2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ne kadar guzel senin adina çok sevindim kapkara.muhtesem bir duygu olduguna eminim.keske bende duyabilsem bebisimin kalbini of of sali gunu gelir mi?

BABY NURSE EVET CANIM DOĞU GÖREVİNDEYİZ SENEYE SON ALLAH KISMET EDERSE.....torosra teyzemler var.adanayı özledim ya şimdiden izinden yeni geldim fakat yinede olmuyo.burası çok sıkıcııııııııııııııı

ne kadar guzel senin adina çok sevindim kapkara.muhtesem bir duygu olduguna eminim.keske bende duyabilsem bebisimin kalbini of of sali gunu gelir mi?

bende korkuyla cumartesini beklemiştim,hatta son anda kapıdan döndürdüm eşimi gitmeyelim korkuyorum diye..sonra korkunun ecele faydası yok diye gittik..ultrason ekranında hemen göründü sonra bebişin kalbi...hiç korkma canım..ben kesin boş gebeliktir diye gitmiştim çünkü öncesinde kesenin içinde bebeği hiç görememiştik...hadi bakalım salıya az kalmış....

teşekkürler kızlar bende gazlı limonlu içecekler içiyordum bastırıyor diye yanlışmı yapıyormuşum.evet kraker çantamdan eksik olmuyor artık.allah sağlıkla kucağımıza versinde herşeye razıyım.

ya arkadaşlar yarın doktora gidiyorum 2 hafta önce görünmemişti doktor dış gebelik zannetmişti yarın inş görürüm bebeğimi heyecandan midem kasılıyo :bbo:

kaç haftalıksın benimde 5+5 ken gittim kalp atışı duyulmadı. çarşamba gidicem tekrar senin kesemi görünmedi anlamadım

keseyi görmedi canım bhcg de 446 idi görmem için 3000 lerde olması lazım dedi 2 hafta sonraya gün verdi yani yarına ultrasonu karnımdan bakmıştı

inşallah görünür yarın ultrasonda hem keseyi hem kalp atışını görürsünüz.göremezsede vajinal baktır ozaman kasin görür.allah yardımcımız olsun

saol çok teşekkür ederim canım inş hepimiz sağlıklı bi şekilde bebişlerimizi kucaklarımza alırız

daha önce şırnağa 2 defa gelmiştim ben...oradaki tümende kalmıştım bende doğu görevimi mardinde yaptım şırnak gerçekten sıkıcı...

ya arkadaşlar yarın doktora gidiyorum 2 hafta önce görünmemişti doktor dış gebelik zannetmişti yarın inş görürüm bebeğimi heyecandan midem kasılıyo :bbo:

ayy ne guzel ya herkes bebislerini gormeye basladi darisi benimde basima oykucum sana bol sans eminim yarin cok guzel anlar yasiycaksin doktorda hadi hayirlisi gelince yaz bize.

inşallah yarın güzel haberlerini alırız canım benim 7 haftalık oldu ama en son görülmemişti kalp atımı...bende cuma günü gideceğim

ayy ne guzel ya herkes bebislerini gormeye basladi darisi benimde basima oykucum sana bol sans eminim yarin cok guzel anlar yasiycaksin doktorda hadi hayirlisi gelince yaz bize.

bende igilterede dogum yaptim su ultrason isi cok kotu ya sana ozelden mesaj yazmistim ama okumamis olabilirsin hatta devlet o 2hakkini 1indircekmis odenek yok diye

bende igilterede dogum yaptim su ultrason isi cok kotu ya sana ozelden mesaj yazmistim ama okumamis olabilirsin hatta devlet o 2hakkini 1indircekmis odenek yok diye

dun esim birinden duymus odeme yaparak ultrasona girebilirmisim umarim dogru duymustur ben odemeye raziyim bedava olarak 2 hakkim varmis. ilk ultrasona gidisimde sorucam bunu.

çok ilginç ya biz burada canımız istediğinde ultrasona giriyoruz adamlar kısıtlama yapmışlar gerçi her gebelikte 2 yada 3 ultrason yeterli diyor bizim hocamız belli dönüm noktalarında ense kalınlığı ve anatomik tarama herhalde...ama merak ediyor insan...

arkadaşlar şimdi doktordan geldim bebeğimi gördüm ultrasondan hatta kalbinin atışını bile gördüm 6+2 günlükmüşüm yani doğum tarihim 20 martmış yani evlilik yıldönümümüzde dünyaya gelecek listede 1 nisan diye gözüküyorum onu 20 mart yaparsanız çok sevinirim

Günaydın arkideşleeeeer. Sıkıntısız günler geçiriiiiiin.Dr.a gidecekler hayırlı haberlerle dönün inşallah.

burdan ilk kutlayan ben olayım hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…