2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Hoşgeldiniz Banucan sen ve bebeklerin
Allah yardımcın olsun güsel olumlu düşün Allah güsellikler versin bende de vardı düşük tehlikesi çok şükür dinlenmeyle atlattık kendine iyi bak çok dinlen ve iyi beslen ağır işte yapma sakın herşey gönlünce olsun

hoşgeldın canım hayırlı olsun,
ocak ayındaki ilk ikiz annesı sensın
inşallah allah kucağına almayı nasıp eder

Teşekkürler, sen kaçıncı haftadasın?

banucan hoşgeldin aramıza, ikizlerin hayırlı olsun, ilk denemede de tutmuş gözün aydın benimde ilk aşılamada tuttu, sağlıklı hamillelik diliyorum sana

ben 14+4 olduk Allah herkese kucaklamayı nasip etsin olmayanların isteyenlerin de olsun bende tüp bebek denedim 1. denememi 2007 eylülde yaptım tutmadı. mayısta 2008 de hamile olduğumu öğrendim hemde 2.sine bu sene eylül gibi başlıycaktık ki bebeğim şimdi gelmeyi uygun görmüş Allahıma şükürler olsun herkese versin

banucan hoşgeldin bebişlerin hayılıs olsun Sağlıklı hayırlı evlatlar versin Rabbim inş

kızlar bakın hiç ikiz yok diede işte geldi :)))

bend isterem elma yanakalrdan. nazlıcan herkesinkinin aynısından olsun yerimseniben

sat 21 nisan
10/08/1981

27 gün

nazo doğru çıkması umuduyla erkek çıktı canım ama hayırlısı bilosun

merhaba nazlican,herkes sana akin ediyor,bende dahil:))yaa önceden üyelik falan istemiyodu sonradan istemeye başladi,üye olmak için çok uğraştim ama olmadi ya eksik biyerler var anlamadim.güzelim benim içinde bakabilirmisin?biraz yüzsüzlük yapmiş oldum ama:))çok merak ediyorum. Doğ.tar:01/08/1981 sat:29/04/2008 birde mayis 14 te kizmi erkek mi bakabilirmisin canim?bugün benim doğum günüm beni çok mutlu etmiş olursun.şimdiden çok teşekkür ederim.

doğum günün kutlu olsun canım inşallah eşinle bebişinle nice mutlu senelere:teytey:

ARTIK İKİZ ANNEMİZDE VAR HOŞGELDİN BANUCAN ARAMIZAa.s.,MERAK ETTİM TEK Mİ ÇİFT Mİ YUMURTA İKİZİCADIARZU
LİNAY CIM GEÇMİŞ OLSUN CANIM TESTİN SORUNSUZ GEÇMESİNE ÇOK SEVİNDİM BENDE AMNİYONSENTEZ YAPTIRIP YAPTIRMIYACAĞIMA 3'LÜ TEST SONUCUMA GÖRE KARARIMI VERİCEM
EZRACIM 3'LÜ TESTİNDE SORUN ÇIKMAZ CANIM KORKMA(GERÇİ SANA SÖYLÜYORUM AMA BENDE ÇOK HEYECANLIYIM) DUALARIMIZ SENİNLE:teselli:
CEMRECİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM:teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:

Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yıllar ailenle ve bebişinle geçirmen dileğiylea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…