2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Bengi'cim hepsi çok güzeller canım cicilerin. Allah güzel günlerde , sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah kuzunaaa a.s.

Allahım herkese aldıklarını güle güle giydirmeyi nasip etsin. ben de çok erken başlamıştım almaya o kadar çok aldım ki. artık alamıyorum o kadar şeyi giydiremem diye. ama yine de kendime engel olamıyorum. aldıklarımı göndermek istiyorum ama nasıl göndereceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Aaaa bacım yolla da görelim valla. Meraklıyız biz delikafadulden

ImageShack® - Image Hosting Bu adrese gir. Gözattan resmi seçiğ host it'e bas. Açılan sayfada 2.sıradaki yani Thumbnail for forums (1) yazan yerin yanındaki linki kopyala. Mesaj yazdığın yere yapıştır canım. Küçük resim olarak çıkar. Biz tıklayınca büyür rahat rahat görürüz...

bengicim çok tatlılar ya ben erkek çocuk giydirmeye daha çok düşkünüm

çok heves ettim valla.... inş. bitanede oglum olurrrr:emir_bebek:

bi taneyi hakladımda ikinciyi düşünüom:CüvCüv:

[k] {n} [k];5544468 .!.:
bengicim çok tatlılar ya ben erkek çocuk giydirmeye daha çok düşkünüm

çok heves ettim valla.... inş. bitanede oglum olurrrr:emir_bebek:

bi taneyi hakladımda ikinciyi düşünüom:CüvCüv:

ay ben de tam tersi hiç oğlum olacağını düşünmemiştim eskiden beri hep kızım olur diye düşünüyordüm üniversitedeyken olmamış kızıma şiirler yazmış kitaplar almıştım ama oğlum oluyor Alah'ım ona sağlık versin inşallah benim de bir de kızım olur :)

Hastane çıkışlarımız

sd535281.jpg

w800.png

sd535279.jpg

w800.png

sd535283.jpg

w800.png

melincim hepsine bayıldım valla bebişine hayırlısıyla giydirirsin inşallahhhhh:nazar:

melincim çok güzeller ya çok güzeeeeelllll :) güler güle kullansın bebişin canım

Melincim bacım hepsi çok ama çok güzeller. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah a.s.

ilgincim bengicim pınarcım teşekkürler canlarım..daha güselleri sizlerin olsun inşa.s.

MELİİİİİİİİİİİİİİİN kız çok güzeller ama o bornoz var ya çok çok güzel kız ne sevimli olur kız onun içinde

MELİİİİİİİİİİİİİİİN kız çok güzeller ama o bornoz var ya çok çok güzel kız ne sevimli olur kız onun içinde

cnm benim ikea da bende görünce hemen alasım gelmişti bu bornozu...bebişli fotosunu da koyarım bigün inşşş buraya :nazar:kaydirigubbakcemile3

ayy melinn çok güsell bacımmm güle güle giysinnnnnnnnnnnnnn inş.bebeklerimizinde resmini koyarızzz cicileri ile

X