2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

allah hayirlara cikarsin canim bende bir kere gördüm düsük yaptigimi ama ben 5 ay önce düsürdügüm icin cok kafama takiyorum sanirim bilinc altima yerlesti o yüzden görüdm sende fazla düsünüyor olabilirisn rahat olmaya calis

evet bende sürekli düşündüğüm için görüyorum sanırım..birde sitede yazılan bazı şeylerden ister istemez etkileniyoruz..mesela birinin düşük yaptığını duysam akşam kendimi düşük yaparken görüyorum..bilinçaltı sanırım..rahat olmak lazım..

evet bende sürekli düşündüğüm için görüyorum sanırım..birde sitede yazılan bazı şeylerden ister istemez etkileniyoruz..mesela birinin düşük yaptığını duysam akşam kendimi düşük yaparken görüyorum..bilinçaltı sanırım..rahat olmak lazım..

evet ya insan üzülüyor okuyunca tedirgin oluyor ya benimde basima gelirse diye Allah yasayanlara sabir versin kimseyede yasatmasin cok zor

Arkadaşlar yarın doktor kontrolu var kalp atışlarını duymak için gidicezz umarım duyarız onun kalp atışlarını çokkkk heyecanlıyım sanki bugün geçmiyor hiççç dakikalr uzayıp gidiyor..........

umarım herşey dilediğin gibi olur.

Arkadaşlar yarın doktor kontrolu var kalp atışlarını duymak için gidicezz umarım duyarız onun kalp atışlarını çokkkk heyecanlıyım sanki bugün geçmiyor hiççç dakikalr uzayıp gidiyor..........

zeynocum bende merak ediyorum canım. İnşallah yarın hayırlı haberlerle döneriz. Geçiyo gülüm bak öğlen oldu.:dance:

evet ya ben nıye gec doguruyorum allah allah benım gıbı sat ı 30mayıs olanlar 6martta doguruyo ben nıye 13 martttttttttttttt?????

MERHABA PAYLAŞIM BEN DE aynı senin gibiyim. satım 21 mayıs ve doğum 13 mart görünüyor çünkü bende geç yumurtlama oldu o yüzden seninki de öyledir. merak atme canım ayrıca benim ultraonda görünene göre 6 hafta 6 günlüğüm ama normalde 4 hafta 6 günlüğüm biraz karışık bu durum genelde düzensiz adet görenlerde oluyor.

MERHABA PAYLAŞIM BEN DE aynı senin gibiyim. satım 21 mayıs ve doğum 13 mart görünüyor çünkü bende geç yumurtlama oldu o yüzden seninki de öyledir. merak atme canım ayrıca benim ultraonda görünene göre 6 hafta 6 günlüğüm ama normalde 4 hafta 6 günlüğüm biraz karışık bu durum genelde düzensiz adet görenlerde oluyor.

pembiş bende 4 hafta 6 günlükken ultrason kağıdında 6 haftalık görünüyodu..demekki böyle olanlarda varmış..şu an 5 hafta 4 günlüğüm ultrasonda kaç haftalık görünücem merak ediyorum...kızlar birde size bişey sorucam....ben ilk kan testini adet günümden sonraki gün yaptırdığımda 195 çıkmıştı..ondan sonraki hafta doktor ultrasonda keseyi görünce bir daha test yapmaya gerek yok keseyi gördük çünkü dedi..şu an değerim kaç bilmiyorum yaptırmadım bende..sizede böyle bişey demişmiydi?

:dance:ŞenizMerhaba bende mart annesiyim ve çok mutluyum. SAT 5 haziran. Henüz sadece BHCG baktırdım 2 hafta önce doktora gittiğimde toplu iğne kadardı ve kese oluşmamıştı. Ağustosun ilk haftası gibi gideceğim doktora tekrar. Şimdilik sadece çok uyuyorum, bulantılarım yok. Folic asit bende de şişkinlik yapıyor yani 5 aylık hamile gibi dolaşıyorum bazen :) Bende ilk kalp seslerini duymak için sabırsızlanıyorum. Benide listeye eklerseniz sevinirirm. SAT göre 7 haftalık hamileyim.

:CüvCüv:Slm arkadaşlar. 1 saat kadar önce bebişime bakmaya gittim. 9 haftalik olmuşuz yaaa. bebekim şu anda 25 mm ymiş....öyle kipirdanip duruyodu bitanecim.. Ama bu arada da 1 kilo almişim kizlar yawww. Biraz canim sikildi. Egzesiz verdi ya sabah kalkinca yap yada akşam eve gidince aç karnina yap vücudun zinde olur kendini salmaz dedi.işte benden böleeee......:icecream:

QUOTE=glcncrn;3400476]:CüvCüv:Slm arkadaşlar. 1 saat kadar önce bebişime bakmaya gittim. 9 haftalik olmuşuz yaaa. bebekim şu anda 25 mm ymiş....öyle kipirdanip duruyodu bitanecim.. Ama bu arada da 1 kilo almişim kizlar yawww. Biraz canim sikildi. Egzesiz verdi ya sabah kalkinca yap yada akşam eve gidince aç karnina yap vücudun zinde olur kendini salmaz dedi.işte benden böleeee......:icecream:[/QUOTE]

Oh oh maaşallah canım yaa.:nazar: Ne kadar güzel. Kucağınada alcaksın inşallah sağ salim.Çok sevindim. İştahın iyi demekki ne zaman aldın hemen 1 kiloyu yaw.
dance3jx8.gif
[

Herkese selam arkadaşlar....,
Aramıza yeni arkadaşlar katılmış onlara hoşgeldiniz diyorum, ayrıca doktordan iyi haberle dönen arkadaşlarada çok mutlu olduğumu iletmek isterim....
Dün sabah şikayetlerimin fazla olmadığını yazmıştım. Nazar deydi sanırım:eek:klava:1no2:dün öylenden beri ne yediysem çıkarıyoruyorum...bilgisayara bakmak bile beni fena ediyor mesajlarınızı şimdi okudum..........tatlicadiarzu
Daha önce sormuştum Samsunda yaşayan arkadaşlar hangi hastaneye ve doktora gidiyor diye ... cevap yazarsanız çok sevinirim..
:CüvCüv:

kızlar bende hiç belırtı yok hala gercı ıyı bı yönden bulantı falan hiç yapmıyorum masaallah :nazar: subora gecmıs olsun canım ınsaallah tez zamnada gecer bulantıların glcnrcn canım maşaallah sana :) doktor egzersız verdı demek bende ara ara yapıyorum zaten kıloluyum daha cok almaktan korkuyorum muhterem canım hoş geldın aramıza a.s. öptüm hepınızı tatlı hamişler

:dance:ŞenizMerhaba bende mart annesiyim ve çok mutluyum. SAT 5 haziran. Henüz sadece BHCG baktırdım 2 hafta önce doktora gittiğimde toplu iğne kadardı ve kese oluşmamıştı. Ağustosun ilk haftası gibi gideceğim doktora tekrar. Şimdilik sadece çok uyuyorum, bulantılarım yok. Folic asit bende de şişkinlik yapıyor yani 5 aylık hamile gibi dolaşıyorum bazen :) Bende ilk kalp seslerini duymak için sabırsızlanıyorum. Benide listeye eklerseniz sevinirirm. SAT göre 7 haftalık hamileyim.

aramıza h.geldin...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...bende 5 aylık gibi görünüyorum:))folik plus alıyorum omu yapıyorki?

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs...........13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi.............................31 Mayıs............7 Mart
kapkara...........................31 Mayıs............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
aycacoskun.....................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
adayadayı........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
SİRET.............................6 Haziran..........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran..........14 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
DRAJE............................8 Haziran..........13 Mart
sibel07............................10 Haziran.........17 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
uglywife...........................10 haziran.........17 Mart
Ardayasbu.......................11 Haziran.........18 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
tuğba_a...........................14 Haziran.........21 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran.........24 Mart
e-u.................................18 Haziran.........25 Mart
afb..................................22 Haziiran........29 Mart
öykübebek......................25 Haziran.........1 Nisan

muhterem.... ekledim senide. Aramıza hoşgeldin. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin..:dance:

Merhaba arkadaşlar..İki aydır bu güzel forumu ve sizleri takip ediyordum..Bu ay denemeye başlamıştık ve acaba ne zaman katılırım aranıza diye merak ediyordum!!!Veeee...Pazartesi günü bende hamile olduğumu öğrendim!!!:teytey: Hiç beklemiyordum!hatta kesin hastalanırım rahat rahat hastalanayım etkilemeyeyim kendimi diye evde olan testi yapayım dedim sabah,o kadar rahat ve emindimki nasılsa yok bişey diye...Meğerse varmış,meğerse benimleymiş bu küçücük melek!!!! :dance: inanamadım,hala inanamıyorum!!! :1rolleyes: Tabii kan testiylede hemen sonrasında destekledim....Ama inanılmaz mutluyum!!SATıma göre 26 Mart beklenen tarihim...Benide alırsanız aranıza sevinirim!Hepimize sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir 9 ay diliyorum!!!!! :sm_cool:

Merhaba arkadaşlar..İki aydır bu güzel forumu ve sizleri takip ediyordum..Bu ay denemeye başlamıştık ve acaba ne zaman katılırım aranıza diye merak ediyordum!!!Veeee...Pazartesi günü bende hamile olduğumu öğrendim!!!:teytey: Hiç beklemiyordum!hatta kesin hastalanırım rahat rahat hastalanayım etkilemeyeyim kendimi diye evde olan testi yapayım dedim sabah,o kadar rahat ve emindimki nasılsa yok bişey diye...Meğerse varmış,meğerse benimleymiş bu küçücük melek!!!! :dance: inanamadım,hala inanamıyorum!!! :1rolleyes: Tabii kan testiylede hemen sonrasında destekledim....Ama inanılmaz mutluyum!!SATıma göre 26 Mart beklenen tarihim...Benide alırsanız aranıza sevinirim!Hepimize sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir 9 ay diliyorum!!!!! :sm_cool:

hayirli olsun canim ins saglikla alirsin bebeigni kucagina

hayirli olsun canim :)))

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs...........13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi.............................31 Mayıs............7 Mart
kapkara...........................31 Mayıs............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
aycacoskun.....................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
adayadayı........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
SİRET.............................6 Haziran..........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran..........14 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
DRAJE............................8 Haziran..........13 Mart
sibel07............................10 Haziran.........17 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
uglywife...........................10 haziran.........17 Mart
Ardayasbu.......................11 Haziran.........18 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
tuğba_a...........................14 Haziran.........21 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran.........24 Mart
e-u.................................18 Haziran.........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran.........26 Mart
afb.................................22 Haziiran........29 Mart
öykübebek......................25 Haziran.........1 Nisan

yadaji.... ekledim senide canım. Aramıza hoşgeldin. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin..:dance:

X