2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

harika olmus tutkuncummm :) kim yaptiysa ellerine saglik :KK66:

bebişin mutlu saglikli günlerde güle güle kullansin inşaAllahh :KK66:

tutkuncum çok güzel olmuş ellerine sağlık valla yapanın...evet dalinin kokusu harika

ayy tutkuncum bu ne hamaratlık ya şaşırdım valla süper olmuş ben hayatta beceremem böyle şeyleri iyi günlerde kullanın canım

maşallah mayıs annelerı pek hamarat ben hariç hiç anlamam ne süslemeden ne örmekten tutkuncum annenın ellerıne saglık cok guzel olmus

tutkuncum güle güle kullansın bebeğin çok güzel olmuş hihoyyyt

canım battaniye çok güzelolmuş harikahihoyyyt kenarlarında sonradanmı tülü geçirdiniz canım

Burcucum cidden örgüler müthiş olmuşş..Maşşalha ne beceriklisin sen öle:nazar:
ben de şu beyazlı kırmızılı modeli deneyeceğim çok tatlı yaaaa....oğluşun sıcak sıcak giysin inş cnm...

tutkuncum battaniyene bayıldım çeyiz gibi maşşallah:nazar:

Bu arada ikeadan banyo havlusunun pembesini alacağını yazmışsın..pembesi yoktu cnm orda...ama yeşilde gider türkizine :ecrin_bebek:

arkadaslar ve ablalarım bebeşinizin cıcılerı çok çok guzel olmus allah hayırlısıyla dogup gıydırmek nasıp eder işl bende eklemek isterdım ama malesef ben sızınkı gıbı yenı yenı cıcılerımız olmucagı için ben kullanılmıs bır kac corap ve havlumuzu eklemek ıstemedım ama kıyafedlerımız ve esyalarımız olmıyınca eklenmıyo ne yapalım dimi saglık olsun yeter sızınkılerı gounce ınsanın içi bi tuhaf oluyo valla allah banada bır gun bebeşime yenı seyler ve kıyafedlerımızı olmasını nasıp eder işl hepınıze hayırlı dogum lar allah bır sancıda kurtarmak nasıp eder işl :eek:Çok üzgünüm çoook

Bugün aldıklarımız yazlıklar hihoyyythihoyyyt

2356565.jpg
[/IMG]

9609033.jpg
[/IMG]

Halamızın aldığı battaniye

3245216.jpg
[/IMG]

Babanemizin diktiği battaniyeleri

7787792.jpg
[/IMG]

arkadaslar ve ablalarım bebeşinizin cıcılerı çok çok guzel olmus allah hayırlısıyla dogup gıydırmek nasıp eder işl bende eklemek isterdım ama malesef ben sızınkı gıbı yenı yenı cıcılerımız olmucagı için ben kullanılmıs bır kac corap ve havlumuzu eklemek ıstemedım ama kıyafedlerımız ve esyalarımız olmıyınca eklenmıyo ne yapalım dimi saglık olsun yeter sızınkılerı gounce ınsanın içi bi tuhaf oluyo valla allah banada bır gun bebeşime yenı seyler ve kıyafedlerımızı olmasını nasıp eder işl hepınıze hayırlı dogum lar allah bır sancıda kurtarmak nasıp eder işl :eek:Çok üzgünüm çoook

Canım senin yazının hemen üzerine ben bişeyler ekledim ama sen böyle yazınca boğazımda bişeyler düğümlendi inan :1no2:

Rabbim bebeğinin bereketiyle gelmesini nasip eder inşallah.

cnm yaaaa olur inş...sağlık olsun...Her şeyin başı sağlık

sibiko cnm güle güle kullan cnm çok hoşşşşşşşşş

ayy tutkuncum bu ne hamaratlık ya şaşırdım valla süper olmuş ben hayatta beceremem böyle şeyleri iyi günlerde kullanın canım
sağol canım

maşallah mayıs annelerı pek hamarat ben hariç hiç anlamam ne süslemeden ne örmekten tutkuncum annenın ellerıne saglık cok guzel olmus
teşekkürler canım
tutkuncum güle güle kullansın bebeğin çok güzel olmuş hihoyyyt
sağolun

canım battaniye çok güzelolmuş harikahihoyyyt kenarlarında sonradanmı tülü geçirdiniz canım
evet kenarına örgü oya istemedim hazır kurdeleyi diktim canım o incili çiçeğide 4 köşeye diktim

Burcucum cidden örgüler müthiş olmuşş..Maşşalha ne beceriklisin sen öle:nazar:
ben de şu beyazlı kırmızılı modeli deneyeceğim çok tatlı yaaaa....oğluşun sıcak sıcak giysin inş cnm...

tutkuncum battaniyene bayıldım çeyiz gibi maşşallah:nazar:

Bu arada ikeadan banyo havlusunun pembesini alacağını yazmışsın..pembesi yoktu cnm orda...ama yeşilde gider türkizine :ecrin_bebek:
sağol canım evet yokmuş bende iptal ettim zaten beyaz vardı bu 2. olacaktı

Canım herşeyin başı sağlık önce Allah sağlık versin daha sonra bebekler kısmetleriyle gelir derler eminim bebeğinde sana uğur ve bereket getirecektir

X