2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Arkadaşlar bu yot-rumcuda cinsiyete bakarken son adet tarihine göremi bakıyosunuz yumurtlamaya göremi...benim üyeliğim var orda...eğer yumurtlamaya göreyse yalnış çıkıyo...

merhaba nazlican,herkes sana akin ediyor,bende dahil:))yaa önceden üyelik falan istemiyodu sonradan istemeye başladi,üye olmak için çok uğraştim ama olmadi ya eksik biyerler var anlamadim.güzelim benim içinde bakabilirmisin?biraz yüzsüzlük yapmiş oldum ama:))çok merak ediyorum. Doğ.tar:01/08/1981 sat:29/04/2008 birde mayis 14 te kizmi erkek mi bakabilirmisin canim?bugün benim doğum günüm beni çok mutlu etmiş olursun.şimdiden çok teşekkür ederim.

Canım benim üyeliğim var..çok merak etmişsin sanırım...ben girdim tarihlri..mayıs 14 kız diyor....

şennur banada bakabilirmisin ?
Eğer seni yormazsa
doğum tar; 13/04/1970
sat: 28/04/2008
28 günde ok teşekkür ederim canım

Tabiki bakarım canım..hatta baktım bile...eğer 28 günde bir oluyosan muhtemelen 14 gün sonra yumurtlama dersek...Mayıs ın 12 si filan oluyo..o ay 9 undan 13 üne kadar o haftayı kız diyor canım...

Tabiki bakarım canım..hatta baktım bile...eğer 28 günde bir oluyosan muhtemelen 14 gün sonra yumurtlama dersek...Mayıs ın 12 si filan oluyo..o ay 9 undan 13 üne kadar o haftayı kız diyor canım...

sennurcum,
Ellerin dert görmesin saolasın canım benim 12mayıs yumurtlamam diye düşündüm hep öyle çıkıyor yaptığım testlerde saolasın çok teşeşekkürler zahmet oldu canım sevgilera.s.

tabiki bende inamıyorum aslında çin takvimine filan da bakıyorum bunada giremedim eğlencesine önemli olan sağlıklı olması Rabbim herşeyin güzeline verir. Genede saol

tabiki bende inamıyorum aslında çin takvimine filan da bakıyorum bunada giremedim eğlencesine önemli olan sağlıklı olması Rabbim herşeyin güzeline verir. Genede saol

Seninle tarihlerimiz çooook yakın..bende ayın 10 unda yada 11 inde yumurtladım...şu yumurtlama testlerinden kullanıyordum ordan biliyorum...sana doktor doğum tarihini hangi gün söyledi..bana önce 2 şubat demişti..şimdi 29 ocak diyor..

doğum günün kutlu olsun canım inşallah eşinle bebişinle nice mutlu senelere:teytey:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM.YAŞLANIYORUZ ARTIK YAAA.GERÇİ BEN KENDİMİ YAŞLI HİSSETMİYORUM DERMİŞİM.GERÇEKTEN NEDENDİR BİLMEM AMA HİÇ 28 YAŞIMA GELDİĞİM AKLIMIN UCUNDA BİLE DEİL.DAHA KÜÇÜKMÜŞÜM GİBİ:))30 NA MERDİVEN DAYADIK ONU BİLEN YOK.:roflol:

bana 5 ocak diyo ama hiç anlamıyorum bir yanlışmı var bilemiyorum ama doktor öyle dediyse bir bildiği vardır diye düşünüyorum şuan 14+5 olcaz bugünle bakalım gene geçen gittiğimde sordum 5 ocak 1 hafta önce veya sonra olabilir diyor bakalım görcez geç olsun güç olmasın inşallah Allh kucaklmayı nasip etsin inşallah herkese

Sevgili arkadaşlarım, iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim..

İkiz bebeklerimizde gelmiş hoşgelmiş ,hayırlısı olur inşallah :)

Gamzecim 3 günlük rapor veriyorlar dinlenmen için,ağır iş yapmıyorsun,
fazla gezmiyorsun,10 gün ilişki yasak..ama korkma operasyon çok kolay
ve tabiki kımıldamıyorsun en ufak hareket allah korusun bebeğe denk gelebilir..
zaten kımıldamana fırsat kalmıyorki 5 dk da bitiyor işlem..

cemremm doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle ve bebişinle birlikte güzel,mutlu yaşlar dilerim..

gamzecim benim sat 28.mart doğum 2 ocak görünüyor,sen nasıl 05 ocak oluyorsun anlayamadım
aramızda nerdeyse 1 ay var..

X