2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Tutkunuuum,sende beişinde güle güle kullanın canım,çorabına kadar düşünmüşsün vallahi helal olsun çorap aklıma gelmemişti benim,Taçında pek havalıymış şekerim,o günün en üzel annesi olmaya niyetlisin desene:nazar::nazar::nazar:
Olurmu canım ben birbirimizi o kadar güzel yönlendirdiğimizi düşünüyorum ki birbirimizle paylaşıyoruz ki tüm mayıs annelerinin o gün çok güzel ve mutlu bir anne olacaına inanıyorum.Çünkü biz birbirimize sevgi, mutluluk ve dostluk verdik.

Olurmu canım ben birbirimizi o kadar güzel yönlendirdiğimizi düşünüyorum ki birbirimizle paylaşıyoruz ki tüm mayıs annelerinin o gün çok güzel ve mutlu bir anne olacaına inanıyorum.Çünkü biz birbirimize sevgi, mutluluk ve dostluk verdik.

Yok bacum bizi kastetmedim,doğum yaptığın gün o hastanenin en güzel annesi yanee:1hug::1hug:
:nazar::nazar:

Yok bacum bizi kastetmedim,doğum yaptığın gün o hastanenin en güzel annesi yanee:1hug::1hug:
:nazar::nazar:
canım sağolasın bende bizi demedim zaten eşim tarafını ve benim tarafımdaki bazı kişileri dedim onları anladım

seher ve tutkun güle güle kullanın cicilerinizi..
sağol canım

tutkuncum hepsi birbirinden güzel bebişin güle güle kullansın :nazar: tacınada bayıldım valla kaydirigubbakcemile5
ay o tacı ben pazardan 1 liraya aldım biliyomusunuz baktım güzel hele fiyatı süper

tutkuncum bende istiyorum o taçtan:))))))))))))))))) şaka bir yana güle güle tak bitanemkaydirigubbakcemile5

uq19t1x3c884pqv8j114.jpg

çorabımız bununda poposu fırfırlı
buda poposu fırfırlı kilodumuz

Buda benim çorabım

Tutkuncum bacım bayıldım bunlara. Hele şu poposu fırfırlı külotun varya annem ondan almış benim Defne'me de. Ay görünce bayıldım. Çok yakışacak kızlarımıza çokkkk a.s. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah a.s.

İncihan bacım süper. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin bacımmm a.s.

X