2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

pic0086e.th.jpg
[/IMG]

tutkun, tülay incihan kızlar çok çok güzel aldıklarınız güzel günlerde giyin, giydirin bebişlerinize

OOOYYYY OOOYYY OOYYY YERİM ONLARI İNCİHAN COK KISKANDIM BAYILIYORUM ERKEK GİYDİRMEYE ERKEK İŞTE YA DEDİM VALLA COK YAKIŞACAK EMN OL YAKACAK TÜM KIZLARI SENN OGLAN!!!! ALLAH GÜZEL GÜNLERDE GİYDİRMEK NASİP ETSİN YAVS:emir_bebek:gamyoncuiremsu
pic0086e.th.jpg
[/IMG]

kırmızıda halamızın hediyesi

pic0088z.th.jpg
TÜLAYCIM TUTKUNCUM SEHERCİM COK TATLILAR ÜZEL GÜNLERE GİYSİNLER..

ilgincim teş.ederim hepimiizn bebeilelri güzel günlerde kullansın allahın izniyle. anneme gidersem ordaki örgülerimizide getiricem ...onlarıda koyarım..

beğenileriniz için cok teşekkür ederim arkadaşlarım yarın yine size ciciler gösteririm.Hepimizin bebişleri sağlıkla giyer inşallah aldıklarımızı.

Tülaycım, Rabbim iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inş.,hepsi birbirinden güzel cicilerin:nazar::nazar:

tülayım incihanımm hepsi çokkk güzel kızlar Rabbim güzel günlerde giydirmenizi nasip etsin

incicim tülaycim cok tatli hepsi :) boncuklariniz güle güle saglikli günlerde kullansin inşaAllahh :)

herkesin aldıklarını çok beğendim güle güle giysinler bebişlerinizz

Tülay'cım ciciler çok güzeller canım. Allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah a.s.

X