2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Burcucum battaniyeniz çok cici olmuş aynı park yatağınız gibi gökkuşağı.

Ellerine sağlık.

Bende battaniyenizi cok begendim Burcu. Renkleri cok canli, cok uyumlular. Bebisin güle güle kullansin...Seninde ellerine saglik...

canım çok tatlı olmuş rengarenk yavrularımız söz konusu olunca gözümüz kapalı yapıyoruz herşeyi bide kucağımıza alınca neler olur artık bilemem

burcu cnm çok güzel olmus battaniyen..güle güle kullansın bebişin...

Burcucum battaniyeniz çok cici olmuş aynı park yatağınız gibi gökkuşağı.

Ellerine sağlık.

Bende battaniyenizi cok begendim Burcu. Renkleri cok canli, cok uyumlular. Bebisin güle güle kullansin...Seninde ellerine saglik...

burcu bitanem çok güzel ellerine sağlık bebişin güle güle kullansın

Teşekkürler fıstıklarım, beğenmenize çok sevindik oğluşumlaa.s.a.s.

kız bebişinin bahar bebeği olduğu belli rengarenk insanın içi kıpırdıyor böyle gülümseme oluşuyor.Ellerine sağlık çok güzel kız bebişin içinde kıpır kıpır olcak maşallah.

ImageShack® - Gallery

işte kısla buda oğluşumun arabası hastane çantamıda tamamladım hafif rütuşları kaldı onuda yarın halledip kapatıcam çünkü sularımız kesik yarın gelicekmişşimdi geriye birtek oğluşum kaldı onu bekliyoruz heyecanla

Canım çok güzel bebeişinin arabası. Maviş maviş. Güzel günlerde kullansın inşallah a.s.

Kızlar hiç bitmeyecekmiş gibi gelen battaniyemiz sonunda bittiiiii,park yatağımızla takım gibi oldu, bakalım beğenecekmisinizsengözlerimebaksanab
my.php
[/URL][/IMG]

Canım acaip güzel olmuş. Çektiğine değmiş valla. Güzel günlerde kullansın inşallah kuzun a.s.

kız bebişinin bahar bebeği olduğu belli rengarenk insanın içi kıpırdıyor böyle gülümseme oluşuyor.Ellerine sağlık çok güzel kız bebişin içinde kıpır kıpır olcak maşallah.

Canım çok güzel bebeişinin arabası. Maviş maviş. Güzel günlerde kullansın inşallah a.s.

Canım acaip güzel olmuş. Çektiğine değmiş valla. Güzel günlerde kullansın inşallah kuzun a.s.

burcu canım çok güzel olmuş.güle güle kullanın cıvıl cıvıl ya..süper valla.

Teşekkürler fıstıklar öptük oluşumla siziiiiiŞeniz

grnt000p.jpg

grnt001a.jpg

grnt000i.jpg

durumum patik şekerleri ve sepeti kızlar hastanede vereceğim:)))))))))) kendim yaptım süslemisini patikleride kardeşimle ördük

Canım çok güzzel olmuşlar elinize sağlık,kaç tane ördünüz bide şekerlerin üzerindeki not a ne yazdınız

canım şimdilik 20 tane ördük üzerinde dünyayı güzellik kurtaracak bir insanı sevmekle başlayacak herşey ailemize hoşgeldin duru yazdım canım

ilginimm güzel anniş eline sağlıkk çok güzel olmuşlar cnm güle güle kullanın bacım :)

seherim sepeti tülle süsledim kurdele ve nazar boncuğu taktım kenarlarına kapısüsünüde kendim yaptım kızlar

burcum seherim civcivim teşekkür ederim sağolun kızlar kendi emeğim daha güzelleri sizin olsun:))))))))

X