2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Cerencim maşallah sizin yapacak pek birşeyiniz kalmamış. bayıldım aldıklarınıza. güle güle giydir inşallah...

Esracım ne değişik patik onlar öyle çok şekerler. güle güle giydir canımmm

[k] {n} [k];5292865 .!.:
cerencim annene bayıldım neler düşünmüş herşey harika gözüküo logusa şalında cok afilli inş. güzel günlerde kullanın ugurlu gelsin hepsi!!
senin annene ANNE diyebilirmiyim ellerinden öperima.s.
nerelisiniz genelde arnavutlar bukadar pikesine kadar işletir
biz adapazarlıyız bizde cok düşkünüzdür elişilere benim
pike takımım hazır ama bebege henüz başlamadık
maş. cok begendim:
hayııırrr o benim anneemmsırnaşık şey
yok canım arnavut değiliz. mersinliyiz. ama annem çok iştahlı:lepi: bide ilk torun. ondan heralde.
semracım tutkunum halıyı begendiğinize sevindim çok saol kızlar a.s.

pınarcım sanada ayrıca tşk ederim resim açılmamış ilgilendiğin için bitanem ŞenizŞeniz

cerencimm oğluşun hepsini güzel günlerde kullansın hepside çok şık canımm :

Cerencim hepsi çok güzel annenlerinde ellerine sağlık zaten bu anneler olmasa yandık.Mert Kaan a da pek yakışacaklar.Güle güle giysin inşallah
Civciv im gerçekten çok güzel odasına da çok yakışacak.
mert kaan değil kıss, melih kaan. yaa tabi onu da değiştirmeyi düşünüyoz ama,doğuma kadar daha çok değişir diyorlar.
Civcivim rica ederim canım ne demek a.s.

Cerencim hepsi harikalar. allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah...Ah bu anneler yok mu? Kurban olayım ben onlara vallahi a.s.

canım hepsi çok güzel ciciler güzel günlerde kullanman dileğiyle inşallah .bebeğine sağ sağlim kavuşursun inşallah annende ne güzel şeyler düşünmüş ellerine sağlık inşallah sende bebeğine böyle güzel şeyler yaptığın zamnalarıda görürsün...

cerencim hepsi çok güzeller annenin ellerine emeğine sağlık.allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah hepimize..

Civcivim,cerencim cicilerin çok güzel maşşalah allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

Cerencim annene maşşallah valla benimkide baya bişey yapmış en kısa zamanda bende koyucam.
merakla bekliyoruz canım seninkileri de.
civcivim halın çok tatlı..yumuşacık görünüyo..bebeişin üstünde oynar öle yumuşak yumuşakkaydirigubbakcemile3

cerencim oğluşun çeyizi hazır maşallah...ne kadar özenle ve severek yapılmış belli...bende bunları gördükçe örgüye hevesleniyorum...güle güle kullansın bebişleriniz kıslarrra.s.

esracığım çok güsell ceren güle güle kullanın civcivin halısını göremedim bakimmmmmmmmmm geçmişee

Cerencim maşallah sizin yapacak pek birşeyiniz kalmamış. bayıldım aldıklarınıza. güle güle giydir inşallah...

Esracım ne değişik patik onlar öyle çok şekerler. güle güle giydir canımmm

kızlar hepinizde sağolun. inşallah daha güzelleri sizin olsun. annem sağolsun canım benim,bana pek düşünecek bişi bırakmamış. ufak tefek zıbın,biberon filan aldım bende.
bu akşamda inşallah kayınvalidemin ve benim aldığım bi kaç şeyi ekleyecem.

kızlar bakın bakalım beğenecekmisiniz patiğimizi
1001062af7.th.jpg

Canım çok şirin bayıldım a.s

Ceren çok güzelmiş hepsi güle güle giydir canım annen nekadar becerikli öle eee anne yüreği dayanmıyor eminim elinden gelse tüm dünyaları alır torunununa a.s.ben annemi kaybedeli bu sene 11 yıl oluyor yaşasaydı deli olurdu torunumm olucak diye şimdi anne olucam Allah nasip ederse kıymetini daha çok anlıyorum sizde kıymetlerini bilin kızlar anneninde ellerinde öperim

canım nekadar değişik çok hoş güle güle giysin bebişin

oyyy oyy yerim ben onun elbisesini çok güzel:nazar:

Ceren çok güzelmiş hepsi güle güle giydir canım annen nekadar becerikli öle eee anne yüreği dayanmıyor eminim elinden gelse tüm dünyaları alır torunununa a.s.ben annemi kaybedeli bu sene 11 yıl oluyor yaşasaydı deli olurdu torunumm olucak diye şimdi anne olucam Allah nasip ederse kıymetini daha çok anlıyorum sizde kıymetlerini bilin kızlar anneninde ellerinde öperim

canım nekadar değişik çok hoş güle güle giysin bebişin

oyyy oyy yerim ben onun elbisesini çok güzel:nazar:

başın sağolsun canım. ne zordur annenin eksikliği,tahmin bile edemiyorum. Allah başlarımızdan eksik etmesin. baksana biz anne olacaz artık ama hala kendi annemizin eli üzerimizde. o olmasaydı ben yapamazdım heralde hiçbirşey.
Allah size sabır versin. artık sende minik bebişinle kapatmaya çalışırsın:asigim:

cimg1717ht5.th.jpg

cimg1720cv4.th.jpg

cimg1721pe2.th.jpg

cimg1723rh7.th.jpg

cimg1724bh7.th.jpg

cimg1725ym0.th.jpg

cimg1726qx1.th.jpg

cimg1727sm1.th.jpg

cimg1728jn0.th.jpg

cimg1763vf0.th.jpg

bunlarda babaannemizin aldığı ciciler kızlar. bide 3 paket 100lük yenidoğan prima almış ama o kadar kullanılmıyor,bebek 1 paketi kullanamadan büyüyor diyorlar. sizin fikriniz varmı bu konuda?

süper ya maşallah neler alınmış bebişlere uzun zamandır bakamıyordum benim kızımın annesi ( o ben oluyorum) çok uyuşuk resimleri çeksemde bende yüklesem ne iyi olur haftaya odası gelecek o zaman çekerim inşallah

CERENCIM cok gusel hepsii...annişkon herbişi dusunmuş maşşşaallah...gule gule ii gunlerde gıymeyı nasıp gıydırmeyı nasıp etsın Allah:nazar:
MIMARESRA cnm bayıldım ya patıklerınızze..çok orjınal duruyo:nazar:
ILGIN kız ne cici bi mevlut takımı bu bole...cok hoş annesii...kızın içinde prenseslere taş cıkartcak....:nazar:

teşekkür ederim fıstıklar daha güzelleri sizin olsun:)))) canım tesadüfen denk geldi mevlut takımı aldım şapkasıda var:)) Allah hayırlısıyla giydirmeyi nasip eder inşallah

süper ya maşallah neler alınmış bebişlere uzun zamandır bakamıyordum benim kızımın annesi ( o ben oluyorum) çok uyuşuk resimleri çeksemde bende yüklesem ne iyi olur haftaya odası gelecek o zaman çekerim inşallah

minik prensesin uyuşuk annesi:) odasını ve eşyalarını merakla bekliyoruz esencim. hele de odasını,ben bebişime en azından şimdilik oda yapamayacağım için hevesle bekliyorum:teselli:

CERENCIM cok gusel hepsii...annişkon herbişi dusunmuş maşşşaallah...gule gule ii gunlerde gıymeyı nasıp gıydırmeyı nasıp etsın Allah:nazar:
MIMARESRA cnm bayıldım ya patıklerınızze..çok orjınal duruyo:nazar:
ILGIN kız ne cici bi mevlut takımı bu bole...cok hoş annesii...kızın içinde prenseslere taş cıkartcak....:nazar:

teşekkür ederim canım. daha güzelleri sizin olsun.a.s.:nazar:

X