2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri022yt9.jpg buda başka patikli pijama renk farklı

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri023ky9.jpg spora giderken giyecek oğluşlarımm

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri024kl4.jpg yine pijama takımı uzun kollular ama kalın değiller

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri025lp0.jpg ayağı patikli pijama

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri026hi1.jpg pijama takımı

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri027ir2.jpg nevresim takımı

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri028qc9.jpg biberonlar gaz yapmayanından
göğüs pedi su termometresi ve BANYO FİLESİ

Son düzenleme:
ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri028qc9.jpg dedemiz almış biberon takımı

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri030ir4.jpg alttan çıt çıtlı badi ve onlara uygun ayağı patikli pijama eldiven

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri031tq5.jpg alt açma minderi kutusunda

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri032pl3.jpg yan yatırma yastıkları

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri033sz0.jpg battaniyemiz

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri034bd6.jpg emzirme atleti açık hali
ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri035bl6.jpg hastane çıkışı 3
ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri036jn4.jpg hastane çıkışı 4

gersini çekemedim kızlar yoruldummm

tutkucuğum çok sağol cnm ben yemek yemeğe gidiyorum hepsini arka arkaya koymak aklıma yeni geldi kusura bakmayın

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri034bd6.jpg emzirme atleti açık hali
ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri035bl6.jpg hastane çıkışı 3
ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri036jn4.jpg hastane çıkışı 4

gersini çekemedim kızlar yoruldummm

birsencim kuzucukların güle güle kullansınlar inşallah iyi günlerde tatlım.hepsi çok güzel

Birsencim güle güle kullan hepsini.Ama hastane çıkışın çok tatlıymıış kaça aldın merak ettim.Bundanda alıym bitane bari benim aldığım basit geldi şimdi gözüme..:emir_bebek:

Kızlar çok sağlun hastane çıkışı 20 ytl geçmez sanırım cnm yaa tek tek fiyat bakmadık tanıdıkla gittik indirim vs.yapıldı

Hepsi çok güzeller Birsom. Güzel günlerde giysin kuzuların inşallah a.s.

X