2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bende 7 haftalık hamileyim kalp atışlarını halen duymadım 1 ağustosta gidicem doktora ama çok ateşim oluyor hormonlarım değişiyormuş allah hepimize sağlıklı evlatlar versin allahım olmayanlarada nasip etsin kızlar çk susuyorum izmir çok sıcak birde izmirde oturan varmı hangi hastaneyi ve hangi doktoru tavsiye edersiniz şimdiden tşkler listede adım yazıyormu bulamadım da :eek: :CüvCüv:

Bende 2-3 yıl önce vardı...ilaçlar falan atlattım...şimdi iyiyim..ama ara sıra çok nadirde olsa geri geliyor özellikle yazın..sıcaklar bastırdıkça...bu konuda doktora görünmeyi düşünüyorum tekrarlarmı acaba diye...umarım soruzsuz geçiririm...sende varmı şu an?

geçmiş olsun,ben de ilaç kullanıyordum da hamilelille beraber bıraktım, sitedeki hamilelerden olan var mı diye merak ettim de:)

Evet ben geçen sene çok kötü bir kriz geçirmiştim,çarpıntı ,nefes alamama ,öleceğim sanmıştım kalbim çok hızlı atıyordu,kolumun uyuştuğunu hissediyordum ..çok korkmuştum bunun dışında içimde nedeni belli olmayan bir mutsuzluk duygusu vardı.Evdeydim yalnızdım uzun süre yatıp ağladım sonra patronumu,kocamı,annemi arayıp hepsinide kalp krizi geçiriyorum diye korkuttum eşim yurtdışındaydı çok çaresiz hissetti kendisini,annem anladı psikolojimin bozulduğunu çık dışarıya dolaş biraz geçmesse git doktora diye azarladı, bir kaç saat sonra sakinleşip normale döndüm.İlaç kullanmadım ama tekrar da etmedi.Çok sevimsiz bir duyguydu asla tekrar yaşamak istemem..senağlama

geçmiş olsun, sevindim tekrar etmemesine, adını panik atak sosyal grubunda görmüştüm.ben de ilaç kullanıyordum da hamilelille beraber bıraktım.

kızlar şimdi döndüm doktorumdan ya çok heyecanlıyım kelimeler karışıyor yazarken.gördüm kalp atışlarını gördüm.pıt pıt atıyordu.ay müthiş bir duygu.allahım hepinize o anı nasip etsin kızlar.kalbini gördüm inanamıyorum.ultrasonda 6+6 çıktı.iki hafta önce ilk gidişimde başka bir doktora gitmiştim.bana dört beş haftalık gibi demişti,tam birşey söylememişti.bugün yeni doktoruma gittim.6+6 olduğunu da öğrendim.ha bu arada size komik bir şey anlatayım.ben kalp atışlarını gördüğümde inanılmaz heyecanlandım,elim ayağım titredi o an.eşim de ayak ucumda duruyordu,doktor ekranı o da görsün diye iyice çevirdi.baktım eşimden hiç tepki ses bir hareket yok.içerisi loştu.şöyle dikkatle bir baktım yüzüne neden bu adam birşey demiyor diye,ağlıyordu! güleyim mi ağlayım mı bilemedim o an.bunu hiç unutmuyacağım herhalde.müthiş bir an allah duymayanlara en kısa zamanda yaşatsın kızlara.s.:nazar:

kızlar az once doktordan geldım.ben 5 artı 2 gunluk gebeyım.karnımdan bakıldı ama keseyı goremedık.cok uzuldum.ben uzulunce doktorum ıstersen vajınal bakalım dedı.baktık.gozuktu:) yalnız kese 5.3 mm ymıs.doktor normal dedı ama ıcımde bı kurt var yınede . bıraz kucuk gıbı gelıyoda bana.nolur sızde yazın kese capı ve belırlendıgı gun kac gunluk hamıle oldugunuzu.hem gozuktu dıye sevındım.hemde uzuldum ıste

siret amin canim.senin adina çok sevindim.bende ayni duyguyu yasamak isterdim.rabbim isteyen herkeze nasip eder insallah.

kızlar şimdi döndüm doktorumdan ya çok heyecanlıyım kelimeler karışıyor yazarken.gördüm kalp atışlarını gördüm.pıt pıt atıyordu.ay müthiş bir duygu.allahım hepinize o anı nasip etsin kızlar.kalbini gördüm inanamıyorum.ultrasonda 6+6 çıktı.iki hafta önce ilk gidişimde başka bir doktora gitmiştim.bana dört beş haftalık gibi demişti,tam birşey söylememişti.bugün yeni doktoruma gittim.6+6 olduğunu da öğrendim.ha bu arada size komik bir şey anlatayım.ben kalp atışlarını gördüğümde inanılmaz heyecanlandım,elim ayağım titredi o an.eşim de ayak ucumda duruyordu,doktor ekranı o da görsün diye iyice çevirdi.baktım eşimden hiç tepki ses bir hareket yok.içerisi loştu.şöyle dikkatle bir baktım yüzüne neden bu adam birşey demiyor diye,ağlıyordu! güleyim mi ağlayım mı bilemedim o an.bunu hiç unutmuyacağım herhalde.müthiş bir an allah duymayanlara en kısa zamanda yaşatsın kızlara.s.:nazar:

cok sevındım canım.allah bızede nasıp etsın.bende keseyı gordum bugun. 5.3 mmydı.ama kucuk gıbı geldı bıras bana.abartıyomuyum ne? 5 artı 2 gunluk hamıleyımde.bı akıl verın bana.sızınkıler nasıldı?

slm kızlar bende 7 haftalık hamileyim kalp atışlarını halen duymadım 1 ağustosta gidicem doktora ama çok ateşim oluyor hormonlarım değişiyormuş allah hepimize sağlıklı evlatlar versin allahım olmayanlarada nasip etsin kızlar çk susuyorum izmir çok sıcak birde izmirde oturan varmı hangi hastaneyi ve hangi doktoru tavsiye edersiniz şimdiden tşkler listede adım yazıyormu bulamadım da :eek: :CüvCüv:

merhaba canım ben de izmirliyim.şuan izmirde yaşamıyorum ama doğumumu izmirde ailemin yanında yapıcam allah kısmet ederse.biz izmirde devamlı olarak kent hastanesine gidiyoruz.oradan çok memnunuz.ben doğumumu da orda yapmayı planlıyorum.annemler hatayda oturuyor,hastane karşıyaka taraflarında.bize oldukça uzak ve ulaşım problem oluyor ama süper bir hastane.ben şu an için orayı düşünüyorum.orasıyla izmire gittiğimde görüşücem.bir ihtimal şifayı da düşünüyorum.orası da fena değil.bu iki hastaneyle görüşücem doğum için.bir de sana harika bir kadın doğumcu önerebilirim.hakan sabırlı.üç dört sene önce atatürk devlet hastanesindeydi.pkosluyum.tedavi için ona gidiyordum.annemin de doktoru aynı zamanda.harika bir doktor.internette adını yaz.muayehanesi falan çıkıyor.hala devlet hastanesinde mi bilmiyorum ama internetten ulaşabilirsin.kontrollerimi izmirde yaptırsaydım hiç düşünmeden gözüm kapalı ona giderdim.umarım sana yardımcı olabilmişimdir.a.s.

cok sevındım canım.allah bızede nasıp etsın.bende keseyı gordum bugun. 5.3 mmydı.ama kucuk gıbı geldı bıras bana.abartıyomuyum ne? 5 artı 2 gunluk hamıleyımde.bı akıl verın bana.sızınkıler nasıldı?
tatlım şimdi ultrason kağıtlarımı çıkardım baktım.12 temmuzda ilk kez doktora gittiğimde dört beş hafta arası görünüyor dediğinde 6.8 mm.yazıyor kağıtta.bugün 6+6 günlük 9.0 mm.yazıyor burada.bence seninki geç döllenmedir.o yüzden azıcık daha küçük.merak etme allahın izniyle sağlıkla büyeyecek bebişin.geç döllenme varsa kese daha küçük oluyormuş.yoksa birşeyden değildir tatlım.içini ferah tut sen.

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs...........13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi.............................31 Mayıs............7 Mart
kapkara...........................31 Mayıs............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
aycacoskun.....................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
adayadayı........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
SİRET.............................6 Haziran..........13 Mart
umudum01......................6 Haziran...........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran..........14 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
DRAJE............................8 Haziran..........13 Mart
sibel07............................10 Haziran.........17 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
uglywife...........................10 haziran.........17 Mart
Ardayasbu.......................11 Haziran.........18 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran.........24 Mart
e-u.................................18 Haziran.........25 Mart
sido................................18 Haziran........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran.........26 Mart
afb..................................22 Haziran........29 Mart
ege-deniz........................24 Haziran........31 Mart
öykübebek......................25 Haziran.........1 Nisan

....ege-deniz.... ekledim senide canım. Aramıza hoşgeldin. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin..:dance:
tuğba_a geçmiş olsun canım.Allah yenisine sağlık versin inşallah. İnşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın.Dualarımız seninle.
bebekecem canım seni ben daha önce yazdığımı sanıyordum. Kusuruma bakma canım seni bilmeden küstürmüşüz ya. Sen tekrar ver son adet tarihini hemen telafi edelim canım.:teselli:
beatrise tatlım sonuç kesinleşmeden seni silmiyorum listeden. Çünkü umutluyum ve senin için dua ediyorum dr.yanılmıştır inşallah.

Son düzenleme:
ayyyyyyyyyyy canlarım benim nasıl güzel bi duygudur ki tarifi bile olmuyoooo ya kucağımıza aldığımızdaaaa nasıl olacak dimi.....mini kuzucucuğumu ŞİMDİDEN ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLÜYORUM daha7 ay 2 hafta var mevlam bebişimizi kucağmıza almayı nasip eyle hepimizin amin

arkadaslar ben ilk kan testimin sonucu aldim.hcg seviyesi 5 591 çikti.birde pazartesi ayni testi yapicam.sizce bu sonuç neyi gosteriyor.labaratuardaki kadina sordum sonuç iyi mi diye bana pozitif oldugunu hamile oldugumu soyledi :) iyide ben zaten bunu biliyorum.reglim 3 gun geçtiginde yapmistim 121 çikmisti.baya yukselmis ama kesenin boyutuyla dogru orantida olmali sanirim.of bilmiyorum sali gunu gelecek mi

dance10nz3.gif

Arkideşler ben dr.dan geldim az önce. Bebişimi görmeye gittik. iki haftada ne kadarda büyümüş maşallah:nazar: 6 haftalıkken 6.8 mm idi şimdi 18.7 mm olmuşuz. Kalbide atıyoo. Ama yine sesini duyamadım yaaaa. Ses duyurabilecek cihazlı bi yer bulamadım şansıma.:çok üzgünüm: Şimdiden albümü dolacak her gidişimizde 2 fotoğrfımız oluyo. 5 fotoğrafımız oldu şimdiden :dance:
Allah herkese nasip etsin.

ya arkadaşlar ilk muayenem alttan oldu su an 7 haftalık acaba artık göbekten ultrason yaparmı ne dersiniz ilk muayene 17 temmuzdaydı ikinci 4 agustosta olacak haftaya pazartesi yani gerçi günler geçmek bilmiyor o güne kadar bakalım sabredicz inşallah hiç problemsiz gebelikler geçiririz hepimiz iyi hamişlikler göbişlerinizi sevin benim için byeee.......
hepinizi çoköpüyorummmmm...

X