2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tebessüm çok geçmiş olsun......Allah yaşatmasın bir daha ......

hasta arakdaşlar sizlerede geçmiş olsun...
existhunder seninde hayırlı haberlerini bekliyeceğiz...

bende bugün ayın 15.ine randevu aldım...şeker yüklemesi yapılacak tahlillerim var...inşallah bişey çıkmaz...ama kızlar benim iki gündür ayak bileklerimdeki şişlik hiç inmedi...dahada arttı sanki...ne yapıcam ben yaaa canım sıkılıyo gördükçe .....çok tuzluda yemiyom suda içmeye çalışıyom....inşallah albüme filan dönmez...

tebessümcüm geçmiş olsun gaz sıkıntısı zor bende de bu aralar çok fazla gaz sıkışması var ama küçük küçük kabızlıkta başa bela

gülsah geldi mi tepikleri sonunda...ya ben de bir hissediyorum bir hissetmiyorum ama sanirim herseyi de hissetirerek yapmaz zaten cocuk milleti:roflol:simdiden alistiriyolar bizikaydirigubbakcemile3 ama onlar bizim kim oldugumuzu biliyorlar mi bakalim sengözlerimebaksanab annemin demesi gibi "kizim siz o yollari yürürken biz o yollardan dönüyorduk" deriz biz de :roflol:

şükür kavuşturana sabahdan beri beni siteye kabul etmiyo iyimi çıldıracaktım bu seferde almasaydı sadece mart anneleri bölümüne giremedim geçmişi okuyam bari sizde amma kaynatmışınız

tebessüm çok geçmiş olsun......Allah yaşatmasın bir daha ......

hasta arakdaşlar sizlerede geçmiş olsun...
existhunder seninde hayırlı haberlerini bekliyeceğiz...

bende bugün ayın 15.ine randevu aldım...şeker yüklemesi yapılacak tahlillerim var...inşallah bişey çıkmaz...ama kızlar benim iki gündür ayak bileklerimdeki şişlik hiç inmedi...dahada arttı sanki...ne yapıcam ben yaaa canım sıkılıyo gördükçe .....çok tuzluda yemiyom suda içmeye çalışıyom....inşallah albüme filan dönmez...

saol canim benim.sana da gecmis olsun. bu arada sana en iyi tavsiyem ayaklarinin altina yüksek birsey al.Ama söyle rahat bir 70-80cm olsun. o sekilde uzanmaya ya da geceleri o sekilde uyumaya calis. Cok faydasini göreceksin. Bir de soguk su tut, o da cok iyi geliyor.sonrasinda da uzan dedigim gibi. Sanirim tuz disinda cok oturmaktan ya da cok fazla ayakta kalmaktan da oluyor. insallah cok sikinti verecek boyutlara ulasmaz..gecmis olsun tekrardan cnm..

tebessümcüm geçmiş olsun gaz sıkıntısı zor bende de bu aralar çok fazla gaz sıkışması var ama küçük küçük kabızlıkta başa bela

saol canim.tskrlr.ya bilmiyorum ne yapacagiz ama yediklerimize cok cok dikkat etmemiz gerektigini daha iyi anladim. walla elim artik oyle kolay kolay birseye uzanmiyor..insallah kimse yasamaz yani yasadigimi..baksana hastaneye bile kaldirilanlar olmus..aman Allah korusun...

Bu arada esma nami diger Boddim naniknanik, dün kaynatmissiniz walla yine..kayinvalide kayinpeder :roflol: walla okudukca bir tuhaf oldum saka bir yana. Ben de büyüklerin karismasini dogru buluyorum. Bu elestiri kabul etmemek anlamina gelmiyor elbette.zaten eger bilinclilerse ve bir eksik fark ettilerse bunu sana bir kenara cekerek de söylebilirler ama cocugun yaninda dendigi zaman hakikaten fitil oluyorum ben de... cocukta ne anne figürü ne de baba figürü kaliyor ve onlarin da karismasiyla erkler catismasi yasaniyor. Zaten cocugun nefsine hos gelen seyleri destekliyorlar büyükler. cocuklar, o zmn anne-baba "out",büyükanne-büyük baba "in" olarak görüyorlar...bir ömür boyu yasamak istemiyorsaniz bu sorunu walla uygun bir lisan ile söyleyin canlarim benim...ben taa 2-3 sene öncesinden basladim görüsümü belirtmeye kaydirigubbakcemile3 hem bu sekilde kendi cocugum üzerinden olmadigi icin, genel olmasi gereken seyi söyledigim icin daha az antipatik gözükmüstür eminim. insallah da ise yarar :jeyyar:

Son düzenleme:

Sorma canım aynı dertten muzdaripim. Bugün sabah işkence çektim resmen tuvalette. Söylemesi ayıp kanatarak yırttı geçti yawff.:asigim: Dün ayva yemiştim sanırım o yaptı. Bugün tam tersine armut yedim. Bidaha yaşamak istemiyorum hiç böyle bir ızdırap yaşamamıştım. Halbuki her sabah aç karna iki kuru kayısı yerim muhakkak ya senağlama
Geçmiş olsun sanada.

Boddim bu arada hastane çantamı hazırladım diyordun neler koydun canım. Bizede fikir olsun?

Sorma canım aynı dertten muzdaripim. Bugün sabah işkence çektim resmen tuvalette. Söylemesi ayıp kanatarak yırttı geçti yawff.:asigim: Dün ayva yemiştim sanırım o yaptı. Bugün tam tersine armut yedim. Bidaha yaşamak istemiyorum hiç böyle bir ızdırap yaşamamıştım. Halbuki her sabah aç karna iki kuru kayısı yerim muhakkak ya senağlama
Geçmiş olsun sanada.

güzelim gecmis olsun.kayisi iyi fikir hakikaten.

Boddim bu arada hastane çantamı hazırladım diyordun neler koydun canım. Bizede fikir olsun?

neeee hastane cantasimiii!!!! nasil yani ya oldumu okadar :1shok: heyecanmidir korkumudur duygularim allak bullak oldu ama benim daha var ya, daha tepik bilem atmadi bizimki. gecen doktora sordum bebek nekadar erken dogarsa yasatabilirsiniz diye 24 haftalikken dedi ay cok tuhaf oldum .

QUOTE=melek81;4210743]ohhh yaa ne güzel yine erkenden evdesiniz... ben saat 7,30 dan sonra yeemek yapıyorum :KK43:

canım benim ben her zaman 1 gün önceden akşam yaparım yemeğimi de dün yapmadım işim vardı. erken evde olmak güzel. ama var ya beynimde bir sürü öğrenci sesi var. kafamın içi çınlıyor valla.[/QUOTE]

bende 1 gün önceden yaparım genelde.. bu akşama mercimek var yanına birde makarna salata falan yapacam ama yarın akşamınkini bu akşamdan hazırlamam lazım işte..

kızlarr çok giremiyorum sohbete.malum evde temizlik var..
ben bugün kızımın hareketlerini hiç hissetmedim 2 tane büyük çikolata yememe rağmen..
korkuyorum..

Canım ayaktaysan hiç hareket etmiyolar korkma ancak uzanıcaksın biraz sırtüstü o zaman başlıyolar :)

ohhh yaa ne güzel yine erkenden evdesiniz... ben saat 7,30 dan sonra yeemek yapıyorum :KK43:

bendeeeeeeeeeeee nefret ediyorummmmmmmmm.Eve gittiğimizde herşey hazır olsa evlenmeden önceki gibi kaydirigubbakcemile3

bence hastane cantasi icin cok erken canlar yaa naptiniz :ecrin_bebek:
allah korusun o kadar erken gelmesinlerkaydirigubbakcemile

slmlar bnde ikinci kez anne oluyorum cok mutluyummm ve mart annesi oluyorum,8 mart ins saglikli bir skeilde hepimiz yavrularimizi kucagimiza koyariz slmlar

X