2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kafayı yiyecem doktor doktor diye. çok takıyorum kafama. 5+5 günlük oldu ben hala doğru düzgün bi doktor bulup gidemedim. artık bi karar vermem lazım benim. herkes için hayırlısı olsun sağlıkla dünyaya getirelim de.

stres yapma canım..sende bulacaksın elbet..biraz araştırma yap çevrene sor veya internetten araştır..doktor kolay yeterki bebeklerimiz sağlıkla dünyaya gelsinler...

Bende 6 haftalik oldum bugün bana dr. Folic plus 1 seferde 3 tane aliyorum, progestan , KULLANIYORUM.
bulanti hapi verdi ama hiç kullanmadim

GÜZEL ANNE ADAYLARIIII HEPİNİZE MERHABALAR NASIL GDİYO HAMİŞİNİZ BEBİŞLER NASIL.... ya ben bu tansiyon düşülüğünü ne yapacam bilmiyorum sabah kaltğmdan bu yana elimde krakerle geziyorum pazartesi doktora didecem test flan yaptıracam ne için oluyomuş diye.daha bende ultrasyonda görmedim meleğimi daha küçük görünmez dediler 6 hafta 5 günlüğm yanlışmı yapıyorum ilk gittiğimde 3 haftalıktım doktorum sadece folic asit verdi ben hamile kalmadan 3 ay önce de içtim...nedeni ise ilk kaybettiğim bebişimde noral tüp yetersizliğnden doğan bi hastalıktı o yüzden HEPİNİZE MUTLU VE HUZURLU HAMİŞLER.....

çok sağol umudum01 şimdilik iyi gidiyor...tansiyon problemi yok çok şükür mide bulantımda yok inşallahta olmaz seninde umarım düzelir tansiyon problemin..6 hafta 5 günlüksen artık görünür herhalde..

babyface ben 4 hafta 6 günlük falandım ilk doktora gittiğimde...doktor görünmez ama biz genel kontrol için bir bakalım ultrasonla dedi..sonra güldü ve küçücük bir kese görünüyor dedi...resmini çekti bebeşin:)bir daha bhcg testide istemedi kese göründükten sonra gerek yok dedi..2 hafta sonra gel dedi..şimdi 5 hafta 5 günlüğüm..bugün bir arkadaşım başka bir doktoru tavsiye etti bana mutlaka onunla devam et hamileliğinde dedi..randevu bile aldık bugün saat 5 te gidicem acaba kalp atışlarını duyarmıyımki?duyamasamda görürüm belki..

hayirli haberler alirisn ins canim

bende kesin pazartesi gideyim inşallah minik meleğimi görür kalp atışını duyarız.onu okadar çok seviyorum ki anlatamam.İLKİM SORUNLU olduğ için çok korkuyorum. elim sürekli meleğimin üstünde onunla konuşuyorum sıksık SİZDE YAPIYORMUSUNUZ

ay bendede aynı belırtıler ben bıde calışıyorum bana yastık falan gerekmıyo oturduğum yerden uyuyorum resmen daha 1 aylık kerata ama vallaha canıma okuyo yemeklerden sonra basım çok donuyo sabahları kahvaltıdan sonra bı mıgde bulentısı ama kusma yok allahtan bıde grıp oldum yaz gunu off hıç çekılmıyo 29 unda kalp atıslarını duycaz ınş.çok meraklıyım bende çok hapsuruyorum kendımı sıkmakta ıstemıyorum o daha tehlıkelı sakın sıkmayın kendınızı hapsururken beyındekı damarlar tıkanıyo dırek aman yanı allahım bızım bebklerınızın yanınında merak etmeyın onlar daha melek herkese hayırlı gunler

ben özele gıdyorum çokta memnunum 29 unda kalp atıslarını duycam ınşallah ucre olarak
100 alıyo benımkı

beatrise inşallah bir sorun yoktur.. hemen umutsuzluğa kapılma ...sen ne kadar olumlu düşünürsen öyle olur..mutlu haberi dört gözle bekliyoruz.

arkadaşlar dün olan kanamamla gebeliğim ne yazık ki sonlandı. Bebişimin kesesi gelişmemiş ve vucüt atmaya çalışıyormuş böyle olunca. Beni listeden çıkarabilirsiniz yani.
Hamile olarak geçirdiğim günlerim çok güzeldi. İnşallah bir dahakinde sağlıklı olur.
Hepinizi öpüyorum.

çok geçmis olsun arkadasim.belkide hayirlisi boyledir.bendede bazi sorunlar soz konusu.seni çok iyi anliyorum.en yakin zamanda tekrar guzel haberi alir ve sorunsuz bir sekilde bebisini kucagina alirsin insallah.

arkadaşlar dün olan kanamamla gebeliğim ne yazık ki sonlandı. Bebişimin kesesi gelişmemiş ve vucüt atmaya çalışıyormuş böyle olunca. Beni listeden çıkarabilirsiniz yani.
Hamile olarak geçirdiğim günlerim çok güzeldi. İnşallah bir dahakinde sağlıklı olur.
Hepinizi öpüyorum.

canım çok üzüldüm .... hayırlısı böylemiş demekki ..içini ferah tut..ama unutma en kısa zaman da seni aramızda bekliyoruz tekrar.

ruhe_haben ben fransayim canim.uyardigin için tesekkur ederim ozel msjimi simdi aktif hale getiriyorum.subora canim çok çok tesekkur ederim sizlerin sayesinde kendimi yalniz hissetmiyorum bana guç veriyorsunuz.hayirlisi neyse o olur insallah.ama ilk duydugumdaki kadar karamasar degilim belki diyorum belki kuçuktur yada doktor yanilmistir.sali gunu hersey belli olacak.bu arada sen 5 haftalik hamilesin kesenin boyu ne kadar canim biliyormusun.ayrica bebeginin kalbini dinledin mi?

ruhe_haben ben fransayim canim.uyardigin için tesekkur ederim ozel msjimi simdi aktif hale getiriyorum.subora canim çok çok tesekkur ederim sizlerin sayesinde kendimi yalniz hissetmiyorum bana guç veriyorsunuz.hayirlisi neyse o olur insallah.ama ilk duydugumdaki kadar karamasar degilim belki diyorum belki kuçuktur yada doktor yanilmistir.sali gunu hersey belli olacak.bu arada sen 5 haftalik hamilesin kesenin boyu ne kadar canim biliyormusun.ayrica bebeginin kalbini dinledin mi?
yok canım ben henüz kadın doğum uzmanına gitme fırsatı bulamadım...testimi aile doktorumuz yaptı...kısmetse pazartesi gideceğim salı günü sizlere bilgi veririm...inşallah bebeğimle ilgili sevindirici haberler alırım ...ve seni de dört gözle bekliyorum mutlaka ilk fırsatta yaz..bence bebeğin çok sağlıklı :emir_bebek:

Bu arada arkadaşlar aranıza dönebildim...şutarafagitti...2 gündür mide bulantısından ölüyodum... bugün tüm yazılarınız okumaya çalıştım..aramıza yeni arkadaşlar katılmış ne güzel çok sevimdim :1rolleyes: mart ayı bereketli olacak sanırım...hafta sonu yazamayacağım... hafta sonu kendinize dikkat edin ve sorunsuz bir hamilelik geçirin inşallahhhhhhhhhhhh:nazar::CüvCüv:

kızlar herkese merhabalar a.s. az sonra doktora gidicem kalp atışları için randevum vaaaaar:teytey:

kızlar herkese merhabalar a.s. az sonra doktora gidicem kalp atışları için randevum vaaaaar:teytey:

ayy ne güzel iyi haberlerle gelirsin inşallah... kaç haftalıktı bebeğin.. benim daha 3-4 haftam var sanırım bebişimin kalp atışını duymam için bende iple çekiyorum...:emir_bebek:

X