2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bende hala kilom aynı..
8+2 yim ama tiksinmelerim had safhada..fazla yiyemiyorum ama sık acıkıyorum..
tahlillerinizi yaptırdınızmı?
ben tüm tahlillerimi yaptırdım.

saruboceq canım ne gıbı tahlıler yapıldı bendaha agustos 4 gıbı gıdecem doktora ama bilgim olsun

merhaba uglywife sana adinla hitap etmek daha guzel! olur benim icin eger yazarsan. demek Alamanyalarda bile ayda bir ultrason var... anyway nevermind. demek canin noodle istedi kiyamam daha bugun oglen yedim (sorry i dont wanna make you jealous) :)) benimde canim neler istiyor neler sarma, dolma ozellikle pide ve lahmacun koy kahvaltisi soyle balkaymaklisindan off of. canim ya bende calendar yapmaya calisiyorum soyle hafta hafta ilerleyen yapamadim bi turlu bi arkadas adres vermis ama adreste hata veriyor sen hangi adresten yaptin ve nasil yaptin if you dont mind could u write me please:)))

arkadaşlar ben dün bebeğimi düşükle kaybettim beni listeden silebilirsiniz inanın şu an konuşacak bile gücüm yok kendimi berbat hissediyorum ama onu 6 hafta bile yaşamak çooooookk güzeldi allahım sizlere sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bu listeden çıkan son kişi olurum rabbim hepinize sağlık sıhhat versin bebeklerinizi kucaklayın inşallah benim içimde yara olucak mart ayında bide benim için sarılın bebişlerinize olur musenağlama

DRAJEE canım benim geçmiş olsun yaaaaa üzülme diyemiyeceğim elden bişey gelmiyooo seni çok iyi anlıyorum ama ne olursa olsun gelen allahtandır bunun ömrü bukadarmış yaradanım inşallah en kısa zamanda hamile kalırsında bunun acısını unuturur sevgiyle kal öptm........ÜZÜLMEK YOK TAMAM HADİ EN KISA ZAMANDA ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ

draje canım benim geçmiş olsun.
üzülme bende ilk bebeğimi kaybetmiştim.seni anlayabiliyorum.ben hemde 14.haftamdaydım..
Allah'ım tez zamanda tekrar nasip etsin

canim benim kiyamam ben sana gercekten zor bir durum ama birakma kendini vardir Allahin bi bildigi de kendini teselli etmeye calis.en kisa zamanda tekrar gebe kalip sorunsuz cok rahat bi gebelik gecirmeni dilerim . sakin uzme kendini gozyaslarimi tutamiyorum su anda.

canım, ınan paylasıyorum uzuntunu tanımasamda.ve cooook etkılenıyorum bu haberleden.ama sonucta hep su noktaya varıyo dusuncelerım.hayat guzel ve kotu surprızlerle dolu ıste.ıllakı bıkacına rastlıyosun.emınım senın ıcın hazırladıgı bundan sonrakı surprız cook guzel olur.toparlanmaya calıs ...baska solıcek bısey bulamıyorum...:1no2:

gunaydin kizlar

drajeecim cok uzuldum inanki, ama unutmaki ilk 3 ay icinde dusen bebekler sagliksiz bebekler, herseyde bir hayir vardir, bende bir dusuk yaptim 6. haftamda illaki insan uzuluyor ama sagliksiz olabilecegini dusununcede biraz acim hafifliyor, en kisa zamanda inslh Allah tekrar bir bebis verir, en azindan hamis kalabiliyorsun buda cok guzel

.................................................................................

Son düzenleme:

ayyy canımmm arkadaşımmm...
nolur topla kendini...herşey geride kalıcak...
umudunu kaybetme...(ne kadar zor olduğunu inan çok iyi biliyorum senağlama )
bizler de alıcaz inşallah bebişlerimizi kucağımıza...
geçen gün bi yerde düşen bebeklere ''akıllı bebekler'' dendiğini okudum...belki de böylesi daha hayırlıdır hepimiz için...
eminim burda herkes birbirine dua ediyor..
Allah hepimizi korusun...a.s.

drajee canım geçmiş olsun, Allah sabır versin. inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik geçirip sağ salim kucağına alırsın bebeğini.

BABY NURSE sağol canım hepimizin mübarek olsunnnn bebişle aranız nasılllll üzmüyo dimi annesi seni
valla beni biraz zorluyor acayip bir bulantı var çıkarmıyorum ama beter, birde çok halsizim ne yapacağız böyle bilmiyorum şu ilk zamanları bir atlatsaydık

canım benim bende çıkartamıyorum halsizlik hat safhada ayyyyyyyyy allahı bunlar güzel şeyler ya nekadar zorlansakta meleklerimizi kucağımıza aldığımızda unuturuz dimi.BABY BENDE ADANALIYIM NERESİNDEN....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…