2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Canım aldıklarına bayıldım paşalar iyi günlerde kullansınlar inşallah.Nevresim takımı hastane çıkışları süperrrrr

ilginim güle güle giysinn prensesinn hepsi çok güsell

dirimkızı senin prenslerininde cicileri çok şık güle güle giydir cnm

bunlarda benim dün aldigim ilk ciciler kizlar :)

birkac body ve corapda aldim :) onlarida eklerim sonradan aldiklarimla birlikte :)

buda benim ördügüm elbiseee :)

ilgincim ve birsencim güle güle kullansin boncuklariniz kizlar a.s. hepsi çok hoş şeyler

tugbacım ve banucum aldıklarınızı güle güle gıydırırsınız bebişlere ınsallah.

Canlarım İlgin Mutaharra ve Birsen çok güzeller aldıklarınız.Mutaharra hadi siftahı yaptın ördüğün elbisede hani pek bi güzel beni kızada ....
ilgin bişey kalmadı heralde artık.
Birsen zaten gitti aldı geldi ve bitirdi galiba

evet tutkucuğum aldım bitti birtek mobilya kaldı onuda önümüzdeki pazar kısmetse alacaz

BİRSENCİM İLGİNCİM MUTAHHARA bayıldım aldıklarınıza ve el emegı orduklarınıze...
gule gule kullansın gıysın bebişler inşşallahhh...ooo herkesler bıtırdı sayılır alıcakları...bı bız kaldık heralde:))

evet teyzesi, papyonda var. erkekim benim doğum konusu da bana kalırsa normal istiyorum bir aksilik olmazsa canım.
tutkucuğum çok sağol cnm ben yemek yemeğe gidiyorum hepsini arka arkaya koymak aklıma yeni geldi kusura bakmayın
dırımcım hepsi çok güzeller. meleklerin güle güle giysin. iki bebiş olunca heyecan kadar masrafta iki katı artıyor. Allah yardımcınız olsun.
bak yaa gene cicileri doldurmuş! senin bu aldıklarını gördükçe hemen bir de kız yapasım geliyor nasıl olacaksakaydirigubbakcemile3
bunlarda benim dün aldigim ilk ciciler kizlar :)

birkac body ve corapda aldim :) onlarida eklerim sonradan aldiklarimla birlikte :)

buda benim ördügüm elbiseee :)

hepsi de çok güzel canım. iyi günlerinizde kullanın.

mutahara ve ilgin güle güle giydirin güzel kızlarınıza hepsi çokk güselll Allah üstlerine giydirdiğiniz günkü resimleri koymayı nasip etsin inşALLAH

Ilgın ve Mutahhara... Kızlar cicileriniz süper. Allah güzel günlere giydirmeyi nasip etsin inşallahhhh a.s.

ayyy teyzesii yesinnn bu elbisenin sahibiniiiiiiiii gelinlik gibii Rabbim gelin oldğu günleride göstersin inş çokk güzell seherimm bayıldım vallaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…