2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sarıböceq slm
tepikler glince rahatladın. bende bir güzel uyudum kalktım yemeğimi yedimm bakim kızlar napıyor dedim bi senkaldın bacım

geçmiş olsun canım, inşallah yaparsın istiyorsan. hayırlısıyla

sagol canim.2 hafta sonra randevumuz var.daha dogum hakkinda konusmadik ama doktora sorcam bakalim ne diyecek.burda kolay kolay sezeryan yapmiyolar ama ben durumumdan dolayi sezeryan istiyorum bakalim artik hayirlisi.

yaprak dökümü reklam verdikçe geliyorum :)
adayadayı afiyet olsun
hekat benim bi arkadaşımda da bel fıtığı vardı sezeryan oldu ama derecesini bilmiyorum tabiki

medipole gidiyorum ama orada 25.haftama kadar randevü tarihi kalmadığı için başka bir hastanede çektireceğim fikir almak istiyorum

ben cektırdım.. Bakırkoyde radyomar dıye bır yere.. ne sormak ıstıyorsun ki.. bu arada medıpolde kıme gıdıyorsun.. Ben normalde medıcale gıdıyorum ama bu cumartesı medıpolu da bır deneyecegım

ben geldim, doyurduk karnımızı. babamız geç gelince bugün iyice geç saate kaldı yemek. bu saatte yeyince gaz olmasın da ne olsun.
hekat bel fıtığın varsa bence normal yapmazlar ama bilmiyorum yine de.

kızlar iyi akşamlar .bende hem yaprak dökümünü izliyorum bi yandanda bakıyorum aday adayı kıskandık valla koçişin mi hazırladı ahhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh.
afiyet olsun jnm hadi iyisinn.... :)

lavinia Allahtan o konuda kocşin hakkını yiyemem. gerçi eskiden daha çok yardım ederdi ama şimdide balık, et işleri herşeyiyle ona ait. şimdi diyo kızıma hazırladım ben, şimdiden atıldık 2. plana

bizim papuçlar dama şekerim ama benim koçiş söz verdi beni daha çok sevecek.hem ben olmasam o nasıl olacaktı ...demi ama en çok bizi sevsinler.

ben geldim, doyurduk karnımızı. babamız geç gelince bugün iyice geç saate kaldı yemek. bu saatte yeyince gaz olmasın da ne olsun.
hekat bel fıtığın varsa bence normal yapmazlar ama bilmiyorum yine de.

afıyet olsun tatlımkaydirigubbakcemile5

ay kızlar ben tam yemek ısıtacagım zaman tup bıttı kahvaltı gıbı yapmak zorunda kaldım

kizlar ben cok duygusal oldum hemen aglayabiliyorum.mesela bugün sarki dinliyordum.sezen aksunun bir sarkisi cikti masum degiliz diye belki bilirsiniz.sarkidaki sözleri duyunca aglamaya basladim."icindeki cocuga saril sana insani anlatir"
cok tuhaf oldum ben ya:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…