2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

seherim bunlar çok güzel ya örenlerin ellerine gözlerine sağlık... güle güle giydir canım meleklerine

Seherim valla döktürmüşler kim ördüyse çok marifetliymiş canım güle güle giydir kuzularına

Tutkuncum çok güzeller vallahi kendi süsünüde düşünmüş bak sen fırfırlı çorap haaaakaydirigubbakcemile3

Cok komik firfirli coraplar ya... Cok tatli oluyolar giydiklerinde.
Ben de bakayim bi ara ciktigimda, Tutkun bunlari kac aylik icin aldin? Ne zaman giyebiliyorlar?
Sen de bebisin de iyi gunlerde kullanin hepsini... Hepsi cok cici...

canim sende bebişinde güle güle kullanin inşaAllahhh :KK66: cok güzeller :KK66:
SAĞOL CANIM DAHA GÜZELLERİ SİZİNDE OLSUN

Tutkuncum çok güzeller vallahi kendi süsünüde düşünmüş bak sen fırfırlı çorap haaaakaydirigubbakcemile3
vALLA HERŞEYİMİZ FIRFIRLI OLDU GECELİKLERİMDE SATEN FIRFIRLIYA ODA UYSUN DEDİM KIZIMI KISKANDIM POPOSUNDA FIRFIRLI ÇORAP ONA BANA OLAMIYCAĞI İÇİN BUNLA İDARE ETCEM

tutkun cok guzeller canım cok begendım kuzucunda sende gule gule kullanın ayy o fırfırlı corap cok guzel

Cok komik firfirli coraplar ya... Cok tatli oluyolar giydiklerinde.
Ben de bakayim bi ara ciktigimda, Tutkun bunlari kac aylik icin aldin? Ne zaman giyebiliyorlar?
Sen de bebisin de iyi gunlerde kullanin hepsini... Hepsi cok cici...
VCanım beyaz olanı özellikle mevlüt için aldım ilk 6 aya kadar pembe olanlar ise 6 ay sonrası 2 yaşa kadar vardı ben ilk bir yıl için aldım yani ayakkabıları ile takım fuardan almıştım

tutkunumm çok güzelll hepsii güzel günlerde giysinn prensesinnnn :))
sağol canım fırfırlı kilodu kaç aydır arattırıyodum onuda fuarda buldum tek yoktu sevibebe de varmış ordan aldım

tutkun cok guzeller canım cok begendım kuzucunda sende gule gule kullanın ayy o fırfırlı corap cok guzel
sağol teyzesi senin kızada yakışır canım erkek çocukları bu konuda pek alternatifli olmuyor onada süpermenli falan alırsın
tutkuun hepsi birbirinden güzelmiş. taçın da pek kokoşşşş annesiiii
ay bidaha takamam nasılsa lohusayken herşeyi giyeyim

seherim seninkiler de çoook güzelmiş. güle güle giysin bebişlerin. şapkalara da ayrıca bayıldım valla

sağol teyzesi senin kızada yakışır canım erkek çocukları bu konuda pek alternatifli olmuyor onada süpermenli falan alırsın
ay bidaha takamam nasılsa lohusayken herşeyi giyeyim

ooohhh giy canım giy. yakışır valla. yerimseniben giy de çekemeyenler çatlasınnn

Tutkunuuum,sende beişinde güle güle kullanın canım,çorabına kadar düşünmüşsün vallahi helal olsun çorap aklıma gelmemişti benim,Taçında pek havalıymış şekerim,o günün en üzel annesi olmaya niyetlisin desene:nazar::nazar::nazar:

X