2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

senin sartlarin zorluymus lavinyacim..
attal kayınvalide ustte elti :roflol:
beni duyanda cok cektim sanir.sagolsun kayınvalidem iyidir benim ama ben samimiyet sevmiyorum sorun o.:1shok:

boşver en iyisi o bende kayın valide ile samimiyet taraftarı değilim:lepi:

sizinki uzaktan gelip sizde kalacak kızlar benim kayınvalidem karşı dairemde ona rağmen bizde kalacak.Eşime dedim gerek yok olsun dedi biz susturamadığımızda yardımcı olur. bi de işin kötüsü biz oturma odasında yatacağız bebekle o yatak odasında yatacak en sevmediğim şey birinin yatağımda yatması eşime istemediğimi nasıl söylerim acaba

gercekten oyle,
benim bir arkadasim cok cok iyi para kazaniyor, esinden daha cok kazaniyor ve ev kredisi borcu oldugundan ayrilamadi.
ama oyle yetistiriyorki oglunu masallah diyorum :nazar:
hic bakici elinde demezsiniz. nice evde olan annelerin cocuklarindan daha disiplinli.
cocuk cok saygılı. bize misafirlige geliyorlar, annesi dokunma oglum bizim evimiz degil burasi diyor.
cocuk sozunu dinliyor hemen.

senin sartlarin zorluymus lavinyacim..
attal kayınvalide ustte elti :roflol:
beni duyanda cok cektim sanir.sagolsun kayınvalidem iyidir benim ama ben samimiyet sevmiyorum sorun o.:1shok:

ya kayınvalide bişi değilde elti gıcık ediyo:eek:klava: laf aramızda yahu aşağıya bile inmıyo muş bütün gün evde ne yapıyo sa insan bı dolanır kayınvalidem biz gelinimiz olduğuu sende anladık dediler bizde nisan 2008 de evlendik bebişimizi yaptık allahın iznıyle inş kucağımıza da alırız biz ve tüm bebiş bekleyenlerde:CüvCüv: kayınvalidemde çocuğa bakmaya benim yaşım göturmez dayanamam fln dedi ben bak bile demedim.bende biz çocuk yaparken kimseye güvenmedik demiştim.aslında onları çok seviyorum babamı hele bambaşka da böle ineli laflara dayanamıyorum kalp kırmaktan çok korkuyorum :eek:

sizinki uzaktan gelip sizde kalacak kızlar benim kayınvalidem karşı dairemde ona rağmen bizde kalacak.Eşime dedim gerek yok olsun dedi biz susturamadığımızda yardımcı olur. bi de işin kötüsü biz oturma odasında yatacağız bebekle o yatak odasında yatacak en sevmediğim şey birinin yatağımda yatması eşime istemediğimi nasıl söylerim acaba

öykücüm kurusa bakma ama bence cok sacma bu soylediklerin yaa
neden sizde kalicak guzelim gece gitsin evine yatsin.
zorlanirsaniz siz onu cagirin.
o kadar taviz verme bence.
sonra ilerde ben buyuttum ben ettim der valla

Öykücüm sıkma canını, bence tatlı dille söyle eşine, başka oda yok mu evde ya da bebek uyutmadığında iki adımla karşı dairenin kapısını tıklasan olmaz mı?

Kizlar benim kayin validem alt katta eltim üst katta ben arada sözün özü evde dursam kesin çildiririm ...evde durduğumda size yazarim kizlar çildiriyorum diye:roflol: YA BENİM ANNEMDE BÜYÜKTEN zarar gelmez diyor tmm kayınvalidem pek karışmaz ama laf süler ama imalı dırek diil.bazen sinir oluyorum olmuyorum diil. bide ben bişi görmeden ne alırım nede onu evime sokarım eşime dedim öle gidip kafasına göre bişi almasın eve sokmam dedim .tmm dedi ama .kızlar boşa olur alsalarda madem gelinlerine bişi almak istiyolar torunlarına bişi alacaklar belki bizim özendiğimiz bişi vardır.o alınca biz alamıcaz .madem çok istiyolar almayı ya bizi de götürsünler yada bi sülesinler şunu bunu alcam diye demi ama.:CüvCüv:
annem bana ceyizime halı almıştı ben görmemiştim .,istemiyorum dedim evimede sokmadım şimdi onu kendi kullanıyo bana başka yerden benim istediğimi aldılar.tabiki insan çocuğunu da kendi kriterlerine göre yetiştirecek biraz cadılık yaptım ama öle :eek: sözün özü benim evde durmam olanaksız yani .:eek:

aynıyız canım bende kaynanam ve eltimşle aynı apartmandayoım ve kaynanamla beraber oturuyorum bazen dayanılmaz oluyor ama napim

öykü elif le aynı fikirdeyim o kadar da değil artık kız bebişin annesine ihtiyacı var babannesine değil bi dizi var benim annem bir melek diye ya o kadın bile gelip gidiyo o kadar cadı olmasına raman aaaaaaaa sonra bebek ona alışcak hem sende ağlıcak onda suscak.biz anneyiz bebişler bizi daha çok sevmeli ya bak neler çekiyoruz.onların yüzünden.

canm çok ama çok saçma....hem karşı dairede hem sizde kalacak varmı böyle bir saçmalık yaa kusura bakma güldüm baya ama bu ne yaaa.eşinle güzelce konuş cnm kırmadan..grek yok zaten karşıda de...zorlanırsak kapısını çalarız çokmu zor de....hiç uygun değil hiç onaylamadım şahsen

evet söyleyeceğim biraz daha zaman yaklaşsın kesin çünkü kayınvalidem evdeyken hiçbir şeyi rahat yapamam yatamam kalkamam eşime de bunu uygun bi dille anlatacağm desenize hepimiz hemen hemen aynı durumdayız

aynıyız canım bende kaynanam ve eltimşle aynı apartmandayoım ve kaynanamla beraber oturuyorum bazen dayanılmaz oluyor ama napim

yapılacak bişi yok jnm benim kaçış yolum çalışmak eşimde mali müşavir kendi bürosu var aslında ihtiyacımızda yok ama inş bebiş olduktan sonra çalışırım diyorum.başka bişi demiyorum.senağlama:emir_bebek:

kızlar az önce ocak annelerinin kilolarına baktım bir kaç kişi dışında kilo alımları çoooook güzel yaa.biz hızlı gidiyoruz ...şubat anneleride öyle...ühüüüüü biz neden böyleyiz yaaaw

kızlar az önce ocak annelerinin kilolarına baktım bir kaç kişi dışında kilo alımları çoooook güzel yaa.biz hızlı gidiyoruz ...şubat anneleride öyle...ühüüüüü biz neden böyleyiz yaaaw

ya sabah bende şöle bi kendime baktımda ayna görmek bile istemiyorum o kadar yani.iri yarı bişi oldum :CüvCüv:sabah eşimede sende kuş kadar kaldın fln dedim adamıda şişircem.:jeyyar::emir_bebek::kahve:

gonlunce buyutebilirsin insallah bebegini tatlim..
benimde ilk 10 gun filan en korktugum sey bu. daha once bahsi gecmisti sanirim forumda. buyuklerin herseye cok karismalari beni delirtir yani.
tamam tecrubelerine saygimiz varda. bu da benim bebegim birak ben karar vereyim dimi.
soyle bi ilk kalabalik dagilsa annem bebek ben kalsak kendi kendimize super olur.
insallah kayinvaliden cok sorun cikarmaz Esmacim.yoluyla yordamıyla anlatmak lazim artik.bi de hani seninki surekli birliktelik. oyle 3 gun sonra gidecek aman susiyim desen de olmayacak.
evet canım aynen öle bizim tartışmalar şimdiden başladı birlikde olunca mecbur söylüyosun o yüzden kaynanam bana inat diyo varsın ne derse desin bebeğimi dilediğim gibi büyüteceğim valla

Kizlar benim kayin validem alt katta eltim üst katta ben arada sözün özü evde dursam kesin çildiririm ...evde durduğumda size yazarim kizlar çildiriyorum diye:roflol: YA BENİM ANNEMDE BÜYÜKTEN zarar gelmez diyor tmm kayınvalidem pek karışmaz ama laf süler ama imalı dırek diil.bazen sinir oluyorum olmuyorum diil. bide ben bişi görmeden ne alırım nede onu evime sokarım eşime dedim öle gidip kafasına göre bişi almasın eve sokmam dedim .tmm dedi ama .kızlar boşa olur alsalarda madem gelinlerine bişi almak istiyolar torunlarına bişi alacaklar belki bizim özendiğimiz bişi vardır.o alınca biz alamıcaz .madem çok istiyolar almayı ya bizi de götürsünler yada bi sülesinler şunu bunu alcam diye demi ama.:CüvCüv:
annem bana ceyizime halı almıştı ben görmemiştim .,istemiyorum dedim evimede sokmadım şimdi onu kendi kullanıyo bana başka yerden benim istediğimi aldılar.tabiki insan çocuğunu da kendi kriterlerine göre yetiştirecek biraz cadılık yaptım ama öle :eek: sözün özü benim evde durmam olanaksız yani .:eek:
canım aynen senin gibiyim ama benimki alıştı kullanmam dedim aldığınızı zorunuza giider o yüzden bana sormadan bişey almayın dedim almıyo şimdi ne alacaksa esma gidelim alalım diyo ne kötüyüm ama
canım o nedenmiş neden senin yatağında yatıyomuş biz aynı evde olmamıza rağmen benim odama giremez kayınvalidem ben eşime söyledim girmesin diye oda annesine söyledi gerçi üzüldü ilk başlarda ben sizin odanıza ne yapacam diye ama girmez şimdi taviz verme bir konuşma geçti aramızda gece gelir bakarım ben dedi yok dedim gündüz sen bakacaksın gece bebeğimle ben ilgilenirim gerek yok dedim
ya sabah bende şöle bi kendime baktımda ayna görmek bile istemiyorum o kadar yani.iri yarı bişi oldum :CüvCüv:sabah eşimede sende kuş kadar kaldın fln dedim adamıda şişircem.:jeyyar::emir_bebek::kahve:

canım benim kocişde benle beraber şişiyo valla görenler ne yapmışsın sen bu ne hal diyolar esma kilo alıyorum diye üzülmesin diye ona yoldaşlık ediyorum diyo harbiden beraber kilo alıyoruz kaydirigubbakcemile3

gunaydin anneleerrrrr che dun bikac kez guzel test sonuclarindan dolayi msj yazdim sana ama cikmadi neyse cok sevindim canimcim darisi basima bizde artik bugun ogreniriz umarim. bu arada bizim kimsemiz yok kocisle bi basimiza ne etcez bakalim.

oykucum arkadaslara tamamen katiliyorum canim sakin bukadar toleransli olma, yani bana sacma gelen bebek o, tabiki agliycak yeri gelcek saatlerce susmiycak atesi cikar agrisi olur bicok insan bunlarin ustesinden geliyor eminim sende gelirsin tabi artik yapilacak bisey kalmadiginda birilerine ihtiyac duyabiliyoruz ama daha simdiden boyle plan yapmak gereksiz ayrica bende hic hoslanmam yatagimda baskasinin yatmasindan. cok cadiyiizzz cookkkkk :))))

yok yok hallederim ben o meseleyi zaten evde hergün bebekten başka konu olmuyor bugün anlatırım baban anneni özler ayırmayalım sevenleri falan ( : şaka bir yana olmaz zaten öyle

oykucum arkadaslara tamamen katiliyorum canim sakin bukadar toleransli olma, yani bana sacma gelen bebek o, tabiki agliycak yeri gelcek saatlerce susmiycak atesi cikar agrisi olur bicok insan bunlarin ustesinden geliyor eminim sende gelirsin tabi artik yapilacak bisey kalmadiginda birilerine ihtiyac duyabiliyoruz ama daha simdiden boyle plan yapmak gereksiz ayrica bende hic hoslanmam yatagimda baskasinin yatmasindan. cok cadiyiizzz cookkkkk :))))[/QUOTE]

ben eminim aynı şeyleri biz onlara yapsak bizim cadılığımız onların yanında sıfır kalır.:eek:

X