2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

banucum harika olmuslar :) ellerine saglikkk :) hamarat hatun seni :) hem caliş hem eve yetiş hem bunlara yetiş..maşaAllah sanaa beşik cok güzel olmuş..durumuz güle güle kullansin inşaAllahhh a.s.

Banu'şum hepsi çok güzel olmuşlar bacım. Ellerine sağlık. Güzel günlerde kullansın inşallah Duru'muz a.s.

Buda kızımın belki gazı falan olursa (inşallah olmazzzz :Saruboceq: ) , ekstra bişey vermemiz gerekirse diye aldığım silikon uçlu yumuşacık kaşıkları hihoyyyt

banucum harika olmuslar :) ellerine saglikkk :) hamarat hatun seni :) hem caliş hem eve yetiş hem bunlara yetiş..maşaAllah sanaa beşik cok güzel olmuş..durumuz güle güle kullansin inşaAllahhh a.s.

sağol canım beğenmene sevindim:))) daha güzelleri sizin olsun

pınarcım teşekkür ederim tatlım

canım şimdilik 20 tane ördük üzerinde dünyayı güzellik kurtaracak bir insanı sevmekle başlayacak herşey ailemize hoşgeldin duru yazdım canım
Banucum eline sağlık cnm hepsi çok güzel olmuş, çok iyi düşünmüşsün yazıyı cnm,bende şekerlerim için bi yazı yazmayı düşünüyorum ama bulamadım,, kapı süsünü nasıl asmayı düşünüyorsun ben bi yöntem bulamadım acaba kapının tepesinden ipi bantlasam ordanmı sarkıtsam diye düşünüyorum

Pınarcım güle güle kullanın kaşıklarınızı,saplarının silikon olması mantıklı cidden,bende bakayım onlardan

Valla bacım bu kapı süsü asma işini bende halledemedim. Havlu asılan yapışkanlı süslerden aldım. 3-4 saat duruyo sonra kütttt diye düşüyo. Eşim çivi çakalım dedi ay ne bilim kıyamadım kapıya. Kayınvalidem kapının gözükmeyen tepe kısmı varya oraya çakalım ince bir çivi hem kapıyı da zarar vermez hemde kapıyı rahat rahat kapatırsın dedi mantıklı ama bu seferde hem süsün ipi gözükecek hemde çok yukarıda olucak. Sanırım çok ince çiviler varya onlarda alıp çakacağım artık kapıya ne yapayım :uhm:

Kaşık gerekli bence bacım. Rezene çayı falan vermemiz gerekir. En azından plastik veya metal kaşıktan iyidir bu silikon uçlu kaşıklar a.s.

sağolun kızlar 20 tanede sepetli beşik bebek şekeri siparişi verdim gelen çok olur birazını hastanede birazınıda evde ikram ederim artık:))))

kapı süsünü uzun tülle kapının üst tarafını küçük bir çivi ile tutturacağım ben kızlar

bızde tamamladık sayılır teyzelerı tum eksıklerı ....bebek arabası kıyafetler bakım setlerı...vs aldıkta bı resımlerını cekıp koyamadık daha....en kısa zamanda cekıp koycaz teyzosları soz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…