2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hapşurmaktan fena halde korkar oldum. transferin ilk günlerinden kalan bir tedirginlik olsa gerek. hapşururken bir elim karnımda( sanki düşerse tutacağım ) öbür elim ağzımda aklım çıkıyor birşey olacak diye ve karnıma sanki ateş düşüyor sanki hapşurunca... ben mi abartıyorum sizce, ama cidden acıyo karnım hapşuruncasenağlama

kızlar benimde mide bulantılarım çok oluyor doğrudürüst yemek yiyemiyorum.internete girip sizlerle yazışmak bile zor geliyor artık halsizlik cabası.mide bulantısı olanlar neler yiyorsunuz hem besleyici hemde hafif olması gerekiyormuş.yemek yemek kabusum oldu.

Hanımlar bunları okudukça şaşırıyorum... Ben de dahatık yok.. hiç hamiş olduğumu bile anlamıyorum. hiçbir belirti yok şikayetim de yok tabi.Ne zamana kadar böyle gidicek acaba

Hanımlar bunları okudukça şaşırıyorum... Ben de dahatık yok.. hiç hamiş olduğumu bile anlamıyorum. hiçbir belirti yok şikayetim de yok tabi.Ne zamana kadar böyle gidicek acaba

aynen bendede, ne mide bulantisi ne bel agrisi hic bisey yok sadece aksam uzerleri biraz uyku basiyo bide cok sik acikiyorum surekli yiyorum ama bunda sigarayi birakmis olmaminda etkisi var. ama kendimi hic hamile hissetmiyorum.

Sevgili Drajee, öncelikle çok geçmiş olsun...Seni çok iyi anlıyorum ve üzüntünü paylaşıyorum. Ben de ilk gebeliğimi düşükle yaşamıştım ama inan çok üzülmemiştim. Çünkü doğumda, 4.-5. ayında her türlü duygusal ve fiziksel bağı yaşamış ve bebişlerini kaybetmiş hamişleri düşündüm ve üzülmeye hakkım yok dedim...
Şimdi yine bir heyecan...
Sana da olsun inşallah..

bende aynen rahatım sımdılık ılk baslarda karın agrısı oluyodu.sımdı cok nadır.mıde bulantısı yok bende.bel agrısı sadece yorulunca.yalnız halsızlık var baya...cabucak yoruluyorum.tansıyonum cabuk dusuyo.sureklıde wc ye gıdıyorum.sımdılık bendekı durumlar boyle.bugun 5+4 olduk teyzelerı, pek bı rahatsızlık vermıyoruz anneye su an ama bakalım bu nezamana kadar boyle gıdıcek :roflol:

inş hep böyle seni üzmeden geçer 9 ayınız annesi tuvalet sorunu bende de var bi yere gitmeye çekiniyorum geçen gün eşimle dışarıdaydık hep tuvalet aradı eşim sırnaşık şey

canım benim bende çıkartamıyorum halsizlik hat safhada ayyyyyyyyy allahı bunlar güzel şeyler ya nekadar zorlansakta meleklerimizi kucağımıza aldığımızda unuturuz dimi.BABY BENDE ADANALIYIM NERESİNDEN....
seyhan toros mahallesi canım ...siz herhalde doğu görevindesiniz bu arada bugün kandil değilmiş bana yanlış söylemişler

sulu yeme sulu gıdalar daha çok bulantı yapıyor çubuk kraker baş gıdamız bir süre....ben meyvede yiyemiyorum canım

DRAJE canım geçmiş olsun. Allah yenisine sağlık versin canım. İlk gebeliklerde e kadar sık olmaya başladı bu düşükler. Bende geçen sene ilk bebeğimi 5,5 haftalıkken kaybetmiştim. Dilerim biran önce tekrar hamile kalırsın ve sağlıkla kucağına alırsın canım. Kendine iyi bak.

Bulantısı olan arkadaşlar beyaz lebllebide iyi geliyormuş. Sulu gıdalar daha fazla bulantı yaptığından daha çok katı gıda tüketmeye çalışın. İnşallah en kısa zamanda geçecek.

kızlar....bıraz kanamam oldu.kahverenk deıl kırmızıya yakın pembe gıbı.ama az mıktarda.cok korktum.doktorumu aradım kesın yatak ıstırahatı dedı.devam ederse ılac baslıcakmıs.ama ben yınede cok korkuyorum:1no2: boyle seyler yasayan oldumu hıc? yardım..

bendede oldu ama kahverengiydi ben sadece 2 gün yatabildim progestan ilaç kullandım vaginal olarak sabah 2 akşam 1 sonra bir daha olmadı korkma geçer canım

Yeni gebelik, yeni heyecan olsun inşallah (Aman yanlış anlaşılmasın):tomato:

Haklısın Buketcim, ilk gebeliklerde düşükler sık oluyor ama aslında bunun nedeni insanlar daha ilgili ve bilgililer...Düşünsene eskiden bu kadar erkenden gebe kaldıklarını anlayamıyormuş hamişler, biraz adet gecikiyor sonra adet oldular herşey yolunda sanıyorlarmış. Oysa ki düşük yapıyorlar. Bu sitede benim yaşımdaki bir çok arkadaş ultrasona girmeden doğduk o zamanlar nerdee...Dolayısıyla, boş gebelik, erken gebelik, biyokimyasal gebelik, mised denilen kalp atışlarının erken durması olan gebelik hepsi modern çağın bize sunduğu yeniliklere bağlı entellektüel yüklersengözlerimebaksanab
Bilmek bazen lanetlenmek gibidir ya (Nietzche demiş sanırımCADIARZU)

Ege-Deniz, öncelikle TEBRİKLER, takvimin süper olmuş senin minik bear inşallah sağlıklı bir yolculuk geçirir ve mululukla kavuşursunuz
Yaa evet bu arada yemekleri özlemek deyince eminim senin canın neler neler ister ama Londra'da nefis Türk yemekleri yapan restoranlar var di mi ve de senin aş ermeye hakkın var, eşin düşünsün o zaman:CüvCüv:
Noodle' a gelince tabii ki kıskanmadım afiyet olsun, benim yerime de ye bir daha ki sefere...

By the way, to be honest I would like to use my nickname in KK, the reason is I fell myself more free and I can ask or say whatever I want. I wonder if there can be any peole whom I know out of KK, and u know I have not told anyone that I am pregnant yet, cause in my first pregnancy I had an abortion which was an awful experience...
I mean If you don't really mind let's keep in touch by our nicknames at least for a while...
Is it ok???

Yaa bu arada umarım ingilizce yazarak bilmeyenlere kabalık etmiş olmuyoruzdur, öyle düşünüldüyse SORRY klava:
Thank you byeeeeeeeeeea.s.

DRAJE ,Ben çok üzüldüm yaşadığın olay çok kötü Ama umarım en kısa sürede sorunsuz bir hamilelikle güzel bir bebeğe sahip olursun Allah hepimizin yanında olsun..

anladim canim hic sorun degil yerinde olsaydim bende bu yolu secerdim. bu arada ingilizcen gercekten cok iyi. bende bugun butun gun temizlik yaptim simdi yemegimi yiyip tv izliycem (hamilelik kanali) esim isyanlarda ama yapcak bisey yok baska kanal izletmiyorum :)))

uzulme canim kismetten oteye gidilmiyor.benimde oyle bir ihtimalim var sali gunu belli olacak.ama hayirlisi olsun diyorum.en azindan saglikli oldugumuzu ogrendik hamile kalabiliyoruz.bidahaki sefere saglikla kucagina alman dilegiyle bebegini.

selam kızlar.nasılsınız...nasıl geçiyor günler...ben bugün ilk kez niye olmuyor dediğim mide bulantılarıyla karşılaştım,hele çıkartamamak en kötüsü..dün kalp atışını gördük belkide psikolojiktir ama böyle bi bulantı herhalde gerçektir...bu arada beni gören herkes oğlun olcak diyo ama ne olursa olsun,sağlıklı problemsiz olsunda...:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…