2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet hacercim sorma ya sanki sevgilimle bulusuyorum nasil heyecan anlatamam. aslinda benim derdim iyimi degilmi onu bilmek gormesemde olur, hani benim bucurugum kipirdamiyor ya hala o beni biraz geriyor . ama az kaldi demi teyzesi 11 kasima :teytey:hihoyyytsırnaşık şey

yatcan kalkcan yatcan kalkcan.. bide bakmissin sali gelmis.. :eek:
kipirdar yakinda canim.. baslarda ayirt edemiyor insan.. sonra baktinki ayni hareket hep var.. anliyorsun..
daha daha sonra zaten anlasilmicak gibide olmuyor.. yakinda sende baslarsin kipirdiyor diye yazmaya.. bak gör
:1closedeyes:

valla bende günde 1 büyük bardak ancak içebiliyorum, mideme çok dokunuyo zaten. ama ayran, yoğurt falan tamamlamaya çalışıyorum. annemde bana az içiyosun diyo ama napıyım, geçen gece içeyim dedim, sabaha kadar uyutmadı

zaten bebek icin bi sorun yok dislerimizden kemiklerimizden aliyor kalsiyumu ama olan bize olucak ilerde ozellikle menepoz zamani neyse artik buluruz bi caresini. bu arada dogum esnasinda soylenecek benimde bikac sozum olucak ama biraz daha biriktereyim topluca yazarim bi arakaydirigubbakcemile3

yatcan kalkcan yatcan kalkcan.. bide bakmissin sali gelmis.. :eek:
kipirdar yakinda canim.. baslarda ayirt edemiyor insan.. sonra baktinki ayni hareket hep var.. anliyorsun..
daha daha sonra zaten anlasilmicak gibide olmuyor.. yakinda sende baslarsin kipirdiyor diye yazmaya.. bak gör
:1closedeyes:

duydunmu kizim bak hacer teyzen yakinda kipirdar diyor, almanyalara gelsin benim kizimla oynasin diyo demi teyzesi. ay sanirim kafayi yiyorum:roflol: ben gidip mutfagi kurcaliyim sanirsam aciktim :))

duydunmu kizim bak hacer teyzen yakinda kipirdar diyor, almanyalara gelsin benim kizimla oynasin diyo demi teyzesi. ay sanirim kafayi yiyorum:roflol: ben gidip mutfagi kurcaliyim sanirsam aciktim :))

senin basina vuran acliginda bi hosmus canim :roflol:
tabii gelceniz.. buluscaz.. bebelerimizi oynatcaz.. KK Kardesi olcak onlar..
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Zakkum herşeyde vardır bir hayır.
melek81 kontrole gittin mi?

canım geçtiğimiz Cumartesi Medicalde Mehtap hanımın son günüydü.Detaylı ultrason sonuçlarımı göstermek için gittim. ama ayaküstü şöyle bir bakıp çok iyi dedi. Başka birşey yok.

İşte Mehtap hanım gidince bende kararsızlıktan bu Cumartesi hem Medipol den Leyla hanıma hemde Medical den Gökmen beye randevu aldım :)

Bu arada sen niye Cerrahpaşaya gittin ki..gözümden kaçmadı sanma:lepi:

gunaydin kızlarcım hepinize a.s.
ben bugun gitmedim ise, dun burnum akiyordu biraz evde dinleneyim dedim.
kaydirigubbakcemile2
Elifcim geçmiş olsun canım. Bizler atlattık sabah akşam ıhlamur süper toparlıyo. İnşallah çabuk atlatırsın.

Geçmiş olsun canım, benimde durum kötü göz nezlesi olmuşum, ağlıyor gibiyim gözler kıpkırmızı kafamçokkarıştı
bugün yoğun da bir gün gelmemezlik de edemedim :çok üzgünüm: offf offffffff
Gökçencim sanada geçmiş olsun canım. Biran önce iyileşirsin inşallah tatlım.

Günaydinnnnnnnnnnnnn
aramiza yeni katilan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz
kizlar kasik arilarim için dün akşam dr gittik erken doğum mu acaba dediler alttan muayene ettiler az kaldi bayiliyordum.biraz kanama oldu .rahimde açilma varmi diye baktilar .bebişin kalbinin atişina baktilar herşey normal sadece bol bol su iç dediler.bol sivi al istirhat et dediler...
Akşam eve geldik eltim başladi niye attan muayene oldun asil şimdi bebek düşer.fln diye başladi az kalsin evden kovacaktim o kadar sinirimi bozdu .rahimden içiri girmedilerki sadece o çatal midir nedir ona oturdum ve bakti kurcalamadi ki çok sinirim bozuldu akşam .anlatamam .yine benim cadiliklar başladi iii saçini başini yolmadim walla...
Lavinyacım korkuttun beni mesajı okurken canım. Erken doğummu Allah sağlıklısını zamanında versin hepimize canım. Nedeni neymiş canım sıvı azalması mı? Benimde ödüm kopuyo alttan muayenede kasıyorum kendimi ister istemez. İnşallah fazla kurcalamazlar :asigim:
Eltininde maşallahı var yani. Hiç sevmem olumsuz insanları. İnsan nede olsa motive eder falan pes yani.

kizlar yengemle konustum dediki o hamileliginde gunde 1 litre sut icmis sahsen benimki 1 bardakla sinirli sizler iciyormusunuz?
Bende hiç sevmem sütü. Dr.a söyledim içemiyorum diye. O zaman lor ye,yoğurt ye dedi. Hiç zorlamadı. Sütten sonra en çok kalsiyum lorda varmış.Balık hapını sordum gerek yok her akşam ceviz yersen yeterli dedi.
Arkadaşlar çok üzgünüm bugun. ablamın az sonra boşanma davası var. onun yanında mutlu olmaya bile korkuyorum. bebek istiyodu ama evliliği yolunda gitmedi. hepimiz evliliğimizin ve bu şansın kıymetini bilmeliyiz...
Canım her işte bi hayır vardır. Umarım ablan için de en hayırlı karar budur. Bundan sonraki yaşantısı güzel olsun. Hamiş duası geçer bol bol dua et ablan için tatlım.

kızlar yarın detaylım varrrrrrrrrrrr 13:30da çok heyecanlıyımmmmmmmm
Canım hadi bakalım. Dr. bana bişey demedi bari siz gidinde güzel haberlerinizi alalım inşallah.

kızlar yarın detaylım varrrrrrrrrrrr 13:30da çok heyecanlıyımmmmmmmm

süpperrrrr.. detaylı çok güzel birşey... hem süre açısından daha uzun süre bakılabiliyor. Hemde renkli görüyorsun. Hemde ayrıntılı olarak herşey inceleniyor ve için rahatlıyor.

Güzel sonuçlarını bekliyoruz tatlımhihoyyyt

Ben ne olur ne olmaz devlet memuruyum o hakkımıda kaybetmeyeyim diye gidiyorum konrtrole.Gerçi Gökmen bey yasakladı ama duymasın :))).Eğer kontrollere oraya gitmezsen Allah korusun bebekte bir sorun yaşanırsa almıyorlar bir daha.Kuvez falan gerekirse ne kadara çıkarım bilmiyorum Medicalden....

kızlarr çok giremiyorum sohbete.malum evde temizlik var..
ben bugün kızımın hareketlerini hiç hissetmedim 2 tane büyük çikolata yememe rağmen..
korkuyorum..

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP.......................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bidibidim........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan.................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
nazo85..........................31 Mayıs..............7 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
evk.................................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
SUHENDAN....................16 Haziran...........23 Mart..........cinsiyet.....Kız
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
hekat.............................21 Haziran...........28 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart..........cinsiyet.....Kız
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
alyasulin................................?.......................?..............cinsiyet.....Kız
gizemre.................................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 36 erkek :nazar: 42 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....alyasulin
.....subora
.....ikiz
.....iklimsu..................kızınız

.....gizemre
.....ruhehaben
.....anem kızıyor
.....evk
.....CCEK.
.....yelcan1982................oğlunuz uğurlu gelsin canlarım.....

.....kaderr.....nazo85 aramıza hoşgeldin canım. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

ben bugün kızımın hareketlerini hiç hissetmedim 2 tane büyük çikolata yememe rağmen..
korkuyorum..

gülsahcim hemen stress yapma canim..
benim kizimdanda hala bi hareket yok..
ara ara oluyo.. dinleniyordur annesi.. korkup gerilme..
birazdan sallar okkali bi tekme.. ferah tut icini canim
:1hug:

korkuyorum..

Aklına kötü şeyler getirme iyi düşün canım.Belki temizlik sırasında kendini yormuşsundur.

Ben ne olur ne olmaz devlet memuruyum o hakkımıda kaybetmeyeyim diye gidiyorum konrtrole.Gerçi Gökmen bey yasakladı ama duymasın :))).Eğer kontrollere oraya gitmezsen Allah korusun bebekte bir sorun yaşanırsa almıyorlar bir daha.Kuvez falan gerekirse ne kadara çıkarım bilmiyorum Medicalden....

canım Allah göstermesin.. sen en son ne zaman gittin Gökmen beye.. ne zaman gideceksin tekrar...nasıl gıdıyor

korkuyorum..

Gülşahcım bende geçen gün aynısını yaşadım. İnsan adapte olamıyor bi türlü aklın bebişte. Akşama kadar ne yaptıysam hiç kıpırdamadı. Akşamda yatırmadı beni uyku düzeni şaşırdı demek o gün. Rahat ol canım arada yapıyolar illa hınzırlık keratalar.
Kolay gelsin sen fazla yorulma emi yardımcın yapıyo nasılsa.

X