2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

kızlarr hepinizin aldıkları süperr Rabbim sağlıcakla mutlulukla kullanmayı nasip etsin bebişlerinize :Saruboceq::Saruboceq:

Civcivim prensesisin cicileri çok güzel cnm,rabbim güle güle giydirmeyi nasip etsin inş.
:nazar::nazar:

dscf0018i.jpg

araba koltuğumuz
aY ALdıkların çok güzel güle güle kulansın bebişin tatlım

[k] {n} [k];5624671 .!.:
BENİM KIZIMIN PATİLERİ
img2575.jpg

img2577.jpg
Kız ne güzel şeyler onlar yerim ben onları.
CİVCİVİM elbiselere bayıldım valla bende bebek olsam ya süperler.

ılgın, knk civciv aldıklarınız çok güzel kızlar yerim ben bunların içindekileri sağlıkla mutlulukla kullansın giysin yavrularınız :nazar:

[k] {n} [k] , civciv1981 kızlar bayıldım cicilere ya. Patikler, elbiseler harika. Allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallahhhh a.s.

Banucum,Knk,Civcivim güle güle giydirin cicileri bayıldım hepsine valla yapın bakalım nispeti kızlarınızın süslü cicilerini bizim oğluşlara güzel bişeyler yok

Bide kız doğrucam valla özendirdiniz beni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ilgıncım,Knkcim,güle güle kullansın bebişleriniz iyi günlerde inş.:nazar:hepsi çok güzel:nazar:

ilgincim knkcim civcivim hepsi harika şeyler kizlar :) güle güle kullansin boncuklarinizzz Şeniz a.s.

marylın bırsen tutkun ılgın burcu sıbıko cok cıcı kızlar aldıklarınız orduklerınız masallahh allah ıı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın ınşallahhh....
kız burcu ne marıfetlısın kız sen ole masallah yasadı tosuncuk falla...gule gule gıysın o ayıcıklı rengarek patıkleri...

aY ALdıkların çok güzel güle güle kulansın bebişin tatlım

Kız ne güzel şeyler onlar yerim ben onları.
CİVCİVİM elbiselere bayıldım valla bende bebek olsam ya süperler.

ılgın, knk civciv aldıklarınız çok güzel kızlar yerim ben bunların içindekileri sağlıkla mutlulukla kullansın giysin yavrularınız :nazar:

[k] {n} [k] , civciv1981 kızlar bayıldım cicilere ya. Patikler, elbiseler harika. Allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallahhhh a.s.

Banucum,Knk,Civcivim güle güle giydirin cicileri bayıldım hepsine valla yapın bakalım nispeti kızlarınızın süslü cicilerini bizim oğluşlara güzel bişeyler yok

Bide kız doğrucam valla özendirdiniz beni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ilgincim knkcim civcivim hepsi harika şeyler kizlar :) güle güle kullansin boncuklarinizzz Şeniz a.s.

çokkkk teşekkür ederizz kızlarr hepimiz bebişlere sağlıcakla giydirelimm inşAllahh :Saruboceq:

sibiko bacım dert etme ikinci bebişide Rabbim sana kız nasip etsin inşAlllah sen daha güzellerini giydir canımmm ŞenizŞenizama doğumdan sonra hemen çalışmalara başla:jeyyar::jeyyar::roflol:

oy oyyyyyy oyyyyyyyy
yerim ben onları hepsi birbirinden güzel valla
Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin bebişlerinize hanımlar:nazar:

kızlar anneannemız ve teyzelerımız orgu lerımızı yolladı bugun bakalım begenıcekmısınız

X