2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın arkadaşlar.

cemrem geçmiş doğum günün kutlu olsun.

ezra seninde gözün aydın.montesori inşallah seninde güzel haberlerini alırız.

ekinsu ve sheeda hoşgeldiniz.umarım güzel bir tatil geçirmişsinizdir.

kızlar kımse yok mu,
dr gittim 3 lü test için, önce ultrasonda baktı herşeyı normal,ellerini parmaklarını böbreklerını falan herşeyını kontrol etti,selvı gıbı uzun kızın olacak dedi,bu arada % 90 olan ıhtımal % 100 kesın kız oldu,:lepi:poposunu falan heryerını görduk,çok şeker di anlatamam,tombık tombık yanakları olmuş bana benzettım,elini ağzına göturup emıo du,sonra bız yuzune bakmak isteyınce de ellerıyle yuzunu kapattı,sankı hıssettı,kızımız 242 gr mış şu an,sonuçlarımda çarşambaya çıkacak, bu arada ultrason göruntulerını dvd olarak kaydetıp cd yı bıze werdı,ewe gelınce bir posta daha izledık bebişimizi,
allah herkesın gönlune göre wersın inşallah:teytey:

günaydın güzel anneler........a.s.

ezracım her şey çok güzel okuduğum kadarıyla gözün aydın canım darısı bizlerin başına:teytey::teytey:
waterfull cum benim kızımda balık burcu ve çok duygusal,hayalperest seninki nasıl
sheeda hoş geldin canım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah ,ne gzel cinsiyetini öğreneceksin bugün a.s.

oooo ne güzel yaa güne senin yazdıklarını okuyarak basladım harika haberler getirmişsin hadi bakalım az kaldı süsleyip püsleyip giydirmeye...

inanna günaydı canım cok heyecanlıyım bakalım bende güzel haberlerimi veririm size ögleden önce :Saruboceq:bol bol dua ettim cinsiyetini ögreniriz insallah yoksa doktorla bozuşcaz:mymeka: zaten ultrasonu eski sinirlerim zıplıyo o makine karsısındakafamçokkarıştı gecen kafası diye kocişle ayaklarına bakmısız da:roflol:

güzel haberlerle gelirsin inşallah allah gönlüne göre versin montesori cim.benim dr.umun ultrasonu da 2 boyutlu ve bende senin gibi sinir oluyorum her gittiğimdekötükedihüso şimdi bursa da özel hast.araştırıyorum 3 boyutlu ultrasonu olan ve cd.verebilen....

bugün çok kötüyüm arkadaşlar.belki bir rüya ama çok etkilendim.sanki kötü birşey olacak hissine kapıldım.çünkü ne zamandır rüyamda ne görsem çıkıyor.anlamınada baktım.rüyayı gören hamile bir bayansa düşük yaşayacağı anlamına gelir diyor.sabahta sağ tarafımda çok kötü bir ağrı ile uyandım.
kendi kendimemi kuruntu yapıyorum acaba.

kızlar kımse yok mu,
dr gittim 3 lü test için, önce ultrasonda baktı herşeyı normal,ellerini parmaklarını böbreklerını falan herşeyını kontrol etti,selvı gıbı uzun kızın olacak dedi,bu arada % 90 olan ıhtımal % 100 kesın kız oldu,:lepi:poposunu falan heryerını görduk,çok şeker di anlatamam,tombık tombık yanakları olmuş bana benzettım,elini ağzına göturup emıo du,sonra bız yuzune bakmak isteyınce de ellerıyle yuzunu kapattı,sankı hıssettı,kızımız 242 gr mış şu an,sonuçlarımda çarşambaya çıkacak, bu arada ultrason göruntulerını dvd olarak kaydetıp cd yı bıze werdı,ewe gelınce bir posta daha izledık bebişimizi,
allah herkesın gönlune göre wersın inşallah:teytey:

ezra cim herseyin normal cikmasina sevindim kizinida allah bagislasin .
sana bi sorum var hangi hastaneye gidiyorsun 4 boyutlumu bakti ve kac para verdin?
ben yurtdisinda yasiyorum kismetse agustosun ortasinda gelcez arabayla bende bebisimin iyi oldugunu ögrenmek isticem biz istanbula gitcez bana öneribilcegin hastane varmi? :asigim: :asigim:

bugün çok kötüyüm arkadaşlar.belki bir rüya ama çok etkilendim.sanki kötü birşey olacak hissine kapıldım.çünkü ne zamandır rüyamda ne görsem çıkıyor.anlamınada baktım.rüyayı gören hamile bir bayansa düşük yaşayacağı anlamına gelir diyor.sabahta sağ tarafımda çok kötü bir ağrı ile uyandım.
kendi kendimemi kuruntu yapıyorum acaba.

balım cım ananem rüyalarımızı hiç kötüye yormazdı hayra yorki hayır olsun derdi benim de sana tavsiyem hayra yorman canım sen ve bebişin gayet sağlıklısınız ve her şey yolunda :nazar:
kasık ağrılarımızda hepimizde zaman zaman oluyor canım kendini fazla yorma:nazar:a.s.

kizlar bana önerebilceginiz iyi bi hastane varmi istanbulda 4 boyutlu ultrason kaca yapiliyor cd li.
yardimci olursaniz sevinirim a.s.a.s.

merhaba aranıza yeni katıldım. bebişim 17 haftalık oldu işallah tüm bebekler sağlıklı bir şekilde doğarlar

günaydın kızlar,
çok teşekkür ederim dilekleriniz için ,inşallah allah sızınde gönlünüze göre werır,
inaysa hoşgeldın aramıza bebişin hayırlı olsun,
montesori canım inşallah sende güzel haberlerle gelirsin benim gibi bebişin yaptığı şirinlikleri anlatırısn,
cidy, benim gittiğim dr prof. özelden gidiıorum,150 ytl biraz pahalı ama herşey son sistem 4 boyutlu ultrason war ve cd ye kayıt yapıo ve dr umda çok iyi o yuzden değiyor,ama ben izmirdeyım canım sen istanbul için sormuşssun,eğer burası içinse yardımcı olurum tabi

Kendi kendimemi kuruntu yapıyorum acaba.

aaaa moralini bozma öyle,ağrin olabilir benimde oluyor,rüya gördün diye gerçekmi olacak hemen,rüya bu iyiye yor iyi olsun.kendi kendinin içini karartma bakim.

günaydın güzel anneler........a.s.

ezracım her şey çok güzel okuduğum kadarıyla gözün aydın canım darısı bizlerin başına:teytey::teytey:
waterfull cum benim kızımda balık burcu ve çok duygusal,hayalperest seninki nasıl
sheeda hoş geldin canım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah ,ne gzel cinsiyetini öğreneceksin bugün a.s.

Canım benim kzıım da aynı. Çok duygusal, içe dönük, hayalperest:nazar:
İnaysa hoşgeldin canım sende.
Balımcım üzülme , hayra yor. Şu anda bebeğimize birşey olacak diye korkuyoruz, o yüzden de o şekilde rüyalar görüyoruz.Canını sıkma, hayra yor hayırlı olsun canım. Kafandan kötü düşünceleri at.

Son düzenleme:
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarr ben geldim veeee cinsiyetini ögrendik bebişin....oglusum olacakmısgamyoncuiremsu ayyyyy ayaklarım yerden kesildi uçtum adeta havalara eve zor attım kendimi sokaktayken cıglık atıp bagırmamak için nasıl sabrettim anlatamam taaa küçükken bile bebek degince hep oglan gecerdi içimden allahım dualarımı duydu :Saruboceq:sana şükürler olsun rabbim tabii önce saglık sıhhat...
walla doktor pipi gördüm diyince aglamaktan ne ultrasonda bebege bakabildim ne de doktorun söylediklerini duydum:roflol: 200 gr mıs gramına göre önde dedi ama anlamadım bende hamilelik krampı cok sık oluyo bunun için ilaç verdi yanarım yanarım da ultrasona aglamaktan bakamadıgıma yanarım neyseki eşim anlattı herseyi üçlü teste grek görmedi benden bir test istedi sorun mu var dedigimde yok dedi AFM MOM testi var mı bilen bunu
neyse bakarım netten ...folicasidi bırak dedi bide...
ekin su walla bu tahminin tuttunaniknanik
balım rüyana moralin bozulmasın talya ne güzel söylemiş hayra yor hayır olsun diye...
cemrem gecmiş dogum günün kutlu olsun hayatıma.s.
inaysa hosgeldin...
birde dün banucan kattılmıstı aramıza ikiz annesi banucan sende hosgeldin...

Ezracım senin adna çok sevindim...herşeyin güzel gidiyor olmasına..vallahi çk şanslısın...süsleyip püslüyceğin bi kızın olucak..vallahi gidyoruz mağazalara eeenn güzel kıyafetler kızlara...erkeklerinki köşe bucaklarda soluk donuk düüüzz şeyler...benim gözlerim hala kızlarınkinde...:))

Balımcım sende kaygılanma canım...aklımızdan binbirtürlü şey geçerek yatıyoruz..ondan görüoruz öyle rüyalar..e arkadaşlarında dediği gibi hayra yor canım...dikkat et kendine ama boşu boşunada üzme kendini..asıl böyle strese sokarsan kendini bebeğin üzülür...

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarr ben geldim veeee cinsiyetini ögrendik bebişin....oglusum olacakmısgamyoncuiremsu ayyyyy ayaklarım yerden kesildi uçtum adeta havalara eve zor attım kendimi sokaktayken cıglık atıp bagırmamak için nasıl sabrettim anlatamam taaa küçükken bile bebek degince hep oglan gecerdi içimden allahım dualarımı duydu :Saruboceq:sana şükürler olsun rabbim tabii önce saglık sıhhat...
walla doktor pipi gördüm diyince aglamaktan ne ultrasonda bebege bakabildim ne de doktorun söylediklerini duydum:roflol: 200 gr mıs gramına göre önde dedi ama anlamadım bende hamilelik krampı cok sık oluyo bunun için ilaç verdi yanarım yanarım da ultrasona aglamaktan bakamadıgıma yanarım neyseki eşim anlattı herseyi üçlü teste grek görmedi benden bir test istedi sorun mu var dedigimde yok dedi AFM MOM testi var mı bilen bunu
balım rüyana moralin bozulmasın talya ne güzel söylemiş hayra yor hayır olsun diye...
inaysa hosgeldin...

Gözün aydın canım...oğluşunu sağlıklada kucağına alırsın inşallah...:):nazar:

inaysa hosgeldin...

Gözünaydın canım, hayırlısı olsun, oğluşun olacakmış. Çok sevindim, düşündüğün istediğin olmuş.

X