2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

saol canım çok teşekkür ederim dün gece ve bu sabah çok kötüydüm ama şimdi çokkk mutluyum kalbinin attığını bile gördüm

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs...........13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi............................31 Mayıs............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
aycacoskun.....................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
SİRET.............................6 Haziran..........13 Mart
umudum01......................6 Haziran...........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran..........14 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
Sibel07............................10 Haziran.........17 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
kapkara..........................10 Haziran.........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran.........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran.........18 Mart
uglywife..........................12 haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran.........24 Mart
e-u.................................18 Haziran.........25 Mart
sido................................18 Haziran........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran.........26 Mart
afb..................................22 Haziran........29 Mart
ege-deniz........................24 Haziran........31 Mart
öykübebek......................25 Haziran.........20 Mart

....öykübebek....düzelttim canım seni:dance: GÖZÜNAYDIIIIN

arkadaşlar şimdi doktordan geldim bebeğimi gördüm ultrasondan hatta kalbinin atışını bile gördüm 6+2 günlükmüşüm yani doğum tarihim 20 martmış yani evlilik yıldönümümüzde dünyaya gelecek listede 1 nisan diye gözüküyorum onu 20 mart yaparsanız çok sevinirim

ayyyy ne guzel haber...bende merak ıcındeyım 5+5 ız bugun.oncekı gıdısımde gorememıstık kalp atısını.15 gun soora gel dedı doktorum.ama endıselıyım ben cok.bıde dun bıraz kanamam oldu.doktorum yat hep dedı olmazsa ılac baslıcakmıs.nolur kızlar benım gıbı olan varsa yazsın.COK KORKUYORUMMMM

mrb.arkadadaşlar umarım herşey yolunda gidiyordur bu aralar bende işhsızlık ve halsizlik başladı sizlerde de oluyomu?

oohh ohhhh maşallah listeye bak....Allah bereket versin Allah daha da arttırsın Allah bebek isteyen herkesin yüzünü güldürsün.....

bende döndüm tekrar buraya ufak bi tatil dönüşü....listede 28 şubat gözüküyorum ama içime doğuyor martta gelecek bebeğim ...kızlar geçenlerde bi sorun yaşadım..bir gece ağrıyla sabahladım....altta ayıptır söylemesi böyle makata doğru ....ertesi gün dr. randevum vardı o gece sabrattim ertesi gün idrar tahlili yaptırdım tam idrar analinizine göre kum döküyormuşum idrar kültürüne göre iltihap varmış....antibiyotik verdi içtim ama oda mantar yaptı ölüyorum şimdi kaşıntı ve akıntıdan...ayyy bi sorunu halledelim derken diğeri çıktı...mantar için bi öneriniz varmı ilaçlardanda korkuyorum....en kötü ihtimal yine bi krem alıcam..dr umda tatilde bu hafta....bakalım nasıl çözücez....

oykubebek tebrikler bak kendini uzmene deymedi:) hepimiz cok guzel haberler alalim ins. ayshince durumun zor mantarla ilgili bildiklerimi eminim sende biliyorsundur yani ic camasirlarini kaynat utule siki seyler giyme ki zaten hamilesin giyemezsin yada etek elbise giy ic camasiri giyme kuru tut kendini umarim kisa zamanda atlatirsin ihmal etme canim baska doktora git.

iyi bir gün geçirmek dileğiyle herkese merhaba.....hafta sonu eşim evde pek giremedim.....iştah durumunuz nasıl arkadaşlar?....benim halsizlik var ama mide bulantısı yok iştahım çok açık...böyle giderse kilo alacağım....6+1 günlüğüm bugün...bende bu hafta bebeğimin kalp atışlarını duymak için gideceğim inşallah..

kızlar 7+2 yim ve maşallah hiç bulantım olmadı.lakin ven kilo verdim sizce bu normal mi? yani bundan mutluyum...balık etli olarak lakin bu bebişime zarar verir mi?

oohh ohhhh maşallah listeye bak....Allah bereket versin Allah daha da arttırsın Allah bebek isteyen herkesin yüzünü güldürsün.....

bende döndüm tekrar buraya ufak bi tatil dönüşü....listede 28 şubat gözüküyorum ama içime doğuyor martta gelecek bebeğim ...kızlar geçenlerde bi sorun yaşadım..bir gece ağrıyla sabahladım....altta ayıptır söylemesi böyle makata doğru ....ertesi gün dr. randevum vardı o gece sabrattim ertesi gün idrar tahlili yaptırdım tam idrar analinizine göre kum döküyormuşum idrar kültürüne göre iltihap varmış....antibiyotik verdi içtim ama oda mantar yaptı ölüyorum şimdi kaşıntı ve akıntıdan...ayyy bi sorunu halledelim derken diğeri çıktı...mantar için bi öneriniz varmı ilaçlardanda korkuyorum....en kötü ihtimal yine bi krem alıcam..dr umda tatilde bu hafta....bakalım nasıl çözücez....

Geçmiş olsun canım. İlaç kullansan bir türlü,kullanmasan bir türlü dimi. Biran önce geçer inşallah tatlım.

kızlar 7+2 yim ve maşallah hiç bulantım olmadı.lakin ven kilo verdim sizce bu normal mi? yani bundan mutluyum...balık etli olarak lakin bu bebişime zarar verir mi?

Canım benimde bulantım olmadı hiç. İştahınmı yok acaba neden kilo verdinki? İlk 3 ay kilo verilsede bebeğe bi zararı yok diye biliyorum.Biliyosunki bulantısı olanlar hiç bişey yiyemiyo ve kilo kaybediyolar.

iyi bir gün geçirmek dileğiyle herkese merhaba.....hafta sonu eşim evde pek giremedim.....iştah durumunuz nasıl arkadaşlar?....benim halsizlik var ama mide bulantısı yok iştahım çok açık...böyle giderse kilo alacağım....6+1 günlüğüm bugün...bende bu hafta bebeğimin kalp atışlarını duymak için gideceğim inşallah..

Merhaba canım. İnşallah hayırlı haberler alırsın sende dr.dan.

herkese merhabalar güzel anne adayları.... ya ben bu gün çok gerginim az önce hastahane den geldim ta bi hastahane denirse ağlayarak geri döndüm inan sinirden elim ayağım titriyooooooo test yaptıramadan geldim ayyyyy mevlam nasıl hastahane yaaaa 1 kadın doğum doktoru var 3 taneydi 2 sinin tayini çıkmış tek yani o da acayip kalabalık halkı zaten bi acayip buranın.ÖZELE GİTCEM FAKAT TEST YAPTIRMADN GİTMEK NEKADAR DOĞRU YİNE TEST YAPILMASI GEREKİYO DİMİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...LÜTFEN YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

umudum geçen hafta bende hastaneye gittim senin gibi bende hastanede delirdim sıra acayip kalabalık doktor tek. onunda sezeryan doğumu geldi biz bekle allah bekle. bende hemen özele gitmeyim bi test yaptırayımda öyle dedim ama yanılmışım. bu hafta özelden randevu aldım doktorla görüştük buraya geldiğinizde tesleri ben tekrardan yaptırıcam dedi. yani boşu boşuna işkence çekmişim bence sende git özele ne gerekiyorsa o sana söyler onun kontrolü altında yaparsın

ayyyy ne guzel haber...bende merak ıcındeyım 5+5 ız bugun.oncekı gıdısımde gorememıstık kalp atısını.15 gun soora gel dedı doktorum.ama endıselıyım ben cok.bıde dun bıraz kanamam oldu.doktorum yat hep dedı olmazsa ılac baslıcakmıs.nolur kızlar benım gıbı olan varsa yazsın.COK KORKUYORUMMMM

kızlar kımse bana cevap yazmıcakmı:1no2: dun cok hafıf bı kanamam oldugu ıcın cok endıselıyım.hıc kalkmadan yatıyorum.hıc boyle bı tecrubesı olan yokmu? doktorum ılaca sımdılık gerek yok yat hep dedı.belkı zorlanmıssındır dedı.ama yınede moralım bozuk:1no2:

sido canım üzülme bir sürü arkadaşımız aynı şeyi yazmış doktorun çaresine bakacaktır

cok tesekkurler...umarım hallolur bu durum. bu arada bende hastanelerle ılgılı aynı seylerı dusunuyorum.resmen ıskence cektırıyolar ınsana.hamılelıkte en ıyısı ozel.ama onunda masrafı hıc bıtmıyo ıste..neyse sag salım alalım bebıslerımızı kucagımızada, onemlı olan bu

X