2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

cimg1775jn8.th.jpg

annecim sepetini, hurcunu bile yaptırmış. işte bunların içi hep bebişimin cicileriyle dolu teyzeleri. bana alıcak bişi kalmamış amakaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
cimg1731tg7.th.jpg

cimg1742ne5.th.jpg

cimg1750ff5.th.jpg

bunlarda battaniyelerimiz. pembe olan benimmiş kızlar:) annem saklamış. sarı olanıda benim teyzem ördü.

cimg1730rk5.th.jpg

bebeğimin minderi:)
cimg1770dc9.th.jpg

cimg1771ty3.th.jpg

cimg1711bh1.th.jpg

bugünlük bu kadar kızlarr. umarım sizlerde beğenirsiniz. yarına da inşallah babaannemizin ve benim aldığım cicileri koyarım. hepinize ii gecelerrra.s.

cerencim annene bayıldım neler düşünmüş herşey harika gözüküo logusa şalında cok afilli inş. güzel günlerde kullanın ugurlu gelsin hepsi!!
senin annene ANNE diyebilirmiyim ellerinden öperima.s.
nerelisiniz genelde arnavutlar bukadar pikesine kadar işletir
biz adapazarlıyız bizde cok düşkünüzdür elişilere benim
pike takımım hazır ama bebege henüz başlamadık
maş. cok begendim:nazar:

semracım tutkunum halıyı begendiğinize sevindim çok saol kızlar a.s.

pınarcım sanada ayrıca tşk ederim resim açılmamış ilgilendiğin için bitanem ŞenizŞeniz

cerencimm oğluşun hepsini güzel günlerde kullansın hepside çok şık canımm :1hug:

Civcivim rica ederim canım ne demek a.s.

Cerencim hepsi harikalar. allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah...Ah bu anneler yok mu? Kurban olayım ben onlara vallahi a.s.

canım hepsi çok güzel ciciler güzel günlerde kullanman dileğiyle inşallah .bebeğine sağ sağlim kavuşursun inşallah annende ne güzel şeyler düşünmüş ellerine sağlık inşallah sende bebeğine böyle güzel şeyler yaptığın zamnalarıda görürsün...

cerencim hepsi çok güzeller annenin ellerine emeğine sağlık.allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah hepimize..

Civcivim,cerencim cicilerin çok güzel maşşalah allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

Cerencim annene maşşallah valla benimkide baya bişey yapmış en kısa zamanda bende koyucam.

civcivim halın çok tatlı..yumuşacık görünüyo..bebeişin üstünde oynar öle yumuşak yumuşakkaydirigubbakcemile3

cerencim oğluşun çeyizi hazır maşallah...ne kadar özenle ve severek yapılmış belli...bende bunları gördükçe örgüye hevesleniyorum...güle güle kullansın bebişleriniz kıslarrra.s.

Kızlar uzun zamandır bakmamıştım bu bölüme,Rabbim hepimize giydirmeyide nasip etsin inş.,güle güle kullansın bebişlerimiz
:nazar:
Mimaresracım kız ne değişikmiş onlar öyle çok güzeller

:nazar:

esracığım çok güsell ceren güle güle kullanın civcivin halısını göremedim bakimmmmmmmmmm geçmişee

X