2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Günaydın tüm ocak anneleri ve bebeklerine:teytey:

Hayırlısı olsun linaycım, geçmiş olsun.Oğluşun hayırlı olsun.
Gülserencim seni de tebrik ederim.Oğlun oluyormuş.
Erkekleri çoğaltıyoruz.Kızlar nerede_? Oğullarımıza kıs bulamıycaz bu gidişle:roflol::roflol:
Hoşgeldin ekinsu. Tatilin iyi geçmiştir umarım.Senin bebiş çok nazlı çıktı.

Kızlar, ilk bebekle ikincisi arasında 2,5-3 yaş ideal oluyor. Birisi bebeklikten çıkmış oluyor, ama aynı zamanda yakın arkadaş oluyorlar. Ama benimkiler gibi biri erkek diğeri kızsa anlaşamıyorlar.Bir arada oldukları anda kavga başlıyor. Sanırım ikisininde 20 li yaşları geçmesi lazım, kavgalarının bitmesi içinlülülülülülülülülülülülü

benim kardeşimle 7 yaş var kız o da son 3 yıldır falan kavgasız geçiyor günlerimiz :))

şimdi en iyi arkadaşım her yere beraber gidiyoruz. aynı ofiste çalışıyoruz :))

Son düzenleme:
selam kızlar herkes iyidir umarım
marsgcım kızlarla erkeklerin de iyi anlaşabildiğine çok sevindim.
linay çok çok geçmiş olsun canım İnşallah sonuçların da temiz çıkar ona da seviniriz.canım sonuçların ne zaman çıkacak??
kızlar bu arada benim bebişin cinsiyetini çin takvimi ve yorumcu .com daki takvim doğru çıkardı.beta Hcg kesinlikle yanlış biliyosunuz benimki yüksek çıktı zaten.

selam kızlar,
herkes iyi umarım,
bugun akşam bende 3 lü test için dr a gidicem,dua edin her şey yolunda olsun

canım yorumcu.com dan banda bakarımısın üye olmak gerekıo sanırım

Linaycım,
Çok geçmiş olsun iyi dinlenmeler diliyorum Erkek bebeğin de hayırlı uğurlu olsun Allah kucaklamayı nasip etsin inşallah bu arda bende galiba yaptırcam eylülde aminyosentez korkuyorum ben hiç kımıldamadın dimi peki evde dinlenmen şartmıymış yani rapor kesin veriyorlarmı?

merhaba,
bende aranıza yeni katıldım. İkizlerim 12. haftalık oldular. Biz biraz sorun yaşıyoruz. Düşük tehlikesi var. Allah hepimize bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah:)

hoşgeldin canım sende bebişlerini sağlıkla kucağına alırsın inşallah.doğal ikizmi yoksa tedaviyle mi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…