2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

medipole gidiyorum ama orada 25.haftama kadar randevü tarihi kalmadığı için başka bir hastanede çektireceğim fikir almak istiyorum

buketçim mutfağın çok güzel olmuş canım ellerinize emeğinize sağlık
güzel günlerde sağlıkla mutlulukla kullan inşallah

kizlar nerelere varmis düsünceler.. biz bu bacaksizlari kucagimiza alana kadar daha neler neler kurariz kafamizda böyle.
. sırnaşık şey

onlar benim aklımdan hiç çıkmıyor ki..hep hakkıyla yetiştireyim,ahlaklı terbiyeli bir kzıım olsun diye dua ediyorum..kötü arkadaşlardan uzak tutsun allahım onu...tabi hepimizinkini:Saruboceq:

teşekkür ederim canım, yaw pat diye söyledim ama inşallah bu saatte canınız çekmez. yakın olsa hadi gelin beraber dicem tüh yeni aklım başıma geldi.

slm kızlar,
kabızlıktan kurtulmaya çalışma çalışmalarına bir yenisini daha ekleyip kayısı hoşafı yapmaya karar verdimsengözlerimebaksanab ve uygulamaya geçirdimÇok üzgünüm çoook. bakalım sonuç iyi olursa size söylerim her sabah kayısı yemenin pek faydasını görmedim bakalım bu konuda çalışmalarım devam edeceknaniknanik

teşekkür ederim canım, yaw pat diye söyledim ama inşallah bu saatte canınız çekmez. yakın olsa hadi gelin beraber dicem tüh yeni aklım başıma geldi.

yok canim rahat rahat ye.yemegimizi yedik biz.benim öyle seylerim olmuyo nedense.canim hicbisey cekmiyo ama istahim da iyi.

slm kızlar,
kabızlıktan kurtulmaya çalışma çalışmalarına bir yenisini daha ekleyip kayısı hoşafı yapmaya karar verdimsengözlerimebaksanab ve uygulamaya geçirdimÇok üzgünüm çoook. bakalım sonuç iyi olursa size söylerim her sabah kayısı yemenin pek faydasını görmedim bakalım bu konuda çalışmalarım devam edeceknaniknanik

canim benim kabizlik sorunum henüz yok.ama ben sicak sudan zannediyorum.hava sogukoldugu icin canim su icmek istemiyo.ben de suyu kaynatip sicak sicak iciyorum aksama kadar belki onun faydasi var.kayisi falan yemedim hic.istersen sen de dene.

yok canim rahat rahat ye.yemegimizi yedik biz.benim öyle seylerim olmuyo nedense.canim hicbisey cekmiyo ama istahim da iyi.

varya benimde canım öyle hiçbişey çekmedi. bana da diyorlar canın çeker şimdi diye. yok anacım kocişi gece yarısı bişey almaya gönderemedik kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
çok merak ediyordum aslında bu aşerme nasıl bişey diye ama olmadı işte:eek:klava:

herkeste hamilelerin canı çeker diye bir düşünce var ya bizim bir arkadaş abarttı bunu yok bebek elini kolunu uztırmış ordan falan dedi çok güldüm :roflol:

canim benim kabizlik sorunum henüz yok.ama ben sicak sudan zannediyorum.hava sogukoldugu icin canim su icmek istemiyo.ben de suyu kaynatip sicak sicak iciyorum aksama kadar belki onun faydasi var.kayisi falan yemedim hic.istersen sen de dene.

sağol fıstık a.s.denerim bende ıhlamur içiyorum çok ama bakalım deneyeyim bi

X