2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar daha önce yazmıştım folik asidin az da olsa bulantı yaptığını, dr. uma sordum çok rahat oluyorsan onu içmeyince içmeyebilirsin dedi, sonuçta gıdalarla filan da alabilirsin dedi, bi,r de ben şunu duymuştum, nöral tüpler zaten 2. ayda filan kapanıyormuş onun için özellikle hamile kalmadan ve ilk 1 ay çok önemliymiş içmek. tabii bunu dr. söylemedi, sadece bir duyum:))
bir de mecburen 2 gün önce başka dr. a gitmiştim o da sodayı sorunca her gün içme, haftada 2-3 iç ,içindeki potasyum zararlı olabilir dei. siz duydunuz mu böyle bir şey??

hem de çok mesela ben oğlumda hep erik filan yemiştim şimdi ekşi şeyler pek hoş gelmiyor bana, şeftali çok yiyorum mesela

folic asitde bulanti yapabiliyor demek..
bende bi doktoruma danisim bari.. birakbilirsin derse birakim.. ama ben kendimi biliyorum, birakamam ..kiyamam bebime
:bbo:

hem de çok mesela ben oğlumda hep erik filan yemiştim şimdi ekşi şeyler pek hoş gelmiyor bana, şeftali çok yiyorum mesela

bide öyle diyorlar mesela.. hamilelikde neyi cok severek yersen bebek dünyaya geldikten sonra ondan bikarsin canin bile almaz diyorlar.. görücez insallah
:1closedeyes:

[/QUOT ledaelara
Allahım sorunsuz doğsunlar inşallah..Dünya kadar test uygulayacaklar ,bebişlerimize başarılar diliyorum..Hepsini sağlıkla geçip evlerinde ki yerlerini alsınlar[/QUOTE]

buraya kadar geldi ya meleklerimiz sorunsuz insallah bundan sonrasinida saglikla geciricekler ve deidgin gibi evlerimizdeki yerlerini alicaklar :asigim:

folic asitde bulanti yapabiliyor demek..
bende bi doktoruma danisim bari.. birakbilirsin derse birakim.. ama ben kendimi biliyorum, birakamam ..kiyamam bebime

içindeki b vitamini özellikle yapıyormuş bulantıyı, gıdalarla alabilirsin deyince karar verdim ben de , çünkü bu şekilde hiç bir şey yiyemiyorum, açım resmen

içindeki b vitamini özellikle yapıyormuş bulantıyı, gıdalarla alabilirsin deyince karar verdim ben de , çünkü bu şekilde hiç bir şey yiyemiyorum, açım resmen

bende 4 kilo verdim 10 günde..
normalde denesem veremem 4 kilo falan

merhaba arkadaslar bende nasipse mart annesi olucam beniki henuz 4 haftalik hic mide bulantim yok normalmi ben bulanmasini istiyorum cunku sigarayi biraktim 5 gun oluyo midem bulanirsa canim sigara istemez diye dusunuyorum ama tik yok.

merhaba arkadaslar bende nasipse mart annesi olucam beniki henuz 4 haftalik hic mide bulantim yok normalmi ben bulanmasini istiyorum cunku sigarayi biraktim 5 gun oluyo midem bulanirsa canim sigara istemez diye dusunuyorum ama tik yok.

daha erken cnm.bulantılar genelde 6.haftada baslıyor.

slm kızlar herkese....5 hafta 4 günlük hamileyim...geceleri benim gibi kabus gören varmı?çok sıkıntılı rüyalar görüyorum çoğunluklada hep bebekle ilgili rüyalar görüyorum allah hayır etsin dün akşamda düşük yaptığımı gördüm..benim gibi olanlar varmı??

evet ya ben nıye gec doguruyorum allah allah benım gıbı sat ı 30mayıs olanlar 6martta doguruyo ben nıye 13 martttttttttttttt?????

evet ya ben nıye gec doguruyorum allah allah benım gıbı sat ı 30mayıs olanlar 6martta doguruyo ben nıye 13 martttttttttttttt?????

doktor bir ihtimal bir hafta geç doğurursun diye belki ileri bir tarih söylemiştir...ilk hamileliğimde kızımda söylediği tarihten bir hafta önce doğurmuştum mesela..

bencede yanlış hesaplanmış o satına göre 7 mart oda 40 haftanın dolduğu tarih eger sezeryan olursan bunda bir 10 gün önce olur 38. haftada yani...

Hayırlı olsun canım hamişliğin. Dur baklım daha yolun çok başındasın. Belkide benim gibi bulantın falan olmaz. Canın sigara istediğinde aklına bebişini getir. Sağlıklı doğmasını istiyorsun değilmi.:CüvCüv:

Aynen bende meyveyi çok yiyorum.

Arkadaşlar yarın doktor kontrolu var kalp atışlarını duymak için gidicezz umarım duyarız onun kalp atışlarını çokkkk heyecanlıyım sanki bugün geçmiyor hiççç dakikalr uzayıp gidiyor..........

canim bence hic isteme olursa cok pisman olursun istedigine sigaradan uzak durmak bulantilardan daha kolay bence

allah hayirlara cikarsin canim bende bir kere gördüm düsük yaptigimi ama ben 5 ay önce düsürdügüm icin cok kafama takiyorum sanirim bilinc altima yerlesti o yüzden görüdm sende fazla düsünüyor olabilirisn rahat olmaya calis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…