2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldin aramıza mondschein2(bir daha yazabileceğimden emin değilim ama)

ablam boşanmış arkadaşlar. durumu kötü. cumadan sonra yanıma çağırdım. hakkında hayırlısı olsun inşallah..tebessüm canım verdiğin bilgiler çok faydalı. bugun yeşilköy pazarı vardı, uzak biraz ama yürüyüş de yaptım hiç değilse, brokoli aldım 1 kg.

size bir önerim çoban olsun, yeşillikli olasun salatalara çiğ brokoli çok güzel oluyo. küçük çiçeklere ayırıyorum yıkayıp koyuyorum. süper oluyo. bu şekilde veya tuzlu kaynayan suda haşlarsanız, hemen sonrasında soğuk suya atıp, süzersiniz. sarmısak, zeytinyağı, limon, tuz karışımı sosla süper oluyo.

bebeişlerimiz beslenirken biz de güçsüz kalmayalım:)

ayy cikacagim dedim cikamadim :) gözüm yine burda :)

zakkumcum ben tesekkür ederim. walla aslinda cig tüketmek daha iyi olur sanirim ama vitaminlerinin sadece yagda cözülüp cözülmedigini arastirmak lazim. Ama kalsiyum kalsiyumdur ondan birsey kaybetmez elbette...

yelcan cnm ztn bir liste mevcut.tam hatirlamiyorum kaci kizdi kaci erkek ama kizlar önde walla... Buket arkadasimiz ekliyor.bilgilerini ver lütfen seni de eklesin.
ben de sanirim haftaya pesembe ögrenmis olacagim insallah.

tebessüm neden belli olmadı daha ya ? doktor hiç mi tahmin edemedi. benimkine 11. haftada tanı konuldu

ben ve eşim de kız çok istedik. ama ben öyle bi anne olurum ki kızım yanar bence. çok kuralcıyım ya.. erkek olsa dışarı yolla. aman sevgilisimi var varsın olsun deriz ister istemez. ama kızda öyle olmuyo:S aman güzel erkekler yetiştirin kızlarımız sizinkilere emanet...

öyle deme canım erkek de kız kadar zor hatta daha zor bence erkek durmaz.Gitti mi nereye gidiyo esrar mı kullanıyo arkadaşları napıyo düşün dur.Ayrıca kucağında her an bir bebekle gelip anne al torunun da diyebilir :roflol:

kizlar nerelere varmis düsünceler.. biz bu bacaksizlari kucagimiza alana kadar daha neler neler kurariz kafamizda böyle.
. sırnaşık şey

tebessüm canım büyükanne büyükbaba kavramı bende hep beraber olduğumuz için beni korkutuyo çünkü bebeğim onlarla daha çok vakit geçirecek yoksa başka sorun yok ama beni dinlemeyecek diye çok korkuyorum istediğim eğtimi verememk daha çok korkutuyo
buketciğimhastane çantamıza 15li hastane çıkışını yıkadım ütüledim koydum ayrıca yine iç dış zıbın sapka eldiven olarak 5'li hastane çıkışıda koydum 2 takım oldu yani 1 adet kalın battaniye benim oğlan şubatta gelecek hala öle hissediyom bezni alacağım ve 1 adet soda koyacağım bebeğe anne sütünden önce 1 çay kaşığı soda verince gaz problemi olmuyormuş havlu koydum bitane altını hazır onu koydum burda hemen takarlarki sarılık olmasın diye daha eksik var kamera konacak aklıma geldikce atacağım içine
kızlar biliyorum bu ne acele diyosunuz ama ben evhamlı karıyım hele kocam benden evhamlı ona kalsa beşikde gelsin hazır beklesin diyo ama o kadarda değil yani gerçi ona ne kalmış diiyebilirsiniz ne yapayım ya sabırsızım

şimdi doktordan geldim.arkadaşımın doktoru 3lü tarama testimi sınıra yakın buldu.apar topar o gazla doktorumu aradım hemen muayene gittim.doktorum testin yaşıma göre normal olduğunu önemli olanın 3 lü testlerle birlikte yapılan diğer testlerin olduğunu belirtti.hala şüpheli baktığımı düşününce cuma günü detaylı ultranson için başka bir prof.tan randevu aldı.burada detaylı ultrasonu kendiniz karşılıyormuşsunuz.275 ylt imiş.arkadaşlar en iyisi sanırım güvendiğiniz tek bir doktora bağlı kalmak yoksa her kafadan çıkan seslerden aklınız karışabilir.

kızlar bana müsade hepinize iyi akşamlar yarın görüşürüz hepinizi öpüyorummmm

ilahi boddim cok guldurdun beni:roflol: altini bile hazir ha masallah ama dogru diyon tedbirli olmak lazim :dance:

dogru diyon herzaman tek doktora bagli kalmak en iyisi umarim guzel cikar detayli sonucu. zaten doktorunda normal demis bence korkulcak bisey yoktur.

cuma gunu insallah iyi haberlerle donersin canım, allahın izni ile biseyi yoktur insallah bebegin

iyi akşamlar ne çok şey konuşmuşsunuz yine oku oku anca bitti. son 2 akşamdır bende de acayip gaz sıkışması oluyor ki akşamaları fazla bişey yemiyorum. ilk gün çok korktum bu ne diye koridorda tur attım epey rahatlarmı diye yok banamısın demiyor ayaklarımın altına minderler koyup yattım yine yok en son şurup geldi aklıma "rennie duo" onu içtikten yarım saat falan sonra rahatladım. ama sırtıma bıçaklar saplandı gibi oldu nefes alırken ciğerlerimle kaburgalarım birbirine giriyor gibi geldi. bakalım bu akşam olacak mı, ama ena zından gaz olduğunu biliyorum artık.

ya şimdiden 4 tane talibi var kızımın. babası vermem diyo zaten. o da kıskanır sanırım. hepimize bol şans diliyorum. güzel çocuklarımız güzel insanlarla karşılaşır umarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…