2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ASLI cnım cok guseller hepsı ii gunlerde gıysın oglusun....nazar degmesın tosuncuga...

PINAR kız hıh bı odası kaldıydı zaten defne nin oda tam olmus...super kıs bu oda...cok cici annesi..tam defneye gore..bende beyaz ıstemıstım ama burda bulamadık hazır...gercı sen yaptırıomusun.ben de en sonunda çilek tekı erkek bebek için olan odada karar kıldım...ama senınde bu beyazları gorunce kafam karıstı yafs gene:))bende bırdaha kı aya sıparış wermeyı dusunuorum...son halını ewe gelıncede cek koy fotoyu..mışıl mışıl uyudduu gunlerı de goruruz inşallah defnemızın..

kıslar yaw aldıklarınıza bakamamıştım. hepinizinkide hayırlı olsun . bayıldım aldıklarınıza . iyi günlerde giydirelim inşallah hep beraber.

aslıcım aldıkların çok güzel civcivimben resmi açamadım göremedim yani halıyı:1no2: ama eminm çok güzeldir hayırlı olsun canım

ASLI cnım cok guseller hepsı ii gunlerde gıysın oglusun....nazar degmesın tosuncuga...

PINAR kız hıh bı odası kaldıydı zaten defne nin oda tam olmus...super kıs bu oda...cok cici annesi..tam defneye gore..bende beyaz ıstemıstım ama burda bulamadık hazır...gercı sen yaptırıomusun.ben de en sonunda çilek tekı erkek bebek için olan odada karar kıldım...ama senınde bu beyazları gorunce kafam karıstı yafs gene:))bende bırdaha kı aya sıparış wermeyı dusunuorum...son halını ewe gelıncede cek koy fotoyu..mışıl mışıl uyudduu gunlerı de goruruz inşallah defnemızın..

Sağolasın canım. Ben zaten hep beyaz istiyordum. Çok seviyorum. Millet hastane odası gibi diyor. Ama ne alakası var. Arayı tekstillerle perdeyle falan renklendireceğim işte... Çilektekini gördüm canım. Oda çok güzel. Yok mu yaptırabileceğin bir mobilyacı oralarda? Kafana göre istediğini yaptırırsın... Mobilya gelsin düzenlyeyeim son halini koyacağım canım. Sizden fikir almazsam çatlarım zaten :)

kıslar yaw aldıklarınıza bakamamıştım. hepinizinkide hayırlı olsun . bayıldım aldıklarınıza . iyi günlerde giydirelim inşallah hep beraber.

Amin canım hepimiz inşallah a.s.

aslıcım aldıkların çok güzel civcivimben resmi açamadım göremedim yani halıyı:1no2: ama eminm çok güzeldir hayırlı olsun canım

Canım ben senin için halının resmini ekledim yerimseniben

kj018cb7.jpg

w640.png

Sağolasın canım benim. Herkesin bebişi tüm cicilerini güle güle kullansın inşallah...

Alışverişte değildim canım :) Arkadaşım doğum yaptı ya onu ziyarete gittik hastaneye, sonrada arkadaşlarla buluşup keyif yaptık :) Evde oturmak güzelmiş beeee :lepi:
Dinlen canım sen hakettin valla.
saol tatlımm Allah razı olsunn

canım valla al al hiçç bitmiyorkii eksiklerr benim mobilya da geldi şimdi yok halısı yok perdesi yok süs derdine düştümm sırnaşık şeysırnaşık şey

pınar canım odanız çokk şıkkk hadi hayırlı olsunn a.s.
Çok tatlı aldıkların güle güle kullaın canım
canım sende iyi günlerde kullan bebişinle

buda kızmınınnn odasının halısı teyzoşlarrr kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

[img=http://img220.imageshack.us/img220/3358/kj018cb7.th.jpg]
Ay çok beğendim böyle yumuşacık gözüküyor.

aslım çok güzel canım halınız güle güle kullan.pınarcım boşver milleti beyaz daha güzel olur.perdeyle hatta duvar stıckerleri ile çok güzel bir oda olur.

ImageShack - Image Hosting :: cimg1696co4.jpg
bir deneyelim bakalım olacakmı? hastane çıkışımız.

yine harika şeyler var burdaaaaa hihoyyyt Allah'ım mutlulukla kullanacağımız o günleri göstersin hepimizeee

X