin...zaten hastane odasinin suslenme isi de hemsirelere ait ...o yonden yirttik:dance:

Şaka yapıosun heralde ne 5 günü.Ben senin yerinde olsam gece hastaneden kaçarım:)))

blooms aklıma bir fikir geldi sen odayı beşigi filan süslersin zaten benden önce dogum yapıcan konusuruz hastanedekilerle senden sonrada ben o odaya gecerim zaten ikimizinde oglu olcak nasıl fikir amahihoyyyt

Süper bi fikir :sm_cool: Ne alemsin yaakaydirigubbakcemile3

Ben hastanede hem yaptığım şekerlerden hem de kurabiyelerden ikram etmek istiorum.Hani malum gelenlere çay meyve suyu falan ikram ediyosun onu yanına
Ben şekerlerimi dizmek için İkeadan ağaç dalı şeklinde bi obje aldım bile.Beyaz renkli üzerinede maviş süsler yapıcam İnşalllah...
Eve fazla gelen olmaz mevlüt yapmayı düşünüyorum o zaman da mevlüt şekeri yaptırırım üzerini tülle sarıp birde bebek koydunmu süper olur nasıl fikir amahihoyyyt
Ayrıca eminim sen çok beceriklisindir.Bende oldum olası böle şeylere meraklıyımdır ondan
Hadi gel beraber Eminönü altüst edelimkaydirigubbakcemile5

ooooooooo sende cok yaratıcı fikirler var şaştım kaldım benim ilk bebek ya acemilik işte sagdan soldan gördüklerim :sm_confused:
kahvaltıya yarın eşimin kuzenleri teyzesi filan gelcek yirmi kişi AGIR TOPLAR:dilcikar: işim olmasa takılırdım sana bişiy almasamda severim oraları gezmeyi mısır carsısını filan annemde bebegin herseyini eminönünde cok ucuz yerler biliyo ordan alalım diyo iyi markaların fabrika satiş magazaları filan sen biliyo musun oraları...

saka gibi gorunse de gercek blooms cum...burda öyle kolay kolay birakmiyorlar,iyilesene kadar basindalar,,,bir kurtaj oldum yilbasinda da 1 hafta yattim ...ama dogurunca ben iyiyim der bebegimi kucagima aldigim gibi kacarim...:))))

bu arada senin oglusun olacak galiba?

X