2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

GÜNAYDIN KIZLARRRR

Selence ne yaptın canım ya sadece bu ay mı 4 kilo aldın? Oyy oyyy ben toplamda o kadar aldım galiba..yani geçen hafta 3 kiloydu 4 kilo olmuştur son 1 haftada.

hiç yaramı deşme canım iştahımın açıldığını farkediyordum ama bu kadarda tahmin etmemiştim şok oldum görünce bu ne böyle ya karnım tok da ondan sen bir kilo çıkar birdaha sabah aç karnına gelecem dedim hemşireye o da tamam diyor :) sanki kimi kandıracaksam :)

selam kızlar.çok sağolun iyiyim şu anda.doktora gitmedim.çıkmazsaydı tansiyonum gidecektim.dün gece çok şekerli yemiştim ondan oldu herhalde.
gülşahcım iyi olmana sevindim.
boddimcim maşallah bebeğine.nazar deymesin selvi boylu olucak senin oğlan herhalde.
öykücüm sağol link için.

canım zaten 45 kiloyla hamile kaldım şu an 48 olmuşum gerçi yemem içmem çokçok güzel demek ki bebeğe yarıyor o annesine çekmemiş ben 2.100 gr doğmuşum benim kız iri olacak herhalde

canlarımmm ben geldim:Şeniz:
enelimin iyi olmasına çok sevindim.şükürler olsun..
kayınvalidemde kaldık 2 gün.ondan giremedim..
msnler geliyor canlar isterseniz yollayayım gerçi bi çoğunuza msnde verdim adresleri..

aman gülşahcım iyi olda biz çok merak ettik seni hiç yapmadığın şeyi yaptın canım ya Çok üzgünüm çoookneyse artık haberleşme ağlarımız genişledi inşallah habersiz kalmayacağız:sm_cool:

selence , bodim , öykübebek , che iyi haberlerle dönmenize sevindik.dün merak etmistik.
che cok panik yapmistin canim söylemistik ama en iyi doktor cevap verir diye.neyse hepiniz ve bebisleriniz iyi ya en öemlisi bu.
hepinizin gözüaydin.

herkese günaydın canlarım dün randevumuz iyi geçdi ama benim ufaklık bize poposunu döndü yüzünü göstermedi o yüzden bizim fotomuz yok bu sefer babası çıldırdı ben geldiğimde böle yapıyo diye:)) gerçekdende öle geçen sefer yalnız gitmişdim bana neler neler yaptı neyse oğlumun sağlığı yerinde tam 593 gr olmuş doktor düz 600 dedi 30 cmde boyu varmış oğlumun maşallah barekallah 24/02/2009 oldu bu seferde tahmini doğumu duramayacak bu oğlan yerinde neyse kızlar benden bu kadar işlerim var haber vereyim merakda bırakmayım dedim

esmacım gözün aydın canım senin oğlan biliyor işini geçen sefer babası iptal ettiya dr. randevusunu ona kapris yapmıştır :roflol:eek:h olsun tavrını koysun şimdiden dimi ama :lepi:
maşallah tosunuma :nazar::nazar: benim doğum tarihide 28 şubat çıktı ya bakalım hayırlısı durmadan geriye gidiyoruz :uhm::uhm:

kızlar sanki bende şubatta doğum yapacağım gibi geliyor.hayırlısı sağlıklısı olsunda ne diyelim varsın şubat olsun.

hamişler benim de kalbim güp güp atıyo bazen sesini duyuyorum.normal de mi?
sağlık ocağına gidip bebeginin kalp atışlarını dinleyen var mı?kesin duyulur mu acaba bugün evdeyim gitsem diyorum17+4günlüğüz.merak ediyorum daha bebişim harekette etmiyo.
ÖYKÜBEBEK nasıl başarıyorsun öyle az kilo almayı neler yiyorsunn?
ENEL 17 kanaman bitti mi?nasıl rapor mu aldın?sen genede kendine çok dikkat et...

hamişler benim de kalbim güp güp atıyo bazen sesini duyuyorum.normal de mi?
sağlık ocağına gidip bebeginin kalp atışlarını dinleyen var mı?kesin duyulur mu acaba bugün evdeyim gitsem diyorum17+4günlüğüz.merak ediyorum daha bebişim harekette etmiyo.
ÖYKÜBEBEK nasıl başarıyorsun öyle az kilo almayı neler yiyorsunn?
ENEL 17 kanaman bitti mi?nasıl rapor mu aldın?sen genede kendine çok dikkat et...

sağol canım benim.sağlık ocağında hiç gidip dinletmedim bilmiyorum ki.bitti canım kanamalarım.raporluyum yılbaşına kadar da çalışmayacağım.o zamana kadar da erken doğum olup olmayacağı anlaşılır herhalde çünkü 7 aylık olmuş olucaz.ona göre bakarım yılbaşından sonra.

canım benim valla çokk yiyorummm eskiden de böyleydim bünyem herhalde annemle ablam az yerler kiloludurlar biz babamla çok yerdik kilo almazdık hele hamilelikten sonra daha akşam sofrayı kaldırıyorum yarım saat sonra tekrar yiyorum

Ben dünden beri hareketlerini hissetmeye başladım.Sırt üstü yatınca er değiştiriyor bebişim.Çok güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin :)))

X