2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

amin montesori Allah razı olsun ben daha kızıma bi don aldım :)) oda donansım die onun dışında bi iki arkadaşım eltim falan bady aldı zaten normal kıyafet ancak çok beğenirsem alıcam çünkü çok hediye geliyo kızlar badyleride çok küçük almayın bebiş bi haftada büyüyo bzaen bişeyi ya bi kere giyiyo yada giyemiyo

marsg senin tickerine benzer türde var mı aynı olmasın ama...
kızlar dün zaraya gittim hamile pantolonu için kalmamıs ayyy cok üzüldüm bir tane vardı o da boru paca komik durdu bende benettona gittim ordan 50 ytl ye koyu renk kot aldım kıs için tam 4 tane hamiş pantolonum var daha almıcam pantolon ... zara dan bol dökümlü tunik aldım üç tane kısın içine bogazlı kazakla olur...bebek zıbınlarını tulumlarını 3-6 ay aldım dogdugunda da giydiririm bol bol zaten bez olayı girince işe bol almak lazım dedi ordaki bayan ...hediye gelen 3 tane set tulum ve hastane cıkısı zaten yenidogan ...daha yeni dogan almama gerek yok diye düşünüyorum...

güzelim erkek çocuk için yok valla hareketli burdada hep kızları düşünmüşler:))

hareketsiz istersen bide onlara bakim

bu verdiğin site aynı gittigidiyor varya bizim açık artırma sitesi onun yurt dışı versiyonu inceliyorum şimdi.

günaydin hanimlar

marsg ve montesori siz hangi hastaneye gidiyorsunuz istanbulda ben 4 boyutlu ultrason istiyorum nekadardir fiyati bilginiz varmi??

günaydin hanimlar

marsg ve montesori siz hangi hastaneye gidiyorsunuz istanbulda ben 4 boyutlu ultrason istiyorum nekadardir fiyati bilginiz varmi??

canım ben özel muayeneye gidiyorum 4boyutlu değil.

ama burda emar merkezleri var.

orada 195+ 60 ytl cd parası veriyorsun.

hastanelerin çoğu 4 boyutluya ek ücret istiyor. mesela ben medikal park a gidiyordum 260 ytl dedi 4 boyutluya .

medicanaya sordum o da 240 civarı dedi.

özel bilge hastanesi var onda ssk ya 11 ytl diyorlar, normale 50 ytl ama nasıl bilmiyorum. ben aradım bir kere randevu vermiyorlar gel bekle diyorlar o yüzden vaktim yok beklemeye gitmedim. sende ara konuş istersen

bende gidicem emar merkezlerinden birine. hem daha profösyonel oluyorlar onlar

istanbulda anadolu yakasına mı avrupa yakasına mı gelceksin.

anadolu yakasında hisar hastenesi var çok güzel o da 150 sanırım.

hastanelerin çoğu 4 boyutluya ek ücret istiyor. mesela ben medikal park a gidiyordum 260 ytl dedi 4 boyutluya .

medicanaya sordum o da 240 civarı dedi.

özel bilge hastanesi var onda ssk ya 11 ytl diyorlar, normale 50 ytl ama nasıl bilmiyorum. ben aradım bir kere randevu vermiyorlar gel bekle diyorlar o yüzden vaktim yok beklemeye gitmedim. sende ara konuş istersen

bende gidicem emar merkezlerinden birine. hem daha profösyonel oluyorlar onlar

tamam canim, peki emar merkezleri nerde var
cok soru sordum :asigim: ben istanbulda yasamiyorum ama gelcez insallah :CüvCüv:

selam kızlar umarım herkes iyidir benim canım sıkıldı yine doktorum 2 li testle karşılaştırmak için 3 lü test yaptırmıştı prşembe günü.o da yüksek riskli çıktı.amniosentezin sonucuna göre konuşuruz dedi.ben umudumu kesmek istemiyorum ama canım çok sıkıldı.çarşamba amniosentez yapılacak sonuçlarınıda bir ay sonra alıcam.bu arada bir aylık tatile çıkıyorum ama tatilden bişey anlarmıyım bilmem.of ya hayatımın en kötü yazı budur heralde

günaydın kızlar nasılsınız, cidy ben sonomede gittim 4boyut için 260tı fiyatı ve cd de vermiolar maalesef:KK43: ama orada nahit bey var çok başarılı çok bilgili bi hekim

selam kızlar umarım herkes iyidir benim canım sıkıldı yine doktorum 2 li testle karşılaştırmak için 3 lü test yaptırmıştı prşembe günü.o da yüksek riskli çıktı.amniosentezin sonucuna göre konuşuruz dedi.ben umudumu kesmek istemiyorum ama canım çok sıkıldı.çarşamba amniosentez yapılacak sonuçlarınıda bir ay sonra alıcam.bu arada bir aylık tatile çıkıyorum ama tatilden bişey anlarmıyım bilmem.of ya hayatımın en kötü yazı budur heralde

canım içini ferah tut ... iyi düşün iyi olsun güzelim. bu sonuçlar kesin değil biliyorsun.

tatilini yap kafanı toparla. herşeyde bir hayır vardır güzelim.

nazlıcan sana iyi tatiller bence şimdiden pozitif düşünmeye bak tatilinide güzel gecir bol bol dinlen inş geldiğinde güzel haberler verirsin kendine iyi bak

nazlicancim bence hersey yolunda kendini üzme
sen kac yasindasin?
yanlis anlama sakin canim ama ünlüleri görüyoruz hepsi 40 yasi civarinda ilk cocuklarini doguruyor ve saglikli oluyor cocuklari.
senin yavrunda saglikli gönlünü ferah tut olurmu a.s. :nazar:

cidy şimdi radyomar ı aradım. bende ona gidicem daha önce başka birşey için gitmiştik.

4 boytlu 195+dvd veriyorlar fiyata dahil. bir gün önceden randevu almanız yeterli dedi.
http://www.radyomar.com.tr/

burdan yakın olanı seç git canım. 6 tane şubesi var.

ne zaman geliyorsunuz kısmetse

Herkese günaydınn.....hatta tünaydın demeliyim sanırım....:))

Bizde hafta sonu biraz alışveriş yaptık...mothercare de %50 indirim vardı...iki takım içlerinde 3 er tane çıtçıtlı bodyler vardı..newborn aldık ikisinide...aslında birini bari büyük alsaydım keşke diye pişman oldum...benim boyum 1.78 eşimin 1.90 küçük bişey olmas heralde:) gidip değiştireyim bari..

X