2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ya bişey söyleyeceğim bu kabızlık beni mahvediyor. normalde de 3-4 güne bir çıkardım ama bu hafta resmen ızdırap çekiyorum. çok canım yanıyor senağlamasenağlamasenağlama ne yapmalı ne etmeli? hamilelikle ilgili herhalde bu da di mi? önceden olmazdı çünkü böyle.

canim ya kiyamam kac haftalikken 8mm cikti bebegin, ben 6 haftalikken ultrasyona girdigimde 8mm ydi, umarim bir sorun yoktur

Güzelim hemen panik yapma dur bir bakalim belki hakikaten cok cok kücüktür. Dua edelim insallah hersey yoluna girer,rahat olmaya calis,biliyorum cok cok zor ama....

Allah Allah naisl oluyo ben tam 6 haftalikken gittim bana 4mm dedi hersey yolunda dedi bak simdi tedirgin oldum bende benmi yalnis anladim yoksa

ayrica sanirim 6+5 haftaliksin eger öyleyse kalbinin duyulmasi icin erken daha zaten

Ayrica arkadaslar tekrardan merhaba,

Size iyi haber verdikten sonra pek giremedim. Öncelikle yanimda olan herkese tesekkürler. İnanin burda paylasmak insani cok rahatlatiyor. ve gittikce de ailemiz genisliyor bakiyorum da :) yeni hamis arkadaslar hos geldiniz :) umarim sorunsuz ve kolay bir sürec geciririz hep birlikte...

Bu arada kizlar ben patlicam ya da ortadan ikiye yarilcam :) bu ne sis anlamadim ya??? benim kadar sisi olan var mi aranizda bilmiyorum ama daha simdiden bu kadar sisersem ilerisini düsünemiyorum Allah muhafaza.... bir de Allahim karnim kütük gibi..gaz problemi de var her hamisin yasayabilecegi cinsten..bunun icin tavsiyesi olan var mi ya?

Cananca51 seninle SATlarimiz ayni canim,bende de henüz birsey yok korkacak birsey yok...ya zaten herkesin bünyesi farkli oluyor...insallah kolay bir hamilelik geciririz...

Ayrica kesesi gözükmeyen arkadaslar hemen panik yapmayin benim gibi :) ben hemen size deneyimlerimi anlatayim..ben de doktora giitigim de (tam 5 haftalikti) kese gözükmedi ve normalde B hcg degeri de kesenin gözükmesi icin yeterli seviyedeydi ve doktorumun bunu demesi beni 2 gün boyunca bosubosuna tedirgin etti...bazen gereksiz yere konusyor ve insani tedirgin ediyorlar inanin...meger adet gününün en az 10-15gün geckmesi lazimmis kesenin gözükmesi icin..neyse 5 gün sonraya yani 5 arti 5 günlükken randevu verdi ve gözüktü elhamdüllillah... diyecegim o ki siz haftaya falan bakipta kafanizi bos yere mesgul etmeyin benim gibi,herkesin bünyesi farkli inanin..ben bunu cok iyi anladim bu olayda..Hic caninizi sikmayin ben üzdügümle kaldim bebisimi..ben bu kadar etkilenmisken kimbilir onu ne kadar etkiledim onun icin Sido hic takma kafana,yanina kar olarak kalmiyor canim..ben eminim ki Allahin izniyle bak gör göreceksin keseyi ve benim gibi kendine kizacaksin sonra :) iyi haberlerini bekliyorum canim...

bu arada arkadaslar ben sanirim 1 hafta kadar olamiyacagim,gelince herkesi saglikli bulmak dilegiyle...Allaha emanet olun...görüsmek üzere....

tesekkur ederim arkadaslar umarim dediginiz gibidir.bu arada 8 mm degil 08 mm mis.en son 7 hazirandi reglimin ilk gunu yani 6 hafta 5 gun.ama ben 23 hazirandan sonra hamile kaldim buna eminim.doktor kalbi aktif degil yazmis rapora.ve normalde 20 mm uzerinde olmasi gerekirken 0.8 diyor bilmiyorum.umarim bebegim gerçekten kuçuktur.doktor yanilmistir bilmiyorum.herhangi bir rahatsizligim yok kanamamda olmadi.sali gunu tekrar gidecegim.o zaman kesin birsey soyleyebilirm dedi doktor.bu arada psikolojok olarak karnimda kasilmalar basladi doktordan sonra.ayrica kizlar bir sey daha sormak istiyorum size vajinal ultrasonla baktilar mi?bana oyle bakti doktr.yakinlarim çok kizdi ilk aylar zaraliymis diye yarinda kan testi yapicam tekrar degerleri yazarim .benim için dua edin lutfen bebegime birsey olmasin.

merhaba kozet.kontrol panelinden setting kisminda ayarlariniz var.oraya gir ordan ozel mesajlasma ayarlarini aktif hale getirebilirsin.

canım ılk aylar zaten vagınal ultrasyon baklıyo pek zararı oldugunuda sanmıyorum zararımıza bi iş yapmazlar heraldeyerimseniben benımde 8 hazıran sat tı ben 5 hafta 5 günlükken keseyı gordum 6.5mm ınsaallah bi sorun cıkmaz canım

Son düzenleme:
tesekkurler kizildeniz.birde cehaletimi bagislayin ama benim raporda 0.8 yaziyor yani 1 mm bile degilmi yoksa ben mi yanlis anladim.çunku arkadas anlatirken 8 mm dedi.dil bilmemek ne kotu Allahim.arkadasim tercumanlik yapiyor bana.o yuzden sizler kadar bilgili degilim her konuda.doktora soramadigim için.

hayırlı olsun canım bebeğin:dance::dance::dance:

ne kadar güzel sürpriz bebek...hayırlı olsun bebeğin arkadaşım

hayırlı olsun bebişin...evet 25 mart görünüyor doğum ama tabii bu normal doğum 40 hafta,eğer sezeryan olursan 10- 15 mart gibi olabilir

canım çok üzüldüm yaaa benimde daha kalp atımı başlamadı seninle aynıyız istersen başka bir dr a daha git inşallah toparlar

arkadaşım takıldığın yerlerde bize danışabilirsin çok zor gurbet elde dil bilmemek!vaginal ultrasonun hiçbir sakıncası yok emin ol olsaydı doktorlar bunu göze almazlardı hayırlısı olur inşallah

arkadaslar midemde cok fazla yanma var sizdede oluyormu? bide sabahlari cok enerjigim gune cok guzel basliyorum ama ogleden sonra 3 te gun bitiyo benim icin sadece uyumak istiyorum canim hicbisey yapmak istemiyo huzursuz bi insan oluveriyorum.

merhaba kızlar
bende 17sinde olmam gerekiyordu olmadım 20sinde lekelenme oldu
buna istisnaden dr gittim kan değerim 2.27 çıktı ama 3 haftalık olduğu için
30unda test tekrarlanacak inş yükselir bende hamişliğimi ilan ederim
tabi buna göre bende mart ayı annesi olacağım:dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…