2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

canlarım ben dün çok mutluydum çünkü oğluşumun park yatağını aldık o kadar gezdimki ayaklarım ağrıdı çok yürüdük araştırdık benetton renginde süper bi park yatak aldık eve geldik kurduk inş resminide koyacağım sitemize :))allh salıcakla yatırmayı nasip etsin bizlere amin..

Ohhh ne güzel. Canım güle güle güzel günlerde kullansın inşallah bebişin a.s.

valla ciciler yataklar eksikler tamamlanıyor Allah hepimize kullandırmayı nasip etsin bebişlerimiz sağlıcakla dünyaya gelsin inşallah kızlar:))))

pınarcımm çok güzel olmuş.bende yeni ciciler aldım yarın fotolarını koyarım:)))))

ohhh yine almışsın cicileri hepsi birbirinden güzel fıstığım bebişin güle güle kullansın tatlım bu arada nerden buluyorsun böyle güzel cicileri:))))))))))

Tülay'cım hepsi birbirinden güzel. Güzel günlerde sağlıkla kullansın inşallah kuzumuz :Saruboceq:

tülaycımm hepsi birbirinden güzel Allah güzel günlerde kullanmanı naip etsin inş..:Saruboceq:

pınar ve ilgincim teş.ederim.hepimiz hayırlısıyla sağlıkla giydirelim inşallah.ilgin canım ya ben çarşıya çıkınca altüst ediyorum her yeri pantolonu ve eteği lwc den aldım.

tülaycım bayıldım aldıklarına iyi günlerde giysin inşallah bebişin...

pınarcım seninkileri görmemiştim. Yelek çok güzel. Güle güle giydir canım..

tülaycım tatlım allahım iyi günlerde kullanmayı nasip etsin pınarcım arkadaşının eline sağlık yelek ve patikler süper olmuş

Canım Allah güle güle yatırmayı nasip etsin

Pınarcım aldıkların çok güzel güle güle giydir inşallah

Tülaycım etek bile almışın ayy yerim onu ben çok şirin zaten kız bebeklere etekleri elbiselri çok yakıştırıyorum bide etekler kısa olupta alttan bezi gözüküyor paytak paytak yürümeye başladıkları zaman ayy bayılıyorum ozaman o hallerine Allahım ogünleride gçrelim inşallah hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…