2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

sdc10257.jpg

kızlar bugun babaannemız nevresım takımlarını almış bu kızımızın

sdc10259.jpg

buda mevlutte bebegımızı kucakda dolaştırırken ıcıne koycamız mevlutluk

arkadaslar ve ablalarım bebeşinizin cıcılerı çok çok guzel olmus allah hayırlısıyla dogup gıydırmek nasıp eder işl bende eklemek isterdım ama malesef ben sızınkı gıbı yenı yenı cıcılerımız olmucagı için ben kullanılmıs bır kac corap ve havlumuzu eklemek ıstemedım ama kıyafedlerımız ve esyalarımız olmıyınca eklenmıyo ne yapalım dimi saglık olsun yeter sızınkılerı gounce ınsanın içi bi tuhaf oluyo valla allah banada bır gun bebeşime yenı seyler ve kıyafedlerımızı olmasını nasıp eder işl hepınıze hayırlı dogum lar allah bır sancıda kurtarmak nasıp eder işl :eek:Çok üzgünüm çoook

canim benim Rabbim kat kat güzellerini nasip etsin sanada bebişinede inşaAllah..

sibikocum ve sehercim cok cici şeyler eklemişsiniz :) bebişleriniz güle güle saglikla mutlulukla kullansin inşaAllahhhh Şeniz Şeniz

sibikocum ve sehercim cok cici şeyler eklemişsiniz :) bebişleriniz güle güle saglikla mutlulukla kullansin inşaAllahhhh Şeniz Şeniz

sagol bacım bend esıbıkonun ekledıklrıne yenı baktım cok tatlı

TUTKUN bacım battanıyene bayıldım gule gule kullan

YENI ANNE canım o batıkler ne tatlı kız sen ne hamarat hatunmusun he

sibikocum çok tatlılar ..güle güle kullansın yağızın inşa.s.

sibiko güle güle kullanın inş cnm
hepsi çok güzel

sibiko cnm güle güle kullan cnm çok hoşşşşşşşşş

Sibikocum çok güzeller turkuazıda pek severim yakışır Yağızımıza

Kızlar sağolasınız beğenmenize çok sevindim hihoyyythihoyyyt

kız seherrr çok hoşşşşşşşş güle güle kullanın cnm

tutkun09 , sibiko ve seherim hepsi çok güzeller bacılarım. Allah güzel günlerde kullanmanızı nasip etsin inşallah a.s.

arkadaslar ve ablalarım bebeşinizin cıcılerı çok çok guzel olmus allah hayırlısıyla dogup gıydırmek nasıp eder işl bende eklemek isterdım ama malesef ben sızınkı gıbı yenı yenı cıcılerımız olmucagı için ben kullanılmıs bır kac corap ve havlumuzu eklemek ıstemedım ama kıyafedlerımız ve esyalarımız olmıyınca eklenmıyo ne yapalım dimi saglık olsun yeter sızınkılerı gounce ınsanın içi bi tuhaf oluyo valla allah banada bır gun bebeşime yenı seyler ve kıyafedlerımızı olmasını nasıp eder işl hepınıze hayırlı dogum lar allah bır sancıda kurtarmak nasıp eder işl :eek:Çok üzgünüm çoook

Canım öyle deme ne olur. Bebiş bereketiyle gelir derler. Bak ne güzel hediyeler gelir ona da. Allah herşeyin en güzelini nasip etsin inşallah bebişine. Sağlıklı olsun da gerisi boş a.s.

karma011.jpg

emziklerimiz birini açtım dayanamdım ...........emzik askımız kutmuz birde silikon göğüs ucu

Son düzenleme:
karma013.jpg

buda 5 ytl geceliğim ben katlayamadım yamuk oldu yıkancak diye poşete teptimde

karma014.jpg

10 ytl pijama takımı buda abboww şimdi gördüm su damlatmışım yaw

Son düzenleme:
Birsen iyi günlerde kullan canım geç başladın ama herşeyi bitirdin maşallah bende bu hafta sonu şu gecelik işini halledeyim artık.İyi günlerde kullanın canım

sibikocum sehercim çok güzeller ya güle güle kullansın bebişleriniz
birsencim gecelikleri güle güle kullan canım o kelebek ne için ben onu anlamadım emziklerini yerim ben o paşaların

cok tesekkurler allah sızın kılerıde guzel gunlerde gıydırmek nasıp eder işl bıde hepınızın yazdıklarını ben bırden alıntı yapamadıgım için ben de boyle tşk edıyorum cok saolun

X