2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım geçmiş olsun.benim de oldu ama çok az doktoruma söyledim çoğalırsa haberim olsun dedi ve progestan verdi.şu an kesildi. çoğu kadında bu şekilde olabiliyormuş rengi değişmedikçe ve miktarı artmadıkça endişelenmeye gerek yok.

çok teşekkür ederim arkadaşım cvabın için içimi rahatlattın biraz olsun morale o kadar ihtiyacım var ki sağol:teselli:

YA ARKADAŞLAR YAAA bende inanılmaz baş dönmesi ve halsizlik var içimden hiç bişey yapmak gelmiyo tansiyonmda düşük arnızda benim gibi olan varmı*

YA ARKADAŞLAR YAAA bende inanılmaz baş dönmesi ve halsizlik var içimden hiç bişey yapmak gelmiyo tansiyonmda düşük arnızda benim gibi olan varmı*

merhaba,ben de seninle aynı durumdayım bugün doktora gittim bunun gayet normal olduğunu bedenimin bu değişiklere alışmaya çalışırken verdiği tepkiler olarak algılamam gerektiğini söyledi.Tansiyonda ki farklılıklar için de gayet doğal kan şekerin sürekli değişiyor beslenmene dikkat et, dinlenmeye ve alışmaya çalış dedi..bence senin içinde durum böyledir sıkma canını bebecikler iyi olsun yeterki..kafamçokkarıştı

canim yanlis hatirlamiyorsam senin bulantilarinda cok yogundu dimi?
onlar icinde birsey dedimi? yada herhangi bisey tavsiye ettimi??
:uhm:

canim yanlis hatirlamiyorsam senin bulantilarinda cok yogundu dimi?
onlar icinde birsey dedimi? yada herhangi bisey tavsiye ettimi??
:uhm:

Evet canım günde 4 kez falan çıkartıyorum onun için serum takmalıyız dedi ama ben sevmiyorum damarıma takılan iğneleri ve onlarla yatarak beklemeyi ,kendimi serum takılıcak kadar halsiz hissetmediğimi söyleyip kabul etmedim, yarın kan ve idrar için gideceğim umarım eksik bişeyler çıkmaz ve serumdan yırtarımlaelaelaelaelae

hadi canim insallah bi pürüz cikmazda vermezler serumu..
benim doktorumda bana hap verdi ama yutmak istemiyorum aslinda.. sIKIyorum simdilik disimi.. bakalim nereye kadar..
bide bana sabah yatakdan kalkmadan tuzlu bisyler ye oda bastiri bulantiyi dediler ama midem benden önce kalkiyor bastirmaya kalmiyorki
tatlicadiarzu

Ben bugün bebeğimi gördüm,22.5mm lik bir bebekim var :) İnşallah sağ salim bebeklerimize kavuşuruz..

Evet kesinlikle çok haklısın miğde daha erken uyanıyor..Bulantı başladıktan sonra bişey yenilsede o duygu geçmiyor ki o yüzden ben her sabah safra görneye alıştım:1shok:doktor bana dramamine vermişti bir önce ki gidişimde ama hapın görüntüsü dahi miğdemi bulandırıyor..Yarın doktora aç karnına gitmem gerekecek yani kendimi siyah bir poşete öğürürken hayal etmekte hiç zorlanmıyorum Allah yardımcımız olsun..

Allah yardimcimiz olsun.. anne olmak hakikaten kolay degilmis. bunu anlamis olduk böylece.. de
eh be yavrum.. bari dünyaya gelene kadar biraz daha rahat rahat yasasaydik, biliyoruz, dünyaya geldinmi kök söktüreceksin bize.. dimi ya :dilcikar:
ama basim gözüm üstüne yinede senden gelen hersey
:asigim:

ben daha adet günüm gelmeden bu göğüs ağrısından anlamıştım hamileleiğimi, şimdi az az geçer oldu v büyüdüler biraz, çamaşırlarımı yenilemek zorunda kaldım:))

ben daha adet günüm gelmeden bu göğüs ağrısından anlamıştım hamileleiğimi, şimdi az az geçer oldu v büyüdüler biraz, çamaşırlarımı yenilemek zorunda kaldım:))

masallah canim
o zaman seninkiler biraz degil baya baya büyümüsler, camasirlariniyenilemek zorunda kaldiysan..
bendede gözle görülür bir fark var ama daha camasirlarim oluyor yani
:icecream:

masallah canim
o zaman seninkiler biraz degil baya baya büyümüsler, camasirlariniyenilemek zorunda kaldiysan..
bendede gözle görülür bir fark var ama daha camasirlarim oluyor yani
:icecream:

benimkiler oluyor ama gene de hava da sıcak olunca sanki huzursuz oluyorum, o yüzden değiştiriverdim:1rolleyes:

yaw yeni yeni fark ediyorum kendimde.. hamile kalmadan önce kendimi bildim bileli tatli sekerli hastasiydim.. simdi yedimmi midemi bulandiriyor.
tam terside mesela meyveyi arada bi aklima eserse yerdim simdi her gün canim istiyor.. heleki üzümü.. bi oturusta acayip cok üzüm yiyorum..

varmi sizdede böyle degisiklikler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…