2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Sonunda öğrendim; sositososito ERKEKmiş sositososito , çok sevindim doktordan çıkar çıkmaz eşimle telefonlara sarıldık herkesi arayıp haber verdik. Doktor herşey çok güzel gidiyor kocaman olmuş dedi, 200 gr la önde gidiyomuş. :sm_cool: Sonunda artık alışveriş yapabilcem. Bu sefer ultrasonda gördüklerimden hiç bişey anlamadım, omurgası dışında hiçbir yerini bişeye benzetemedim :roflol:

3'lü test için kan verdim, 15 gün sonrası için ayrıntılı ultrason randevusu aldım. Bacağımdaki kramplardan dolayı kalsiyum yazdı. Benden haberler bu kadar.

Montesori gözün aydın ...oğluşunu sağlıklada kucağına alırsın inşallah...:)
yeni gelenler aramıza hosgeldiniz

Sonunda öğrendim; sositososito ERKEKmiş sositososito , çok sevindim doktordan çıkar çıkmaz eşimle telefonlara sarıldık herkesi arayıp haber verdik. Doktor herşey çok güzel gidiyor kocaman olmuş dedi, 200 gr la önde gidiyomuş. :sm_cool: Sonunda artık alışveriş yapabilcem. Bu sefer ultrasonda gördüklerimden hiç bişey anlamadım, omurgası dışında hiçbir yerini bişeye benzetemedim :roflol:

3'lü test için kan verdim, 15 gün sonrası için ayrıntılı ultrason randevusu aldım. Bacağımdaki kramplardan dolayı kalsiyum yazdı. Benden haberler bu kadar.

yeni gelenler aramıza hosgeldiniz[/QUOT
sheeda cok sevindim gözünaydın hayırlı olsun benim dün yasadıklarımı yasamıssın ...sırnaşık şey

Kızlar hepinize günaydın, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Sheeda gözünaydın senin de oğluşun olacak , oğlanlar epey fark attı kızlara, test sonuçlarında güzel çıkar inşallah ,artık mavişleri almaya başlarsın

kızlar ben dün sormuştum ama cevap alamamıştım kaçıncı haftada öğrenebildiniz cinsiyetini

kızlar ben dün sormuştum ama cevap alamamıştım kaçıncı haftada öğrenebildiniz cinsiyetini

13. haftalarda öğrenenler de var ama kesin olarak 16. haftada belli oluyor, ama benim bebiş gibi göstermezse o zaman kaçıncı hafta olur bilemem, senin kaç haftalık

ya ben şubat annesiyim ama her an ocak annesi olabilirim.3 gün önce doktordaydık söylemedi cinsiyetini.3hafta sonra gel dedi 3 lü test için o zaaman söyler mi sizce?

ya ben şubat annesiyim ama her an ocak annesi olabilirim.3 gün önce doktordaydık söylemedi cinsiyetini.3hafta sonra gel dedi 3 lü test için o zaaman söyler mi sizce?

sende benim gibisin bende ocak annesiyim ama her an aralık olabilirim, 3 lü test için gittiğinde büyük bir olasılıkla cinsiyetini görürsünüz, hayırlı olsun bebişin, sağlıklı hamilelikler dilerim

kızlar dün antalyada hastanede doktora gittim. sat a göre gebelik haftam 15 hatta 16 olduğu halde 13 haftalık dedi ultrasonda bakıp. cinsiyet filan hiçbişey de öğrenemedim 13 haftalık diyince durdurkça düşündükçe moralim bozuldu:çok üzgünüm: ya olsunda hadi bir hafta küçük olsun neredeyse bir ay küçüldü bebeğim. ya gelişimi normal değil yada bi başka hata var :çok üzgünüm:

kızlar dün antalyada hastanede doktora gittim. sat a göre gebelik haftam 15 hatta 16 olduğu halde 13 haftalık dedi ultrasonda bakıp. cinsiyet filan hiçbişey de öğrenemedim 13 haftalık diyince durdurkça düşündükçe moralim bozuldu:çok üzgünüm: ya olsunda hadi bir hafta küçük olsun neredeyse bir ay küçüldü bebeğim. ya gelişimi normal değil yada bi başka hata var :çok üzgünüm:
bence hiç canını sıkma thinkerbell benim 17. hafta hala cinsiyetini göremedi doktor sağlıklı olsunlarda
biraz geç öğrenelim hiç problem değil

nası yani anlayamadım ama böyle bi fark olsaydı heralde şimdiye kadar gittiğin doktorun anlardı,canını sıkma bi ara doktorunla konuş.bi de sen nasıl olur 16 haftalığım deyince doktor ne dedi?

yeni gelenler aramıza hosgeldiniz

hayırlı olsun canım,sağlıkla büyüsün işallah:))

meraba hanımlar::)
biz de yarın gideceğiz 3'lü teste benim için de dua edin ,güzel olsun herşey,cinsiyetini de öğrenelim ,güle oynaya gelelim evimize:))

kendi doktorunun muayenelerini dikkate al bence o yüzden de şimdiden üzülme, sanmıyorum 3 hafta küçük olsun, belki ultrason aleti iyi değildir, sıkma canını

X