2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ImageShack - Image Hosting :: karma023.jpg buda bizim hediye şapkalarımız

ben açık resim haline koyamıyorum yaa siz nasıl yapıyorsunuz

Biberon,emzik alıştırma bardağı vs..şimdilik wee aldım bebişimin pek kullanmasını istemediğim için gerekirse daha sonra dr brown düşünüyorum

melincim yerim ben o cicileri kız ne güzel şeyler almışsınız maşallahhhh

melincim çok güzeller ya bende havluya bayıldım valla güle güle giysin bebişin canım

ne şivin şeyler onlar öledelikafadulden

cnm sol yanda forum linki var onu alıp kopyalıyorsun okiş...

Havlu mendillerimiz terleyince de çok kullanışlı olur gibi...sırtına koyarım oğluşumun inş...

Bu da benim ördüğüm tulumum... Hırkası da var o bitmek üzere bitince fotosunu eklerim inş...

şimdilik bu kadar...ekleyeceim şeyler var ama daha sonra devam ederim inş...

Hepimize aldıklarımızı giydirmek de nasip olur inşa.s.

inşallah inşallah melincim güle güle giysin oğluşun

birsencimmm ve melincim hepsi çok güzel güzel günlerde giydirin oğluşlarınıza inşAllah

kıslar genelde badileri tulumları kaç numara alıyorsunuz ben genelde kısa kollu ve kolsuz badi daha çok aldım yaza denk geldiği için peki aldığımız kıyafetleri kaç numara almalıyız gerçi artık aldım bitti ama.
çünkü komşularım diyo ki çok almışsın giydiremezsin hepsini diyorlar benimde biraz moralim bozuluyo açıkçası yani aldıklarımı boşuna mı aldım şimdi ben

kız dırım nerden buldun bu modelleri çok şirinler kız çocukları sempati yağmuru içinde bırakacan

cnm benim ikea da bende görünce hemen alasım gelmişti bu bornozu...bebişli fotosunu da koyarım bigün inşşş buraya kaydirigubbakcemile3
Canım aldıkların çok güzel.Bizim gelinde ikea da çalışıyor bende ona ısmarladım pembe rengini bakalım getirecekmi biraz kıskancızda

tutkucuğum kuzenimin eşide hamiş o örmüş yollamış bana çok mutlu oldum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…