2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

civcivim sepetin harikaaa :) birsencim sapkalar cok ciciiii :) melincim aldiklarnin hepsi cok güzel :) boncuklariniz güle güle kullansin kizlarrr Şeniz

kıslar genelde badileri tulumları kaç numara alıyorsunuz ben genelde kısa kollu ve kolsuz badi daha çok aldım yaza denk geldiği için peki aldığımız kıyafetleri kaç numara almalıyız gerçi artık aldım bitti ama.
çünkü komşularım diyo ki çok almışsın giydiremezsin hepsini diyorlar benimde biraz moralim bozuluyo açıkçası yani aldıklarımı boşuna mı aldım şimdi ben

Ben 3 tane kısa kollu alttan citcitliyi 0 yas aldim,
5 tane 3-6 ay
5 tane de 6-9 ay aldim
Onun disinda 1 hastane cikisi aldim.
Bir de kayinvalidem almis
Bir de 3 ay yazan az daha buyuk bir hastane cikisimiz var.
Bunlarin disinda genelde 3-6 ay almaya calistim aldiklarimi (birkac tulum vb.)
Annem de birseyler almayi dusunuyor.
Ama insan kendine hakim olamiyor. Ben kendimi zor tutuyorum daha fazla birsey almamak icin. Cok guzel seyler var. Bir de cosugun ciplak dogdugunu dusunup yetmezmis gibi geliyor.

Eger cok fazla esyayi 0 yas almissan cok kullanamayabilirsin. Bir de cok fazla hediye geldigi soyleniyor. Ama 0 yas degilse kullanirsin.

Bence her durumda da moralini bozma. Sık sık camasir yikamak zorunda kalmazsin. Degisik degisik giydirirsin, fazla aldiysan. Veya firsatin varsa bir veya iki buyuk boylari ile de degistirebilirsin aldiklarini.

ImageShack - Image Hosting :: karma023.jpg buda bizim hediye şapkalarımız

ben açık resim haline koyamıyorum yaa siz nasıl yapıyorsunuz

Canım çok güzel ya nasıl yakışır paşamlarıma :)

Hani gözattan seçip yükle dediğin zaman başka bir sayfa açılıyor ya ordan 2.sırada forum 1 falan yazan bi link oluyor. Onu kopyalayıp direk mesaj yazdığın sayfaya yapıştırırsan bizimkiler gibi açık gözükür a.s.

Biberon,emzik alıştırma bardağı vs..şimdilik wee aldım bebişimin pek kullanmasını istemediğim için gerekirse daha sonra dr brown düşünüyorum

sd535294.jpg

w450.png

Çok güzeller canım. İyi günlerde kullansın inşallah kuzun a.s.

kıslar genelde badileri tulumları kaç numara alıyorsunuz ben genelde kısa kollu ve kolsuz badi daha çok aldım yaza denk geldiği için peki aldığımız kıyafetleri kaç numara almalıyız gerçi artık aldım bitti ama.
çünkü komşularım diyo ki çok almışsın giydiremezsin hepsini diyorlar benimde biraz moralim bozuluyo açıkçası yani aldıklarımı boşuna mı aldım şimdi ben

Valla bacım ben uzun kollu, kısa kollu derken 50 tane falan badi almışım delikafadulden Daha bunlara kayınvalidemlerden gelicekler eklenecek. 20 tanesi flan 0-3 ay kalanı 3-6 ve 6-9 olarak. Bikaç tanede 12 ay için olan var. Ama hiç derdim değil valla. Boşver alınmış alınmıştır. Hergün değişik değişik giydiririm. Olmadı birilerine hediye ederim. Tamam bir sürü hediye gelicek ama gelecek diyede ben beğendiklerimi alamayacak mıyım kuzuma dimi ama hihoyyyt

melincim çok güzller saglıkla giysin inş. bebeişin..

bende fazla bişi alma taraftarı degilim hemde yaza gelicek cocuk hergün yıkanıcak ve arkasından oan giydikleride yıkanıcak hemnde kuruyacak yani sabh giydigini 1 saat sonrada giydirebilecez hem sonra hediyede cok gelicek eskimezde onlar kolay kolay hem bi söz var
ÇOCUGUN YEDİGİ HELAL,GİYDİGİ HARAMMIŞa.s.a.s.

kızlar aldıklarınızın hepsi çok güzel valla iyi günlerde giydirirsiniz inşallah bayıldım hepsine

:nazar:

Kızlar bayıldım bebişlerinizin cicilerineeee,Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin inş,henüz alışverişe çıkamıyorum ama bende yattığım yerden ördüklerimi ekliyorum
pi2iehpnn6enzfdi492.jpg

e6q9v51e2i947xj25z40.jpg

qfhbn5z8s116wyhkm7n.jpg

xknj60omfx0cwz5uyh17.jpg

cwcg5v4kyy3xx7ppiizo.jpg

Son düzenleme:

Kızlar bayıldım bebişlerinizin cicilerineeee,Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin inş,henüz alışverişe çıkamıyorum ama bende yattığım yerden ördüklerimi ekliyorum
pi2iehpnn6enzfdi492.jpg

e6q9v51e2i947xj25z40.jpg

qfhbn5z8s116wyhkm7n.jpg

xknj60omfx0cwz5uyh17.jpg

cwcg5v4kyy3xx7ppiizo.jpg

Canım ne güzel şeyler örmüşsün ya süpersin valla ellerine sağlık. ALlah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallahhhhh hihoyyyt

ayy burcu cnm senmi ördün cnm bunları çok güsel kızzzzzzzzzzzz ne beceriklisinnnnnnnnn senn maşallahhhhhh sana güle güle giysin kuzunn

burcucum cooooook güzel olmuslar canimm :) ellerine saglikkk :KK66: güle güle kullan canim a.s.

kız YENİ ANNE bunlar neeeeeeeeeee kız bunları senmi ördün çok beğendim yaaaaa nasıl ördün süper olmuşlar kız bebeğin ayaklarını yicek millet

ay yerim ben o patikleri çok güzel olmuş canım o civcivliden ablamda örmüş kızıma, çok şirin duyorlar bide giyince nede yakışır.

burcum tatlım hepsi çok güzel olmuş yerim ben onun minik ayaklarını :)))))))))))) güle güle kullan bebişim

Melincim aldıklarına bayıldım tek kelimeyle harikaaaaaaa delikafadulden

Birsencim şapkalar çok orjinal yaaa minik paşalara çok yakışacak.

Burcucum vallahi ne diyim ben sana daha muhteşem olmuşlar eline koluna sağlık

pi2iehpnn6enzfdi492.jpg

e6q9v51e2i947xj25z40.jpg

qfhbn5z8s116wyhkm7n.jpg

xknj60omfx0cwz5uyh17.jpg

cwcg5v4kyy3xx7ppiizo.jpg

yeni anne ellerine sağlık nekadar güzel patikler örmüşssün nazar deyecek valla güle güle giydir bebişinee

burcucum çok güzelmiş patikler bebişin güle güle giysin güzelim maşallah

Canım ne güzel şeyler örmüşsün ya süpersin valla ellerine sağlık. ALlah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallahhhhh hihoyyyt

dırımkızı .!.:
ayy burcu cnm senmi ördün cnm bunları çok güsel kızzzzzzzzzzzz ne beceriklisinnnnnnnnn senn maşallahhhhhh sana güle güle giysin kuzunn

mutahhara .!.:
burcucum cooooook güzel olmuslar canimm :) ellerine saglikkk :KK66: güle güle kullan canim

cerencim .!.:
burcu canım süper olmuşlar. ellerine sağlık.

tutkun09 .!.:
kız YENİ ANNE bunlar neeeeeeeeeee kız bunları senmi ördün çok beğendim yaaaaa nasıl ördün süper olmuşlar kız bebeğin ayaklarını yicek millet

semra84 .!.:
ay yerim ben o patikleri çok güzel olmuş canım o civcivliden ablamda örmüş kızıma, çok şirin duyorlar bide giyince nede yakışır.

ilgin0707 .!.:
burcum tatlım hepsi çok güzel olmuş yerim ben onun minik ayaklarını :)))))))))))) güle güle kullan bebişim

sibiko .!.:
Burcucum vallahi ne diyim ben sana daha muhteşem olmuşlar eline koluna sağlık

bigudi54 .!.:
yeni anne ellerine sağlık nekadar güzel patikler örmüşssün nazar deyecek valla güle güle giydir bebişinee

tlyonl2009 .!.:
burcucum ellerine sağlık çok güzeller..

esen81 .!.:
burcucum çok güzelmiş patikler bebişin güle güle giysin güzelim maşallah

gungor .!.:
Cok cici olmuslar, ellerine saglik...

Kızlaaaaar teşekkürler,moral oldu valla,ne güzel şeyler yazmışınız,accık şımarsammı nedelikafaduldendelikafadulden

:nazar::nazar::nazar:

X