2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayrica arkadaslar tekrardan merhaba,

Size iyi haber verdikten sonra pek giremedim. Öncelikle yanimda olan herkese tesekkürler. İnanin burda paylasmak insani cok rahatlatiyor. ve gittikce de ailemiz genisliyor bakiyorum da :) yeni hamis arkadaslar hos geldiniz :) umarim sorunsuz ve kolay bir sürec geciririz hep birlikte...

Bu arada kizlar ben patlicam ya da ortadan ikiye yarilcam :) bu ne sis anlamadim ya??? benim kadar sisi olan var mi aranizda bilmiyorum ama daha simdiden bu kadar sisersem ilerisini düsünemiyorum Allah muhafaza.... bir de Allahim karnim kütük gibi..gaz problemi de var her hamisin yasayabilecegi cinsten..bunun icin tavsiyesi olan var mi ya?

Cananca51 seninle SATlarimiz ayni canim,bende de henüz birsey yok korkacak birsey yok...ya zaten herkesin bünyesi farkli oluyor...insallah kolay bir hamilelik geciririz...

Ayrica kesesi gözükmeyen arkadaslar hemen panik yapmayin benim gibi :) ben hemen size deneyimlerimi anlatayim..ben de doktora giitigim de (tam 5 haftalikti) kese gözükmedi ve normalde B hcg degeri de kesenin gözükmesi icin yeterli seviyedeydi ve doktorumun bunu demesi beni 2 gün boyunca bosubosuna tedirgin etti...bazen gereksiz yere konusyor ve insani tedirgin ediyorlar inanin...meger adet gününün en az 10-15gün geckmesi lazimmis kesenin gözükmesi icin..neyse 5 gün sonraya yani 5 arti 5 günlükken randevu verdi ve gözüktü elhamdüllillah... diyecegim o ki siz haftaya falan bakipta kafanizi bos yere mesgul etmeyin benim gibi,herkesin bünyesi farkli inanin..ben bunu cok iyi anladim bu olayda..Hic caninizi sikmayin ben üzdügümle kaldim bebisimi..ben bu kadar etkilenmisken kimbilir onu ne kadar etkiledim :KK43: onun icin Sido hic takma kafana,yanina kar olarak kalmiyor canim..ben eminim ki Allahin izniyle bak gör göreceksin keseyi ve benim gibi kendine kizacaksin sonra :) iyi haberlerini bekliyorum canim...

bu arada arkadaslar ben sanirim 1 hafta kadar olamiyacagim,gelince herkesi saglikli bulmak dilegiyle...Allaha emanet olun...görüsmek üzere....

cok tesekkur edıyorum.desteklerınız bana cok ıyı gelıyor.bu donemm ıcın en cok ıhtıyacımız olan seyde paylasım ve destek zaten.hepımıze saglıklı gunler...:dance:

hayırlı olsun bebişin...evet 25 mart görünüyor doğum ama tabii bu normal doğum 40 hafta,eğer sezeryan olursan 10- 15 mart gibi olabilir

cok tesekkurler.evet belkı daha erken kavusurum ona.tarıh onemlı dıılde saglıkla alallım kucaklarımıza bebıslerımızı a.s

tesekkur ederim arkadaslar umarim dediginiz gibidir.bu arada 8 mm degil 08 mm mis.en son 7 hazirandi reglimin ilk gunu yani 6 hafta 5 gun.ama ben 23 hazirandan sonra hamile kaldim buna eminim.doktor kalbi aktif degil yazmis rapora.ve normalde 20 mm uzerinde olmasi gerekirken 0.8 diyor bilmiyorum.umarim bebegim gerçekten kuçuktur.doktor yanilmistir bilmiyorum.herhangi bir rahatsizligim yok kanamamda olmadi.sali gunu tekrar gidecegim.o zaman kesin birsey soyleyebilirm dedi doktor.bu arada psikolojok olarak karnimda kasilmalar basladi doktordan sonra.ayrica kizlar bir sey daha sormak istiyorum size vajinal ultrasonla baktilar mi?bana oyle bakti doktr.yakinlarim çok kizdi ilk aylar zaraliymis diye yarinda kan testi yapicam tekrar degerleri yazarim .benim için dua edin lutfen bebegime birsey olmasin.

canım sen once moralını yuksek tut. cunku hayatın mucızelerıne ınanıyorum ben.emınımkı eger bebısın gercekten gelıcekse ne olursa olsun gelıcektır.ama allah korusun gelmıceksede bununda emınımkı bı hayrı vardır.sen sımdı sakın ve sabırla bı bekle bakalım.ve sonucta senın ıcın nasıl ıyı olucaksa oyle olsun ınsallah.ben guzel seyler hıssedıyorum:nazar:

merhaba kızlar
bende 17sinde olmam gerekiyordu olmadım 20sinde lekelenme oldu
buna istisnaden dr gittim kan değerim 2.27 çıktı ama 3 haftalık olduğu için
30unda test tekrarlanacak inş yükselir bende hamişliğimi ilan ederim
tabi buna göre bende mart ayı annesi olacağım:dance::dance:

inşallah canım senide aramızda görürüz:CüvCüv:

arkadaslar midemde cok fazla yanma var sizdede oluyormu? bide sabahlari cok enerjigim gune cok guzel basliyorum ama ogleden sonra 3 te gun bitiyo benim icin sadece uyumak istiyorum canim hicbisey yapmak istemiyo huzursuz bi insan oluveriyorum.

mide yanması bende pek yok ....bende sabahları açılamıyorum öğlene kadar ruh gibiyim,öğleden sonra enerjik..

bu gece ruyamda bebgimin kalbinin attigini soyluyordu doktor.ayni ruya bu hece bir kac kez gordum.umarim oyledir.simdi kan testi için gidiyorum.arkadaslar kendinize çok dikkat edin lutfen.insallah bende 9 ayi sizinle geçirebilirim.oyle olmazsa hayatim boyunca unutmayacagim 14 mart bebegimin dogum tarihi olacakti diyesenağlama

bu gece ruyamda bebgimin kalbinin attigini soyluyordu doktor.ayni ruya bu hece bir kac kez gordum.umarim oyledir.simdi kan testi için gidiyorum.arkadaslar kendinize çok dikkat edin lutfen.insallah bende 9 ayi sizinle geçirebilirim.oyle olmazsa hayatim boyunca unutmayacagim 14 mart bebegimin dogum tarihi olacakti diyesenağlama

inşallah hayırlı haberlerle dönersin....ama sonuç ne olursa olsun unutmaki allah öyle uygun görüyordur...en gel olamazsın...umarım herşey çok güzel olur

tesekkur ederim arkadaslar umarim dediginiz gibidir.bu arada 8 mm degil 08 mm mis.en son 7 hazirandi reglimin ilk gunu yani 6 hafta 5 gun.ama ben 23 hazirandan sonra hamile kaldim buna eminim.doktor kalbi aktif degil yazmis rapora.ve normalde 20 mm uzerinde olmasi gerekirken 0.8 diyor bilmiyorum.umarim bebegim gerçekten kuçuktur.doktor yanilmistir bilmiyorum.herhangi bir rahatsizligim yok kanamamda olmadi.sali gunu tekrar gidecegim.o zaman kesin birsey soyleyebilirm dedi doktor.bu arada psikolojok olarak karnimda kasilmalar basladi doktordan sonra.ayrica kizlar bir sey daha sormak istiyorum size vajinal ultrasonla baktilar mi?bana oyle bakti doktr.yakinlarim çok kizdi ilk aylar zaraliymis diye yarinda kan testi yapicam tekrar degerleri yazarim .benim için dua edin lutfen bebegime birsey olmasin.

arkadasım senı dusunurken aklıma bısey geldı.sen 2. bı doktora muayene oldunmu? yanı doktorundan memnunsan bıle ondan habersız bence yapmalısın bunu.ne bılıyım belkı ultrason cıhazında bı problem olabılır.yada dıger bı doktor bı tedavı dusunebılır.yada aynı seylerı soylese bıle en azından kesın olarak ogrenmıs olursun barı.oyle bı aklıma geldı yanı.umarım hersey yoluna gırer:nazar:

merhaba kızlar
bende 17sinde olmam gerekiyordu olmadım 20sinde lekelenme oldu
buna istisnaden dr gittim kan değerim 2.27 çıktı ama 3 haftalık olduğu için
30unda test tekrarlanacak inş yükselir bende hamişliğimi ilan ederim
tabi buna göre bende mart ayı annesi olacağım:dance::dance:
inşallah aramıza katılırsın canım

:dance::dance::dance:

günaydın kızlar birşey yok falan derken bulantılar başladı dün sadece sabah kahvaltı yapabildim başka hiçbirşey yiyemedim işin kötüsü suda içemiyorum su içince felaket bulantı yapıyor şu günleri bir atlatsaydım hepimiz inşallah biran evvel atlatıp şu 2.trimestere geçerizde!en rahat o dönem...beatrise güzel haberlerini bekliyorum canım dualarım seninle.....

kızlarrr bir sürü kişi olmamıza rağmen katılım oranının çok az olduğunun farkındamısınız????herkes okuyup geçiyormu???kimse yazma zahmetinde bulunmak istemiyor sanırım..(birkaç kişi dışında)......ben bu topiğin daha canlı,aktif ve katılım sayısının daha çok olacağını ummuştum..ama öyle bişey göremiyorum..benimle aynı fikirde olanlar varsa lütfen fikirlerini belirtsin

günaydın kızlar birşey yok falan derken bulantılar başladı dün sadece sabah kahvaltı yapabildim başka hiçbirşey yiyemedim işin kötüsü suda içemiyorum su içince felaket bulantı yapıyor şu günleri bir atlatsaydım hepimiz inşallah biran evvel atlatıp şu 2.trimestere geçerizde!en rahat o dönem...beatrise güzel haberlerini bekliyorum canım dualarım seninle.....
günaydın baby nurse.....bendede bulantı yok henüz üzerimdeki halsizlikte gitti biraz.....bazen çok enerjik bile oluyoırum....sen kaç haftalıktın?demekki bulantıları hepimiz yaşayacağız

günaydın baby nurse.....bendede bulantı yok henüz üzerimdeki halsizlikte gitti biraz.....bazen çok enerjik bile oluyoırum....sen kaç haftalıktın?demekki bulantıları hepimiz yaşayacağız
ben şuan 6+6 oldum ben şu 1haftadır çok hastayım benim ilk haftalarım hep böyle geçer bende mecbur çalışıyorum sabahları çok kötü oluyorum öğlen ve öğleden sonra iyiyim yandım valla bu bulantılarla....

kızlarrr bir sürü kişi olmamıza rağmen katılım oranının çok az olduğunun farkındamısınız????herkes okuyup geçiyormu???kimse yazma zahmetinde bulunmak istemiyor sanırım..(birkaç kişi dışında)......ben bu topiğin daha canlı,aktif ve katılım sayısının daha çok olacağını ummuştum..ama öyle bişey göremiyorum..benimle aynı fikirde olanlar varsa lütfen fikirlerini belirtsin
bende aynı şeyi düşünüyorum hatta iletişim kuramadığımızı düşünüyorum bazı arkadaşlara teşekkür gönderiyorum hayırlı olsun diyorum bakıyorum başka biriyle konuşmuş benim yazdığıma bir cevap bile yok yani bir teşekkür yazmak bile fazla geliyor

bende aynı şeyi düşünüyorum hatta iletişim kuramadığımızı düşünüyorum bazı arkadaşlara teşekkür gönderiyorum hayırlı olsun diyorum bakıyorum başka biriyle konuşmuş benim yazdığıma bir cevap bile yok yani bir teşekkür yazmak bile fazla geliyor

haklısın arkadaşım aynı fikirdeyim...günlerdir bunu düşünüyorum...listede kaç kişi var saymadım ama 3-5 kişi olmadığımız kesin...arkadaşlar biz burda 9 ayımızı hep birlikte acısıyla,tatlısıyla geçireceğiz mutlaka bir derdimiz sıkıntımız olacak ve burada paylaşacağız...istiyorumki sadece derdimiz olduğunda değil en azından arada sırada girerek bişeyler yazalım..durumumuzdan haber verelim....bazıları hamile olduğunu açıklıyor bir dahada göremiyoruz o arkadaşları...yazdıklarımızın içinden sadece kendinizle ilgili olan problemleri okuyup geçmeyin biraz daha katılımcı olalım hepimiz...böylesi daha güzel değilmi?

haklısın arkadaşım aynı fikirdeyim...günlerdir bunu düşünüyorum...listede kaç kişi var saymadım ama 3-5 kişi olmadığımız kesin...arkadaşlar biz burda 9 ayımızı hep birlikte acısıyla,tatlısıyla geçireceğiz mutlaka bir derdimiz sıkıntımız olacak ve burada paylaşacağız...istiyorumki sadece derdimiz olduğunda değil en azından arada sırada girerek bişeyler yazalım..durumumuzdan haber verelim....bazıları hamile olduğunu açıklıyor bir dahada göremiyoruz o arkadaşları...yazdıklarımızın içinden sadece kendinizle ilgili olan problemleri okuyup geçmeyin biraz daha katılımcı olalım hepimiz...böylesi daha güzel değilmi?

size katılıyorum sayımız fazla gerçekten ama katılım yok inşallah bundan sonra olur.

haklısınız.katılıyorum bende.burası bı paylasım alanı.sadece okumak okuyana bı faydasaglar belkıde.ama yazan emek ve zaman harcayanlar ne olacak. paylasım tek taraflı olmaz.alısverıs gıbı dusunmek gerek. bazen zor bazen keyıflı zamanlarımızı paylasarak kendımızle aynı seylerı yasayan ınsanlarla konusarak daha rahat gecırebılırız bı gunlerı.o yuzden ben herkesı katılmaya yazmaya davet edıyorum.haydı kızlar bırlıkten kuvvet dogar kucukken ızledıgımız gıbı hadı woltranı olusturalım:dance:

X