2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

yok canım tabii görmek isterim merak ediyorum çünki ama önceliğim sağlıklılı gelişiyor olması ve bunu teyidi:CüvCüv: görmek işin kaymağı olurhihoyyyt

tünaydin hanimlarr iyisiniz insallah.

dün kizimi parka götürdüm orda ayagimi burktum ve düstüm
hemen hastaneye gittik dr. kontrol etti hersey normal gözüküyor dedi agrimda yok sükür bebisimi görünce rahatladim.
tek ayagim agriyor ama önemli olan yavrum saglikli olsun :))

geçmiş olsun canım,dikkat et kendine
dün internette gezinirken okudum 4.aydan sonra vücut ağırlığının değişmesi ile beraber vucut dengeleri de değişiyormuş buna bağlı olarakda düşme olayları çoğalırmış .dr.ların tavsiyesi düz ayakkabı giyilmesi

gunaydın kızlar,
bende dun 3 lu test sonuçlarımı aldım,herşey yolundaymış şükür,kan değerlerımde normalmış ayrıca şuruba falan gerek yok dedi,darısı sizlerin başına artık,
montesori canım dun gece baktım sana onlıne sana sohbet edelım dıe ben çıkmışım sanırım sen açmışın ,bakıorum artık geç yatıosun ,bıde hem tobotının kızına hem benım kızıma talıp olmuşşsun ,biz kızımızla böyle bir şey ıstemeyızi,ya onlara talıp ol ya bızehihoyyyt,
bu arada dışarı çıkarken dıkkatlı ol,kalabalık yerlere fazla gitme bence

bu sabah sağlık ocağından aradılar,yarın kontrole çağırıolar benı,aşaılarla ilgili geçen bırı soruodu,dr onaylıo mu dıe,ben dr ma sordum,eskıden bız yapıoduk aşıları ama şimdi sağlık ocağı yapıo,sendde yaptır ama 20. hafta dedi,bilginize

arkadşlar merhaba ayrıntılı ultrason hakında bilgisi olan varmı nasıl yapılıyor

ayrıntılı ultrason da canım bebeğin tek tek organlarına bakılıp kontrol edlıo,herhengı bır eksıklık varmı yada anormallık die,ben geçen 3 lu test için gıttığımde aslında bı dahakı gelışıne yapıcam ama şimdi kısaca bı bakayım dedi,böbreklerine ,midesine,safrasına ,kalbıne bakıp şöyle bi kontrol etti,bı dahakıne butun olarak inceleyecek,bıde yıne daha sonra yapılacak bir şey war,renklı dopler die,benım dr bıraz pimpirik ve meraklı,renklı doplere de 2 dk baktı,oda bebişin bütün kılcal damarlarındakı kan akışına bakıo,kan dolaşımında bır bozukluk war mı dıe,

gözün aydın canım her şeyin yolunda gitmesine sevindim.:teytey::teytey::teytey:

ayrıntılı ultrason da canım bebeğin tek tek organlarına bakılıp kontrol edlıo,herhengı bır eksıklık varmı yada anormallık die,ben geçen 3 lu test için gıttığımde aslında bı dahakı gelışıne yapıcam ama şimdi kısaca bı bakayım dedi,böbreklerine ,midesine,safrasına ,kalbıne bakıp şöyle bi kontrol etti,bı dahakıne butun olarak inceleyecek,bıde yıne daha sonra yapılacak bir şey war,renklı dopler die,benım dr bıraz pimpirik ve meraklı,renklı doplere de 2 dk baktı,oda bebişin bütün kılcal damarlarındakı kan akışına bakıo,kan dolaşımında bır bozukluk war mı dıe,

Herkese merhabalaaaar....arkadaşlar ne kadar çok döktürmüşsünüz öyle...sadece dün öğlenden sonra girmedim ama oku oku bitmedi vallahi..:))
Hepinizn sağlığı sıhhatı küçük minikleri iyidir inşallaaah..

senin adına sevindim gözün aydın darısı bizim başımıza inşşşşşş

kızlar slm hepinize.

www.bebegimiz.blogcu.com

bu siteyi eşim ve kendim için hazırlıyorum. bebekler hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. gerekli tüm şeyleri koymaya çalışıyorum.

kitap gibi hepsini ezberliycez sonra.

sizleri de unutmuş değilim... buyrun sitemiz sizede açık. daha 2 günlük ekliycek çokkk şey var.

fikirlerinizi bekliyorum. şöyle annelerin işine yarıycak her soruya cevap verecek bir site hazırlayalım hep beraber ne dersiniz. tecrübeli anneler sözüm daha çok size :)))

sagol canim aslinda basima hic böyle bisey gelmezdi bi anlik dikkatsizlik sonucu yere düstüm allah yavrularimizi bize bagislasin aminnn

:roflol::roflol::roflol:Bende ilk yazıyı okuyunca , evet teyzeler bir sürü oldu diye yazacaktım, teyzesi oluruz ne olur diyecektim.Ama ikinci yazını okuyunca sana daha çok hak verdim. Ben teyzesi olmıycam onların, kaynanası olucammmmmm.Ama bana güven, çokkk iyi kaynana olurum, hiç üzülme.Kendi evlerinde gibi olurlar valla....kaydirigubbakcemile

Canım, montesoriye teşekkür ederim öncelikle.Benim iyi bir anne olacağımı düşündüğü için:1hug:.
Zeynepçim, sende hiç üzülme, kızlarına gerçekten iyi bir kayınvalide olurum.Valla benim gibi gezenti olurlar onlarda:roflol:
kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…