2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Sağolasın canım benim. Herkesin bebişi tüm cicilerini güle güle kullansın inşallah...

Alışverişte değildim canım :) Arkadaşım doğum yaptı ya onu ziyarete gittik hastaneye, sonrada arkadaşlarla buluşup keyif yaptık :) Evde oturmak güzelmiş beeee :lepi:

pınarcım çok güzel görünüyor odan tamamlanınca da görmek istiyoruz son halini :)

canım çok güzel çok beğendim hihoyyyt odasının son halinide çekersin bebişin içinde hayırlısıyla huzurla büyüsün inşallah tatlım a.s.

pınarcım çok güzel görünüyor odan tamamlanınca da görmek istiyoruz son halini :)

canım çok güzel çok beğendim hihoyyyt odasının son halinide çekersin bebişin içinde hayırlısıyla huzurla büyüsün inşallah tatlım a.s.

Sağolasınız bacılarım.. Gelsin bi tamamlansın hayırlısıyla çekmem mi merak etmeyin siz a.s.

teşekkür ederim civcivim benim daha iyileri senin ve bebişinin olsun

saol tatlımm Allah razı olsunn

canım valla al al hiçç bitmiyorkii eksiklerr benim mobilya da geldi şimdi yok halısı yok perdesi yok süs derdine düştümm sırnaşık şeysırnaşık şey

pınar canım odanız çokk şıkkk hadi hayırlı olsunn a.s.

Sağolasın bitanem. Bende oda gelmeden şu duvar kağıdı işini halledeyim diyorum. Odamız gelincede perdesini ve halısını seçeceğim a.s.

Aslıcım çok güzeller canım. Güzel günlerde kullansın inşallah bebişimiz a.s.

Aslıı canımmm aldıkların çok şık çok güzel oğluşun güle güle giysin hihoyyyt

buda kızmınınnn odasının halısı teyzoşlarrr kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

[img=http://img220.imageshack.us/img220/3358/kj018cb7.th.jpg]

civciv1981canım bu halı bir harikaa
bende oğluşumun odasına böyle bir halı istiyorum
nerden aldığını,markasını öğrenebilir miyim?

civciv1981canım bu halı bir harikaa
bende oğluşumun odasına böyle bir halı istiyorum
nerden aldığını,markasını öğrenebilir miyim?

çok saol bitanem ama ben istanbuldayım o yüzden bu taraftan aldım ..ama netten peluş halı diye araştırırsan sanırım bulabilirsinn Şeniz

pınar ve fulyacım çok saolun kızlar iyi dikeleriniz için...

fulya cnm eger imkanın varsa yap bence

Tşk ederim kızlar civciv halı güselmiş iyi günlerde kullanın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…