2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım isim konusuna takılma.
ben kayınvalidemin gününde sorduklarında ismi belli mi diye inan söylemiyorum..
söylesem ne olacak ki..
eleştirilere maruz kalmak hoşuma gitmez benim çocuğuma koyulacak isim konusunda.
yok düşünmedik diyorum.
bence sizde öyle yapın.inanın kafanızda rahat ediyor.

lavina sakin ol canım aynısı bana oldu geçende ..belimin arkasına yastık koyupp ayaklarımı uzattım derin derin nefes aldım
geçti...telaşlanma daha kötü olursun..

kızlar buraada az önce bir arkadaşımla konuştuk...kızının adını ne koyacaksın dedi bende gülsima dedim gülyüzlü anlamında.o ne beee diye kahkaha attı..türkçe isimler çuvalamı girdi dedi.bende eski türkçe kelime haznen darsa ben bilemem dedim...çok eleştirdi bir sürü şey söyledi..sinirlerim bozuldu...bende onun kardeşinin adını söyledim çokmu anlamlı sanki diye...beni ona sevketti...neyse en son dedim senin beğenmen deil bizim beğenmemiz önemli dedim..anlamının güzel olması önemli dedim konuyu kapattım ama çok kızdırdı beni yaa.benimde beğenmediim çevremde koyulan bir sürü isim var..ben kimsenin suratına eleştirmem.onlar anne-baba karar vermiş beğenmiş koymuşlar bize laf söylemek düşmez..hemde yüzlerine karşı

bosver rehavetcim malesef boyle insanlar var yani yapilcak bisey yok muhattap olma derim. onemli olan sizin dusunceniz hani karar vermemis olsaniz iki isim arasinda kalsan yine bi fikir verilir ama artik sen kararini vermissin cok ta guzel bi karar :) takma yani kafana.

rabişcim çok ağırlaşmadan görüşelim derim ben tekrar..
bu sefer foto da çekeriz:Şeniz:
lavinia beni de bazen etkiliyor.
kramp girmiştir diye düşünüyorum sana ben.magnezyumun varsa magnezyum iç canım.

hayır yani milletin lafına bakacak olursak kimseyi memnun edemeyizki...geçende kuzenimin kzı oldu ece koydular adını...o ne öyle daha anlamlı isim bulamadınızmı diye babannem bir sürü laf söyledi..başka bir kuzenim ayşe koydu..neden değişik yeni isimlerden bakmadınız çok klişe isim dediler...
gülşahcım bende söylemiyorum isim soranlara..sadece çok yakın arkadaşlarıma söylüyorum ama düşünmedim diyeceim herkese herhalde

merhaba arkadaslar,

gecmis olsun Livinia cnm.Dedikleri gibi muhtemelen gaz sancisidir ama sen yine de bir gözük istersen cünkü ne olursa olsun konumumuz geregi hicbirseyi riske etmemiz gerekiyor.

Rehavet cnm,annanem hep peynirini suya koyardi bir gece önceden.baya bir ise yariyor,deneyebilirsin yani.Cünkü diger peynirler tuzsuzluk disinda baska bir tatsizliga sahip.su kirec gibi olan peynirlerden bahsediyorum. Ögrenci evinin vazgecilmeziydi daha uygun alinabildigi icin..duymak bile istemiyorum yani kaydirigubbakcemile3

Ya ayrica kizlar, amma yemek muhabbeti yapmissiniz ya..siz dogru giden adami da yolundan sasirtirsiniz bu halinizle:roflol: walla kendimi frenlemenin derdindeyken sizin bu söylemlerinden sonra freni patlamis araba gibi hissediyorum kendimi:roflol:walla saka bi yana ben oldukca dikkat etmeye calisiyorum. Örnegin kalorili seyleri cok tüketmemeye calisiyorum. Hani insanin cani istiyor ama onu da ölcüde tutmaya calisiyorum. sanirim ise de yariyor. Insallah bundan sorna da ayni sekilde devem edebilirim ne diyeyim..

benimde sorunum kizima meric ismini koymak istiyorum ama ingiliz alfabesinde c harfi yok (kuyruklu c diyeyim klavyemdede yok ama anladiniz siz beni demi:) ) yani okulunda pasaportunda hep yanlis yazicak esim onemli degil diyo ama sindiremedim bi turlu icime siz ne dersiniz arkadaslar? gerci belki bu ismi kullanmaz babasinin koyacagi ismi kullanir onunda ne olacagi tam belli degil 3 isim arasinda kaldi.

Kizlar ağri devam ederse biz acile gitcez 2 ye katlandim.jnm burnuma dayandi sanki

geçen işteyken bana da öyle olmuştu, yürü biraz, zor gelecek şimdi ama karnını gevşetmenin en iyi you, kalk lavaboya git gel git gel, yürürken de tempolu nefes al ve sıcağa yakın bi su iç en azından.

canım isim konusuna takılma.
ben kayınvalidemin gününde sorduklarında ismi belli mi diye inan söylemiyorum..
söylesem ne olacak ki..
eleştirilere maruz kalmak hoşuma gitmez benim çocuğuma koyulacak isim konusunda.
yok düşünmedik diyorum.
bence sizde öyle yapın.inanın kafanızda rahat ediyor.

bende düşünmedik diyorum ama benimki gerçek kaydirigubbakcemile3
aklımda bi isim var ama goncam ıııh dio. ben onu yine koyarım da yanına ne koysak die düşünüyoz şimdi de. ammann isimsiz kalacak deil ya bebişim, bir isim beni çarpıpda etkisi altına alana kadar bende net bişey demiycem.
bu arada görüşelim şeker kaydirigubbakcemile5
perşembe dışında il içindeyim :emir_bebek:

merhaba güzel anneler.. hepinize iyi haftalar. .
bi haftayi daha geride biraktik. bi haftayi daha eskitmeye bugün kalktik..
zaman aslinda ne kadar cabuk geciyor.. yarisini devirdik nerdeye hepimiz..

böyle tümüyle baktikmi epey zaman gecmiste.. bugün 3 de randevum var.. son saatler mümkünü yok gecmek bilmez artik..

hadı canım guzel haberlerını beklıyoruz

rehavet babası ve sen karar vermişsin, sevmişsin arkadaşına susmak düşer, sıkma hiç canını. densizlik yapmış biraz. hem gülsima değişik ve hoş bir isim. adı gülsima olan birini düşündüğümde hoş bir gençkız geliyor gözümün önüne.

rabiş müsait olduğunda sen haber ver canım.
bende çarşamba hariç müsaitim..her çarşamba eve yardımcı gelecek artık..
ama bir gün önceden sözleşelim gene emi..
yiyeceğimiz şeyi düşünmeye başlayalım ozaman şimdiden..cokacimcoook

Ben daha ii yim bitrz yürüdum mandalina yedim daha sakinim ama ağrim fena defam ediyor.icmalim var onu tamamlamaya çlişiyorum ama mümkün olmuyor.allah yardim etsin en azindan onu bitirip bi hst ye gidicem.dr aradim ameliyattaymiş sağ tarafin ağridiğini söyledim apadist olabilir dedi ama bende yokki dedim.bilmiyorum yani kesin hast yolu gözüktü bize çağirdi muayene için bakalim.gidicem ama daha sakinim hepiniz sağolun duzeliyim tepinize ayri ayri teşk edicem sağolun

Ben daha ii yim bitrz yürüdum mandalina yedim daha sakinim ama ağrim fena defam ediyor.icmalim var onu tamamlamaya çlişiyorum ama mümkün olmuyor.allah yardim etsin en azindan onu bitirip bi hst ye gidicem.dr aradim ameliyattaymiş sağ tarafin ağridiğini söyledim apadist olabilir dedi ama bende yokki dedim.bilmiyorum yani kesin hast yolu gözüktü bize çağirdi muayene için bakalim.gidicem ama daha sakinim hepiniz sağolun duzeliyim tepinize ayri ayri teşk edicem sağolun

kız başka yiyecek bişi bulamadın mı, mandalina gaz yapar tatlım,
iyice sıkıştırmasın çok yeme,
Allah yardımcın olsun da hemen bitsin işin

laviniacim ben kacirmisim canim.. gecmis olsun..
arkadaslar sagolsun denecek herseyi demisler.. insallah hafiflemissindir biraz..

rabiş müsait olduğunda sen haber ver canım.
bende çarşamba hariç müsaitim..her çarşamba eve yardımcı gelecek artık..
ama bir gün önceden sözleşelim gene emi..
yiyeceğimiz şeyi düşünmeye başlayalım ozaman şimdiden..cokacimcoook

e bi sen düşün teyzesi, bıldırcınım ne yesin ??
çarş olmaz perş olmaz o zaman belki cuma olur, konuşuruz yine.
ben sana msj atarım, hakket bu sefer foto da çekelim de kızlar çatlasın kaydirigubbakcemile3

lavina geçen gün ibrahim saraçoğlu gaz için şöyle dedi..yarım bardak suya 1 limon sıkın için 10 dk dolaşın gaz çıkacak dedi...sıkıntı çekenler için...yani eğer gazsa bunuda dene bakalım..benide mahvediyor gaz belası...sonuçta limon c vitamini zararı yoktur sanmıyorum

mart annelerine kocaman bir günaydın......:Şeniz:
lavinia dan ses yok kızlar.çerez de gelmemiş akşam.
merak ettim şimdi.
enelde yok.

X