2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ilgin bedef kıvılcım hepsi çok güzeller allah güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin hepimize

Bunlar da yeni cicilerimiz teyzeleri :nazar:

cici1pj1.th.jpg
cici2pg2.th.jpg
cici3gr4.th.jpg
cici4me9.th.jpg

cici5wz7.th.jpg
cici6vo5.th.jpg
cici7jf7.th.jpg
cici8fr5.th.jpg

cici9fy5.th.jpg
cici10pd3.th.jpg
cici11ca8.th.jpg
cici12sb6.th.jpg

cici13ij6.th.jpg
cici14vj8.th.jpg
cici15sn4.th.jpg
cici16vh2.th.jpg

cici17sq7.th.jpg
cici18oh1.th.jpg
cici19pt1.th.jpg
cici20zg5.th.jpg

Yağmurluğumuzu unutmuşuz teyzeleri yaaa delikafadulden Uğur böceğim benim kaydirigubbakcemile3

cici21zp2.th.jpg
cici22bx2.th.jpg
[/QUOTE]

Son düzenleme:
pınarcım bunlar ne güzel şeyler böyle yaa :) insan bakmaya doyamıyor. içlerinde bebişinle görmek kısmet olsun ne kadar yakışacak kimbilir? :))

pınarcım çok güzeller bebişin güle güle sağlıcakla kullansın tatlım benim:))))))))))))

pINARCIM MAŞALLAH MAŞALLAH VALLA HERŞEYİ TAMAMLADIN SEN.GÜLE GÜLE HAYIRLISIYLA GİYDİRİRSİN İNŞALLAH...

Pınarcım çok güzel valla bayıldım ina çok şeker şeyler bide kızlara çok cici şeyler var imrendim valla allah nazarlardan saklasın güle güle giymeyi nasip etsin inşallah

pınarcım bunlar ne güzel şeyler böyle yaa :) insan bakmaya doyamıyor. içlerinde bebişinle görmek kısmet olsun ne kadar yakışacak kimbilir? :))

pınarcım çok güzeller bebişin güle güle sağlıcakla kullansın tatlım benim:))))))))))))

pINARCIM MAŞALLAH MAŞALLAH VALLA HERŞEYİ TAMAMLADIN SEN.GÜLE GÜLE HAYIRLISIYLA GİYDİRİRSİN İNŞALLAH...

pınarcım güle güle kullansın annesi hepsi çok güzel

Pınarcım çok güzel valla bayıldım ina çok şeker şeyler bide kızlara çok cici şeyler var imrendim valla allah nazarlardan saklasın güle güle giymeyi nasip etsin inşallah

Sağolasınız bacılar. Allah hepimizin bebişlerine herşeylerin en güzeli nasip etsin inşallah :Saruboceq: Valla dün hepsini bavula koyayım dedim sığmadı 2.bavula geçtim. Biraz abartmışım galiba :) Artık öyle ufak tefek şeyler dışında (patik falan) kıyafet olarak bişey almayacağım. Müsriflik olacak çünki. Giyemeden büyüyecek kuzularımız. Artık sıra geldi hayırlısıyla odasına sırnaşık şey

pınarcım hepsi çok güseller...güle güle kullanın bebişinizle:ecrin_bebek:

dsc02689bj2.jpg

w320.png

dsc02690rt9.jpg

w320.png

kızlar bu eşimin kundak bezi kayınvalidem vermişti.bebek doğduktan sonra sarmak için temiz bi bez istiyorlarmış hastaneden bende bunu götürürüm diye düşündüm sizce uygun olurmu diğeride yeni doğan emzik aslında kullanmayı düşnmüyorum ama yinede alayım diye düşündüm nolur ne olmaz

pınarcım hepsi çok güseller...güle güle kullanın bebişinizle:ecrin_bebek:

Sağolasın bitanem a.s.

pınarcım hangi mothercaredan aldın

Tepe Nautilus'taki mağazasından aldım canım hepisni...

kızlar bu eşimin kundak bezi kayınvalidem vermişti.bebek doğduktan sonra sarmak için temiz bi bez istiyorlarmış hastaneden bende bunu götürürüm diye düşündüm sizce uygun olurmu diğeride yeni doğan emzik aslında kullanmayı düşnmüyorum ama yinede alayım diye düşündüm nolur ne olmaz

Bez mi istiyorlarmış? Hiç duymamıştım canım ya. Ama niye olmasın yani. babasının kundak bezini kullansın kuzucuk...

pınarcım güle güle kullan . ben mother care gittim ama ufak tefek şeyler haricinde hiçbişey bulamadım:KK43:(

pınarcım güle güle kullan . ben mother care gittim ama ufak tefek şeyler haricinde hiçbişey bulamadım:KK43:(

Sağolasın canım. Mağaza mı küçük acaba? Az ürün mü var? Bizim İstanbul'dakiler de ürün çok çünkü. Ben dün kendimi kaybettim valla delikafadulden

Burda bi outlet'i vardı mothercare'in. Cumartesi oraya baktım hiçbirşey yok. Abuk subuk şeyler kalmış. Ama normal mağazaları çok güzel...

evet canım banada komşum söylemişti doğduktan hemen sonra temizlemek için yani.ama bilmiyorum karar veremiyorum şimdi sapasağlam hiç bi özürü yok kayınvalidem iyi saklamış.şimdi kanlanır felan bide lekesi çıkmazsa aslında bebeğim için değer olsun varsın ama eşim 29 yaşında 29 senedir bişey olmamış şimdiden sonra olursa üzülürüm bebeğim içinde kullanırım diye düşünüyorum.acaba bu bez temizlemek için kullanılabilirmi.ya sitede acaba hiç ebe falan yokmu sorsak danışsak neler lazım oluyo gerçi her hastanede bir olmuyo ama amaaaaaan ne uzun yazdım yaaa

BİLMİYORUM PINARCIM Çok büyük değil. valla hevesle gittim boş döndüm:KK43:(

Anladım canım ya. Olsun başka yerlerde bulursun sende a.s.

evet canım banada komşum söylemişti doğduktan hemen sonra temizlemek için yani.ama bilmiyorum karar veremiyorum şimdi sapasağlam hiç bi özürü yok kayınvalidem iyi saklamış.şimdi kanlanır felan bide lekesi çıkmazsa aslında bebeğim için değer olsun varsın ama eşim 29 yaşında 29 senedir bişey olmamış şimdiden sonra olursa üzülürüm bebeğim içinde kullanırım diye düşünüyorum.acaba bu bez temizlemek için kullanılabilirmi.ya sitede acaba hiç ebe falan yokmu sorsak danışsak neler lazım oluyo gerçi her hastanede bir olmuyo ama amaaaaaan ne uzun yazdım yaaa

Valla hiç bi fikrim yok canım ya. Sen birilerine sor mutlaka a.s.

Yağmurluğumuzu unutmuşuz teyzeleri yaaa delikafadulden Uğur böceğim benim kaydirigubbakcemile3

cici21zp2.th.jpg
cici22bx2.th.jpg

Kızlar hazırlıklar bitmeye başlamış birtek oğluşumla biz kaldık desene neyse bu ay sonunda izne çıkınca bizde martta tamamlıcaz cicileri ALLAH TÜM BEBİŞLERE CİCİLERİNİ İYİ GÜNLERDE KULLANMAYI NASİP ETSİN

Kızlar hazırlıklar bitmeye başlamış birtek oğluşumla biz kaldık desene neyse bu ay sonunda izne çıkınca bizde martta tamamlıcaz cicileri ALLAH TÜM BEBİŞLERE CİCİLERİNİ İYİ GÜNLERDE KULLANMAYI NASİP ETSİN

Sağolasın canım. Tamamlarsın ya ne olacak bir haftada halledilecek şeyler. Allah sağlık sıhhat versin a.s.

Kızlar bu da iş arkadaşımın ördüğü yelek :) Bu sabah getirmiş. Baksanıza nasıl da becermiş yaaa delikafadulden

cici23um5.th.jpg
cici24zs0.th.jpg

X